TikTok تصاویر کوچک ویدیویی قابل پیمایش را اضافه می‌کند تا یافتن بخش‌های خاصی از ویدیوها را آسان‌تر کند • TechCrunch

TikTok تصاویر کوچک ویدیویی قابل پیمایش را اضافه می‌کند تا یافتن بخش‌های خاصی از ویدیوها را آسان‌تر کند • TechCrunch

TikTok در این هفته بی سر و صدا تصاویر کوچک پاک کننده ویدیو را به پلتفرم خود اضافه کرد زیرا این شرکت به بهبود ویژگی های ویدیویی خود ادامه می دهد. افزودنی جدید یافتن بخش خاصی از یک ویدیوی طولانی‌تر را برای کاربران آسان‌تر می‌کند. این ویژگی اولین بار توسط یک مشاور رسانه های اجتماعی مشاهده شد مت ناوارو.

از آنجایی که این ویژگی این هفته شروع به کار می کند، ممکن است هنوز برای همه در دسترس نباشد. به نظر می‌رسد تصاویر کوچک پاک‌سازی ویدیو در حال حاضر فقط برای آپلودهای جدیدتر در دسترس هستند، زیرا من نمی‌توانم آنها را در ویدیوهای قدیمی‌تر ببینم. در حالی که کاربران برای مدتی طولانی می‌توانند ویدیوهای طولانی را به عقب یا به جلو برگردانند، افزودن تصاویر کوچک برای پاک کردن یک ویدیو، این فرآیند را بصری‌تر می‌کند.

به عنوان مثال، فرض کنید یک ویدیوی دستور غذا را در TikTok دنبال می‌کنید و می‌خواهید به بخش خاصی از ویدیو برسید، در گذشته باید کورکورانه در ویدیو پیمایش کنید. اکنون می‌توانید ببینید دقیقاً کجا می‌خواهید از طریق ریز عکس‌های جدید به جلو بروید.

اعتبار تصویر: اسکرین شات/TechCrunch

با توجه به اینکه تیک تاک به آرامی وارد قلمرو یوتیوب می شود، فقط زمان زیادی بود که TikTok این ویژگی را اضافه کرد. یوتیوب تصاویر کوچک اسکرابی برای چیزی که برای همیشه به نظر می رسد دارد، بنابراین منطقی است که TikTok آنها را در پلتفرم خود نیز ارائه دهد، به خصوص که همچنان خود را به عنوان گزینه ای مناسب برای سازندگان ویدیوهای با فرم طولانی تر که معمولاً محتوا را در YouTube ارسال می کنند، معرفی می کند.

از زمانی که TikTok قابلیت آپلود ویدیوهای حداکثر 10 دقیقه را برای کاربران راه اندازی کرد، برای بهبود تجربه مشاهده برای کاربران تلاش کرده است. ماه گذشته، TikTok آزمایش یک حالت افقی تمام صفحه جدید را با کاربران منتخب در سراسر جهان آغاز کرد.

داده ها نشان می دهد که کودکان و نوجوانان اکنون زمان بیشتری را به تماشای TikTok می گذرانند تا YouTube. از ژوئن 2020، زمانی که TikTok شروع به سبقت گرفتن از یوتیوب از نظر میانگین دقیقه‌های صرف شده توسط افراد 4 تا 18 ساله در روز برای دسترسی به این دو پلتفرم ویدیویی رقیب کرد، این اتفاق افتاده است. TikTok با ادامه بهبود تجربه مشاهده خود، به طور فزاینده ای وارد دامنه YouTube می شود.