منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Uniswap Labs به بیش از 100 میلیون دلار بودجه جدید چشم دوخته است • TechCrunch

Uniswap Labs به بیش از 100 میلیون دلار بودجه جدید چشم دوخته است • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Uniswap Labs به بیش از 100 میلیون دلار بودجه جدید چشم دوخته است • TechCrunch

Uniswap Labs به بیش از 100 میلیون دلار بودجه جدید چشم دوخته است • TechCrunch

طبق گفته چهار منبع آگاه، آزمایشگاه Uniswap در مراحل اولیه تشکیل دور جدیدی است، زیرا شرکت مادر پروتکل غیرمتمرکز محبوب به همین نام آماده می‌شود تا پیشنهادات خود را گسترش دهد.

دو نفر از این منابع که مانند سایرین درخواست کردند این استارتاپ تعدادی از سرمایه گذاران از جمله Polychain و یکی از صندوق های سرمایه گذاری مستقل سنگاپور را برای جذب 100 تا 200 میلیون دلار سرمایه با ارزشی حدود 1 میلیارد دلار درگیر کرده است. شناسایی شده. اطلاعات

این منابع هشدار دادند که مذاکرات دور به مراحل نهایی نرسیده است، بنابراین شرایط معامله ممکن است تغییر کند. Uniswap Labs از اظهار نظر خودداری کرد در حالی که Polychain درخواستی را برای اظهار نظر در روز پنجشنبه ارسال کرد.

بودجه جدید نشان دهنده برنامه های جاه طلبانه Uniswap برای گسترش پیشنهادات خود است. طبق گفته DeFi Llama، صرافی غیرمتمرکز 64 درصد از کل حجم های DEX را اداره می کند. و توکن پروتکل مبادله با وجود افت بازار، دارای ارزش بازاری نزدیک به 5 میلیارد دلار است. (در طول دوره اوج صعودی سال گذشته، ارزش بازار Uni از 22.5 میلیارد دلار گذشت.)

طبق Web3 Signals، Uniswap Labs، که a16z و Paradigm را در میان حامیان فعلی خود به حساب می‌آورد، آخرین دور بودجه خود – سری A – را در آگوست 2020 افزایش داد.

در ماه‌های اخیر، Uniswap Labs برنامه‌هایی را برای افزودن «چند محصول جدید» به اشتراک گذاشته است. مری کاترین لادر، مدیر اجرایی Uniswap Labs به Decrypt گفت: یکی از پیشنهادات جدید به مشتریان اجازه می دهد تا NFT های Uniswap را از چندین بازار معامله کنند.

لادر در مصاحبه قبلی با TechCrunch گفت: «مأموریت ما باز کردن مالکیت و مبادله جهانی است. “اگر می توانید توانایی مبادله ارزش را ایجاد کنید و مردم را به پیوستن به جامعه و تبادل ارزش با پروژه یا شرکت یا سازمان خود تشویق کنید – این یک راه قدرتمند برای اجازه دادن به افراد بیشتری برای مشارکت در آن مالکیت است.”