منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Volocopter 182 میلیون دلار جمع آوری می کند تا تاکسی هوایی را به گواهینامه نزدیک کند • TechCrunch

Volocopter 182 میلیون دلار جمع آوری می کند تا تاکسی هوایی را به گواهینامه نزدیک کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Volocopter 182 میلیون دلار جمع آوری می کند تا تاکسی هوایی را به گواهینامه نزدیک کند • TechCrunch

Volocopter 182 میلیون دلار جمع آوری می کند تا تاکسی هوایی را به گواهینامه نزدیک کند • TechCrunch

Volocopter، یک استارت‌آپ آلمانی که وسایل نقلیه برخاست و فرود عمودی الکتریکی (eVTOL) می‌سازد، 182 میلیون دلار در دومین قرارداد سری E راند خود تضمین کرده است. این علاوه بر 170 میلیون دلار Volocopter است که برای همان دور در ماه مارس با ارزش 1.87 دلار جمع‌آوری شده است. میلیارد بعد از پول

Volocopter در حال حاضر به طور کامل تاکسی هوایی دو نفره VoloCity خود را بر اساس الزامات تعیین شده توسط آژانس ایمنی هوانوردی اتحادیه اروپا (EASA) آزمایش می کند. وجوه تازه وارد رژیم آزمایشی شرکت خواهد شد تا به شرایط ویژه برای صدور گواهینامه هواپیماهای کوچک VTOL و در نتیجه تجاری‌سازی نزدیک‌تر شود. این شرکت گفت که Volocopter امیدوار است هواپیماهای خود را تا نیمه دوم سال 2023 تأیید کند و پروازهای درآمدزایی اولیه را تا سال 2024 راه اندازی کند.

تاکنون، EASA تأییدیه سازمان طراحی Volocopter را در سال 2019 و تأییدیه سازمان سازنده را در سال 2021 اعطا کرده است – دو پیش نیاز برای VoloCity برای دریافت گواهینامه نوع و انتشار تجاری.

سرمایه‌های اضافی سری E Volocopter همچنین به آماده‌سازی اکوسیستم برای تحرک هوایی شهری – از جمله زیرساخت‌ها، ادغام با سایر اشکال جابه‌جایی و افزایش آگاهی عمومی – کمک می‌کند تا زمانی که VoloCity گواهینامه دریافت کرد، Volocopter بتواند بلافاصله ارائه سفرها را آغاز کند.

هلنا تریک، رئیس بخش روابط عمومی در Volocopter از طریق ایمیل به TechCrunch گفت: «اولین عملیات تجاری تعداد کمی از Volocopter خواهد بود که مسیرهای خاصی (شاید یک یا دو) را با مشتریان پرداخت می کنند. از آنجا، شبکه مسیرها به طور مداوم رشد می‌کند تا مسیرها و پروازهای ارتباطی بیشتری را ارائه دهد که در آن‌ها واقعاً می‌توانیم ارزشی (علاوه بر نمای فوق‌العاده) به مشتریان خود بیافزاییم، مانند صرفه‌جویی در زمان و قابلیت پیش‌بینی خدمات.»

VoloCity اولین پرواز آزمایشی عمومی خود را با خدمه از فرودگاه فیومیچینو رم در اوایل این ماه انجام داد، جایی که استارت آپ پلتفرم دیجیتالی VoloIQ خود را نیز به نمایش گذاشت، که Volocopter می گوید از رزرو مشتری گرفته تا مدیریت عملیات پرواز پشتیبانی می کند. این می تواند اولین انتخاب Rome Volocopter برای پرتاب باشد، اما شهرهایی مانند سنگاپور، پاریس و نیز روی میز قرار دارند. نئوم، شهر هوشمندی که در شمال دریای سرخ در استان تبوک عربستان سعودی ساخته می شود.

نئوم به عنوان سرمایه‌گذار اصلی، همراه با GLy Capital Management هنگ‌کنگ، یک شرکت سهام خصوصی تحت حمایت جیلی که بر خودروهای هوشمند، برق‌سازی و شهرهای هوشمند تمرکز دارد، وارد این دور شد. Neom و Volocopter دسامبر گذشته یک سرمایه گذاری مشترک را برای ادغام تاکسی هوایی VoloCity و VoloDrone، پهپاد سنگین برقی این استارت آپ، در سیستم های حرکتی متصل نئون تشکیل دادند. این شهر قبلاً به 15 Volocopter سفارش داده است تا پروازهای اولیه خود را در یک تا دو سال آینده آغاز کنند.

Volocopter همچنین یک سرمایه گذاری مشترک با هلدینگ Geely تشکیل داد تا تحرک هوایی شهری را به چین بیاورد. JV سال گذشته قراردادی را برای خرید 150 هواپیمای Volocopter امضا کرد و انتظار می‌رود جیلی به تولید کمک کند.