منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Twitch ستاره مهمان را باز می کند تا هرکسی بتواند در حال حاضر برنامه گفتگوی خود را میزبانی کند • TechCrunch

Twitch ستاره مهمان را باز می کند تا هرکسی بتواند در حال حاضر برنامه گفتگوی خود را میزبانی کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Twitch ستاره مهمان را باز می کند تا هرکسی بتواند در حال حاضر برنامه گفتگوی خود را میزبانی کند • TechCrunch

توییچ با عرضه بزرگترین محصول خود در سال‌های اخیر، روی آینده‌ای نزدیک برای پلتفرمی که شامل مکالمات پویاتر است، شرط می‌بندد و تمرکز فعلی خود را فراتر از پخش‌کننده‌های انفرادی گسترش می‌دهد. از طریق ابزار جدیدی به نام ستاره مهمان، که در اوایل سال جاری در نسخه بتا محدود عرضه شد، پخش‌کننده‌ها اکنون می‌توانند به راحتی سایر سازندگان و طرفداران را برای تجربه‌ای شبیه به برنامه گفتگو به جریان‌های خود بیاورند.

ستاره مهمان به هر کسی اجازه می‌دهد تا پنج بلندگو را همزمان پخش جریانی کند. سازندگان می‌توانند مهمان‌ها را از Twitch Studio و OBS، نرم‌افزار پخش جریانی انتخابی برای بسیاری از سازندگان پیشرفته‌تر برنامه، میزبانی و مدیریت کنند. ستاره مهمان را می توان از طریق داشبورد سازنده فعال کرد، جایی که اکنون برای همه در دسترس است.

Twitch ستاره مهمان را باز می کند تا هرکسی بتواند در حال حاضر برنامه گفتگوی خود را میزبانی کند • TechCrunch

اعتبار تصویر: تکان دادن

با ستاره مهمان، پخش‌کننده‌ها می‌توانند مستقیماً مهمان‌ها را دعوت کنند یا روی اعضای چت برای پیوستن ضربه بزنند. بینندگان در چت همچنین می‌توانند درخواست کنند که در یک جریان نمایش داده شوند، و راه دیگری برای ایجاد انگیزه و پاداش به حامیان خود در اختیار سازندگان قرار می‌دهد. پرش به جریان دیگران به سادگی نیاز به کلیک کردن بر روی یک اعلان بازشو دارد و مهمانان می‌توانند با فعال کردن ویدیو یا فقط صدا به آن بپیوندند، تنظیمی که میزبان می‌تواند تنظیم و روشن یا خاموش کند.

ابزارهای تعدیل راه‌های مختلفی را به میزبان‌ها می‌دهند تا کارهایی را که مهمانان انجام می‌دهند، کنترل کنند، از جمله کنترل سطوح صوتی، غیرفعال کردن ویدیو همانطور که ذکر شد، و در نهایت بازخورد دادن به آنها در صورت رفتار نادرست. ویژگی تشخیص کاربر مشکوک توییچ یک لایه ایمنی را برای میزبان هایی که می خواهند اعضای چت را برای وارد کردن به یک جریان انتخاب کنند، اضافه می کند. به عنوان یک لایه امنیتی افزوده، فقط کاربران تایید شده از طریق تلفن Twitch می توانند به عنوان مهمان ظاهر شوند، و یک منطقه دیجیتالی “backstage” اجازه می دهد تا قوانین اساسی پیش از آن تنظیم و هماهنگ شوند.

توییچ ستاره مهمان را تکامل طبیعی موفقیتی می‌داند که در دسته «چت ساده» که از سال 2020 رشد کرده است، دیده می‌شود. در مقایسه پنج ماه اول سال 2022 با نیمه اول همان سال، ساعت تماشای این دسته 151 درصد افزایش یافت و درآمد سازندگان Just Chatting 169 درصد افزایش یافت.