منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Telehealth unicorn Cerebral 20% از کارکنان خود را به دلیل «بازده عملیاتی» اخراج کرد • TechCrunch

Telehealth unicorn Cerebral 20% از کارکنان خود را به دلیل «بازده عملیاتی» اخراج کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Telehealth unicorn Cerebral 20% از کارکنان خود را به دلیل «بازده عملیاتی» اخراج کرد • TechCrunch

Telehealth unicorn Cerebral 20% از کارکنان خود را به دلیل «بازده عملیاتی» اخراج کرد • TechCrunch

سربرال 20 درصد از کارکنان خود را به دلیل تلاش مداوم تک شاخ سلامت دیجیتال برای کارآمدی کاهش می دهد.

سخنگوی Cerebral اخراج کارکنان را برای TechCrunch تایید کرد، اما تعداد مشخصی از کارمندان آسیب دیده را به اشتراک گذاشت. بر اساس گزارش WSJ که برای اولین بار این خبر را گزارش کرد و Insider، حدود 400 نفر شغل خود را از دست خواهند داد که بیشتر آنها کارکنان بالینی و مشاوران مراقبت هستند.

سخنگوی Cerebal به TechCrunch گفت: “تغییرات امروز بخشی از برنامه تحول مداوم Cerebral برای ایجاد رشد و ثبات بیشتر و در عین حال انجام ماموریت ما برای دموکراتیک کردن دسترسی به مراقبت های بهداشت روانی با کیفیت بالا برای همه است.” “این تغییرات به طور خاص با هدف تحقق کارایی عملیاتی و در عین حال اولویت‌بندی کیفیت بالینی و ایمنی در سراسر سازمان انجام می‌شود.”

این شرکت توضیح نداد که چه نوع غرامتی، در صورت وجود، به کارمندان ارائه شده است، اما به TechCrunch گفت که “ما هر کاری که می توانیم برای حمایت از همکاران آسیب دیده خود در حالی که فرصت های دیگر را دنبال می کنند، انجام می دهیم.”

مدل Cerebral توضیح می دهد که مشاوران مراقبت به طور منظم با بیماران برای مدیریت داروهای تجویز شده توسط پزشکان و ارائه پشتیبانی ملاقات می کنند.

شرکت تحت حمایت SoftBank به دلیل تسهیل عرضه داروهای ADHD به مشتریان بالقوه تحت نظارت قرار گرفته است. شاید خیلی آسان: این اتهامات منجر به تحقیقات وزارت دادگستری در مورد نقض احتمالی قانون مواد کنترل شده برای تجویز بیش از حد نسخه هایی مانند آدرال شد.

متیو تروب، معاون سابق تولید و مهندسی، از این شرکت نیز شکایت کرد و مدعی شد که مدیریت ارشد شرکت، کارمندان Cerebral را تشویق کرده است که برای همه بیماران ADHD داروهای محرک تجویز کنند. بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی، این شرکت از آن زمان ارائه این خدمات را به دلیل نیاز به بازنگری در فرآیندهای کیفیت بالینی و ایمنی خود متوقف کرده است.

رابرتسون در این بیانیه گفت: «براساس بازخورد اخیر از ذینفعان، واضح است که این موضوع باعث انحراف تمرکز ما برای دموکراتیک کردن دسترسی به خدمات سلامت روان، ارائه درمان برای بیماران بیشتر و افزودن خطوط خدمات برای شرایط جدید شده است.»

این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو از زمان تأسیس خود در سال 2020 بیش از 426 میلیون دلار جمع آوری کرده است که 300 میلیون دلار آن در دسامبر گذشته در سری C اعلام شد. ارزش Cerebral بر اساس Behavioral Health Business، 4.8 میلیارد دلار است.

در اوایل سال جاری، Cerebral برای بهبود برنامه‌های خود صدها نفر را که عمدتاً بر تیم پشتیبانی و عملیات تأثیر می‌گذارد، اخراج کرد. در آن زمان، این شرکت هیچ جزئیاتی را به TechCrunch ارائه نکرد که هیچ گونه غرامت ارائه شده به کارکنان را توضیح دهد.

Cerebral تنها یکی از بسیاری از استارت آپ های مراقبت های بهداشتی است که در چند ماه گذشته اخراج شده است، مانند Truepill و Noom.

کارمندان فعلی و سابق Cerebral می‌توانند با اندرو مندز از طریق ایمیل به آدرس [email protected] یا در سیگنال، یک برنامه پیام‌رسانی رمزگذاری‌شده ایمن، به شماره 669-832-6800 تماس بگیرند.