منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آخرین جنجال در فناوری؟ بازگشت هفته کاری حاضر پنج روزه • TechCrunch

آخرین جنجال در فناوری؟ بازگشت هفته کاری حاضر پنج روزه • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آخرین جنجال در فناوری؟ بازگشت هفته کاری حاضر پنج روزه • TechCrunch

به استارت آپ ها خوش آمدید نگاهی هفتگی و ظریف به اخبار و روندهای استارت آپی این هفته از گزارشگر ارشد و مجری مشترک Equity ناتاشا ماسکریناس. برای دریافت این در صندوق پستی خود، در اینجا مشترک شوید.

بگذارید افراد جدی در میان ما بالا بیایند: فن‌آوران، فصل پیش‌بینی است. این زمان مورد علاقه من از سال است، نه به این دلیل که در موضوعات پرخور هستم یا به این اهمیت نمی‌دهم که چرا بدترین DTC هنوز در راه است – تصوری که برای سومین سال به شدت طنین‌انداز می‌شود. در یک ردیف، به شما توجه کنید – و چون خوب است که همه ما را می بینید که می نشینیم و فکر می کنیم.

قبل از اینکه به آنچه فکر می کنم وارد شوم، در اینجا برخی از قسمت های مورد علاقه من و موضوعات پیش بینی وجود دارد لولیتا تاب از Ganas VCنایجل موریس سرمایه گذاران QED و خود ما.

خوب، با آن، این چیزی است که من فکر می کنم در سال آینده اتفاق خواهد افتاد: بازگشت به هفته های کاری حضوری و پنج روزه برای کارکنان فناوری. قبل از اینکه با همه استثناها و ستاره ها وارد شوید، اجازه دهید توضیح دهم که چرا معتقدم این اتفاق خواهد افتاد.

در طول سال 2021، ما در مورد تغییر آونگ قدرت به کارمندان، به رهبری استعفای بزرگ صحبت کرده‌ایم. سپس، امسال، استعفای بزرگ به تنظیم مجدد بزرگ تبدیل شد زیرا کارفرمایان درصد زیادی از کارکنان خود را به دلیل تغییر شرایط اقتصاد کلان اخراج کردند. در حالی که به سال 2023 می رویم، بسیاری پیش بینی کرده اند که موج اخراج ها می تواند قبل از اینکه بهتر شوند بدتر شود – پیش بینی ای که قبلاً با دورهای اخیر اخراج ها قبل از تعطیلات، از جمله Airtable، Plaid و Komodo Health ثابت شده است.

در بسیاری از موارد، قدرت بار دیگر به کارفرمایان بازمی‌گردد – به این معنی که کسانی که از زمان شروع قرنطینه می‌خواهند افراد را به دفتر بیاورند، ممکن است در نهایت این اختیار را پیدا کنند. من نمی گویم که هر بنیانگذار و مدیر عاملی مخفیانه با هم درگیر هستند، اما فکر می کنم تأثیر دومینو در اینجا مهم است. اگر بزرگترین رقیب شما برای افزایش بهره وری از دفتر شروع به کار کند، ممکن است شما نیز وسوسه شوید. در عین حال، اگر شما یک استارت‌آپ ناب در مراحل اولیه هستید و به اندازه کافی خوش شانس هستید که استخدام می‌کنید، اگر به کارمندان بگویید که می‌توانند از هر جایی کار کنند، ممکن است همچنان بتوانید در استخدام شروع کنید.

حرف من فقط یک قوز نیست. این چیزی است که من از بنیانگذاران می شنوم. تعدادی از کارآفرینان، برخی از انتخاب ایلان ماسک برای بازگرداندن کارمندان توییتر به کار حضوری، می گویند که قصد دارند در سال جدید به دلیل مشکلات ناشی از کار از راه دور، فرهنگ کار حضوری اجباری را بازگردانند. بهره وری یا همکاری). این یک تجلی کوچک است، کمی واقعیت. یکی از بنیان‌گذاران در مصرف نوشیدنی‌ها و میان‌وعده‌های فانتزی به من گفت که نگران از دست دادن استعداد نیستند – زیرا کسانی که صرفاً به دلیل وجود یک مأموریت شخصی آن را ترک می‌کنند، مأموریت‌محور نبودند.

هوم

چیزهای زیادی وجود دارد که این احساس را بسیار پیچیده‌تر می‌کند، به‌ویژه وقتی به این فکر می‌کنیم که چگونه کار شخصی بر افراد نقص ایمنی و کسانی که خانواده و مسئولیت‌های مراقبتی دارند، تأثیر می‌گذارد. در حالی که فکر نمی‌کنم شرکت‌هایی که از روز اول 100% توزیع شده‌اند به سمت خرید دفاتر جهش کنند، من فکر می‌کنم که تعداد شرکت‌های بیشتری از آنچه فکر می‌کنید با رویکرد ترکیبی شروع می‌کنند، خواهیم دید و شرکت‌های ترکیبی بیشتر به سمت کار حضوری اهمیت می‌دهند. ، از راه دور.

من می دانم که همه شما در مورد این موضوع فکر می کنید زیرا خجالتی نبوده اید از گفتن این موضوع در توییتر. بیایید با تعدادی از توییت های مورد علاقه من به پایان برسانیم:

بیایید به این همه پچ پچ کاری بسپاریم و در مورد دیگر پچ پچ های کاری صحبت کنیم. مثل همیشه، می‌توانید من را در Substack و Instagram پیدا کنید، جایی که من بیشتر حرف‌ها و کارهایم را پست می‌کنم. در ادامه این خبرنامه، در مورد هوش مصنوعی و منبع باز و همچنین راهنمای هدیه برای کارکنان صحبت خواهیم کرد.

برنامه‌های هنری هوش مصنوعی به لطف هوش مصنوعی لنز لحظه‌ای را سپری می‌کنند

هوش مصنوعی لحظه ای (دیگر) دارد – به این معنی که نوآوری های ضعیف اگر نگوییم پر سر و صدا، شایسته توجه هستند. این هفته، سارا پرز از TC به افزایش برنامه‌های هنری هوش مصنوعی در فروشگاه App اشاره کرد که ظاهراً از موفقیت تولیدکننده‌های آواتار ویروسی Lensa AI پیشی گرفت.

در اینجا به این دلیل است که این مهم است: ما در ماه‌های آینده شاهد رعد و برق زیادی و قدرت واقعی در این فضا خواهیم بود. سام آلتمن، مدیر عامل OpenAI، به ساخت ChatGPT کمک کرد (که مسئول تمام آن پیام‌ها و پاسخ‌های خنده‌دار بود که در سراسر فناوری توییتر می‌بینید). گفت عالیه هنگام توصیف فناوری، اما به اعتقاد من می توان آن را در کل بخش مقیاس کرد:

«ChatGPT فوق‌العاده محدود است، اما در برخی موارد به اندازه‌ای خوب است که تصور گمراه‌کننده‌ای از عظمت ایجاد کند. این یک اشتباه است که در حال حاضر برای هر چیز مهمی به او اعتماد کنید. این یک بررسی پیشرفت است. ما از نظر پایداری و حقیقت باید روی آنها کار زیادی کنیم.» آلتمن توییت کرد.

تصویری از آواتار جادویی Lensa AI، زنی جوان با موهای بلند تیره

اعتبار تصویر: هوش مصنوعی لنز در اینستاگرام (در یک پنجره جدید باز می شود)

چگونه منبع باز آینده توییتر را شکل می دهد

Paul Sawyers از TC یکی از متفکرترین نویسندگانی است که من می شناسم، و اگر آخرین او را بخوانید متوجه خواهید شد که درباره چه چیزی صحبت می کنم: «گفتمان غیرمتمرکز: چگونه منبع باز آینده توییتر را شکل می دهد.» او می گوید که چگونه شفافیت الگوریتمی است. DM های رمزگذاری شده و، بله، حتی تعدیل محتوا یک موضوع تکراری در حال حاضر توییتر بوده است – و مطمئناً فصل بعدی آن را شکل خواهد داد.

در اینجا یک گزیده کلیدی:

اگر توییتر تصمیم بگیرد که همه‌چیز را با منبع باز انجام دهد، چه؟ نه فقط یک الگوریتم یا پروتکل توصیه، بلکه کل مسابقه تیراندازی – پایگاه کد، مشتریان و همه؟ این قطعاً یک تعهد هرکولی خواهد بود، به خصوص با هر چیز دیگری که در حال حاضر در توییتر در حال انجام است.

همچنین این یک حرکت تقریباً بی‌سابقه خواهد بود که ببینیم یک شرکت خصوصی ۴۴ میلیارد دلاری کل پایگاه کد خود را برای توده‌های سراسر جهان باز کند. این بدان معنا نیست که هرگز نمی تواند اتفاق بیفتد، زیرا ماسک فرم انجام حرکات رادیکال را دارد. هشت سال پیش، ماسک زمانی که قول داد تسلا از هیچ شرکتی که هیچ یک از پتنت های آن را «با حسن نیت» نقض کند، شکایت نخواهد کرد، کتاب ثبت اختراع را پاره کرد. در آن زمان، ماسک گفت که همه چیز در مورد تسریع پذیرش خودروهای الکتریکی و زیرساخت‌های لازم (مثلاً ایستگاه‌های شارژ) است، اخلاقی که به طور گسترده با روش منبع باز مطابقت دارد.

تصویر پرندگان با حباب

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch

گوشه راهنمای هدیه

در اینجا برخی از راهنماهای سرگرم کننده و تخیلی هدیه ای است که تیم TC در این هفته گرد هم آورده است:

آخرین جنجال در فناوری؟ بازگشت هفته کاری حاضر پنج روزه • TechCrunch

اعتبار تصویر: برایس دوربین / TechCrunch

چند یادداشت

در TechCrunch دیده می شود

آیا ChatGPT یک “ویروس منتشر شده در طبیعت” است؟

سام بنکمن-فرید موسس FTX در باهاما دستگیر شد

کومودو هلث، که قبلاً برای عرضه اولیه عمومی سهام آینده در نظر گرفته شده بود، با کنار رفتن مدیر مالی، کارکنان خود را کاهش داد

کمیسیون تجارت فدرال از مایکروسافت برای جلوگیری از خرید Activision شکایت کرده است

همانطور که هوش مصنوعی به بیوتکنولوژی حمله می کند، سرمایه گذاران در سال 2023 به دنبال چه چیزی هستند؟

در TechCrunch+ دیده می شود

چرا مسیر SPAC برای Getaround منطقی است

باشه الان اکنون شاهد خواهیم بود که استارت آپ های بیشتری به استارت آپ های دیگر دست پیدا می کنند

دلایل زیادی برای هیجان زده شدن در مورد بازار سرمایه گذاری کانادا وجود دارد

هنگامی که یک VC در مورد ارزش گذاری استارتاپ شما می پرسد چگونه پاسخ دهیم

چه مقدار پول برای استارتاپ خود نیاز دارید؟

بنابراین ما به پایان آخرین گفتگوی خود در مورد این پیچ و تاب داستان وحشی سال رسیدیم. من دروغ نمی گویم: 12 ماه گذشته پرواز نکرده است. درعوض، هر روز در ضربان اخبار فناوری احساس مهم، پیچیده -اگر نه خسته کننده و گیج کننده- به نظر می رسید، به نحوی که واقعاً نگاه من به این جهان را شکل داد. هنوز کار در حال پیشرفت است، اما من می گویم که سال 2022 در نهایت سالی بود که من منابع، اعتماد و شبکه های مناسب را پیدا کردم تا بفهمم که فناوری همه رنگین کمان و پروانه نیست.

برای لحظه ای لاف زدن، امسال دارای نکات برجسته شغلی بوده است مصاحبه با کوین هارت برای درگیری با مولتی میلیونرها در توییتر. من در مورد مشکلات بازسازی یک استارت آپ نوشتم و پنجره ای به یک شرکت مبتنی بر جامعه ارائه کردم که جامعه خود را ناامید کرد. من از اینکه فناوری دایره کامل است خندیدم – و سپس متوجه شدم که پیش‌بینی‌های من هر بار به طرز وحشتناکی قدیمی می‌شوند. ما چهارشنبه سهام را به یک نمایش متفکرانه تبدیل کرده‌ایم که سعی می‌کند به جای همه سؤال‌ها در یک زمان، به یک سؤال بزرگ پاسخ دهد.

هفته‌نامه استارت‌آپ‌ها اکنون توسط ده‌ها هزار نفر از شما خوانده می‌شود – و هرگز داغ‌تر از این نبوده است!

هرگز اینقدر مجذوب نحوه کارکرد قدرت و سرمایه در این دنیا نشده بودم. از همه شما سپاسگزاریم، از کسانی که داستان‌های ما را می‌خوانند و به داستان‌های ما اضافه می‌کنند، تا کسانی که کمک می‌کنند ما را به سمت سنگ‌هایی که در انتظار سقوط هستند سوق دهند، حتی کسانی که به ما می‌گویند چه زاویه‌ای را از دست داده‌ایم (و چگونه دفعه بعد بهتر عمل کنیم). این همچنین به لطف تیم شگفت انگیز من در TechCrunch است که هرگز نمی توانم به اندازه کافی از آنها تشکر کنم.

من تا سال نو از دفتر بیرون خواهم رفت، احتمالاً کاکائو می‌نوشم، فلفل دلمه‌ای Skyline می‌خورم و چانا ماسالای مادرم را زیاد می‌کنم. برای شما یک فصل تعطیلات شاد و امن آرزو می کنم و وقتی برگشتیم بیایید راه حل ها را با هم صحبت کنیم.

در ضمن، اگر من را در هر جایی به جز توییتر دنبال کنید، ممنون می شوم. من در Substack، Mastodon و Instagram به عنوان @/natashathereporter هستم.

باشه اول تو بگو خداحافظ نه جدی باشه باشه خداحافظ

n