منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آئودی و مواد ردوود برنامه بازیافت لوازم الکترونیکی مصرفی را راه اندازی کردند • TechCrunch

آئودی و مواد ردوود برنامه بازیافت لوازم الکترونیکی مصرفی را راه اندازی کردند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آئودی و مواد ردوود برنامه بازیافت لوازم الکترونیکی مصرفی را راه اندازی کردند • TechCrunch

آئودی و شرکت بازیافت باتری Redwood Materials در حال همکاری برای جمع‌آوری باتری‌های مستعمل از تلفن‌های همراه، مسواک‌های برقی و سایر دستگاه‌های لیتیوم یونی در نمایندگی‌های شرکت‌کننده در سراسر کشور هستند.

مصرف کنندگان می توانند از ابتدای آبان ماه لپ تاپ، تلفن همراه، دوچرخه برقی، اسکوتر الکترونیکی، مسواک برقی، جاروبرقی، دریل برقی و سایر وسایل شارژی خود را نزد نمایندگی ها بسپارند. یک سخنگوی گفت که سطل های بازیافت برای “آینده قابل پیش بینی در نمایندگی های منتخب” در دسترس خواهند بود.

این برنامه که شراکت بازیافت باتری‌های Redwood و Volkswagen EV را گسترش می‌دهد، اولین باری است که شرکت بازیافت مستقر در نوادا با یک خودروساز برای جمع‌آوری باتری‌های لیتیوم یون خانگی همکاری می‌کند. باتری‌ها و دستگاه‌های جمع‌آوری‌شده در کانتینرها به تأسیسات Redwood ارسال می‌شوند تا به عنوان باتری‌های پایدار برای خودروهای برقی خانگی تغییر کاربری دهند.

ردوود به‌عنوان بزرگ‌ترین بازیگر در صنعت بازیافت باتری در حال رشد، فرصتی برای رسیدگی به کمبود مواد خامی دارد که می‌تواند اهداف فروش جهانی تهاجمی خودروسازان را تضعیف کند. ایجاد یک زنجیره تامین پایدار و حلقه بسته برای باتری‌های خانگی می‌تواند میلیون‌ها خودروی برقی جدیدی را که قرار است در چند سال آینده وارد بازار شوند، تامین کند، در حالی که همچنان دستورالعمل‌های محرک تحت قانون کاهش تورم را رعایت می‌کند. این لایحه برای خودروهای الکتریکی که باتری‌های آنها با محتوای بازیافتی ساخته شده است، اعتبار مالیاتی در نظر می‌گیرد.

طبق گفته AquaMetals، انتظار می‌رود حدود 15 میلیون تن باتری‌های لیتیوم یونی تا سال 2030 مورد استفاده قرار گیرند، ضرب‌الاجلی که اکثر خودروسازان برای حذف تدریجی خودروهای گازسوز تعیین کرده‌اند. ردوود پیش‌بینی می‌کند که تقاضای جهانی برای باتری‌های لیتیوم یونی در دهه آینده شش برابر یا بیش از ۵۰۰ درصد افزایش خواهد یافت.