منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • TechCrunch گزارش می دهد که ایلان ماسک مدیران ارشد توییتر از جمله مدیر عامل را اخراج کرده است

TechCrunch گزارش می دهد که ایلان ماسک مدیران ارشد توییتر از جمله مدیر عامل را اخراج کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
TechCrunch گزارش می دهد که ایلان ماسک مدیران ارشد توییتر از جمله مدیر عامل را اخراج کرده است

به گفته منابع متعدد، این معامله انجام شده و به ماسک مأموریت تمیز کردن خانه در میان رده‌های اجرایی را می‌دهد. مدیر عامل تسلا قبلاً در حساب توییتر خود از گاد انتقاد کرده بود زیرا او در تصمیم ممنوعیت دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا از این پلتفرم نقش داشت. او همچنین با آگراول درگیر شد. ماسک به صورت علنی، ایموجی‌های مدفوع را به مدیرعاملی که اواخر سال گذشته جانشین جک دورسی شد، توییت کرد. در خصوصی هم خیلی بهتر نبود. این دو پیام‌های متنی را رد و بدل کردند که نشان‌دهنده اختلافات بود، همانطور که گزارش‌های چت نشان داد که در نبرد حقوقی بین میلیاردر و شبکه اجتماعی فاش شد.

شایعه شده است که ماسک گفته است که می‌خواهد 75 درصد از کارکنان توییتر را اخراج کند، اگرچه از آن زمان این اظهارات را رد کرده است – اگرچه اخراج چهار مدیر اجرایی در پنجشنبه شب برای بقیه کارمندان توییتر اطمینان‌بخش نیست. حتی بیز استون یکی از بنیانگذاران توییتر نیز به این تغییر و تحول پرداخت.

توییتر از زمانی که آگراوال دورسی را به دست گرفت، تعداد زیادی از کارکنان اجرایی را درگیر کرده است. آگراوال قبل از خدمت به عنوان مدیرعامل، مدیر ارشد فناوری شرکت بود – او اولین بار در سال 2011 در توییتر شروع به کار کرد. اما در عرض چند هفته، دو مدیر اجرایی به عنوان بخشی از بازسازی آگراوال از سمت خود کنار رفتند: دانتلی دیویس، طراح ارشد توییتر، که در سال 2019 به شرکت ملحق شد، و رئیس مهندسی مایکل مونتانو، که در سال 2011 به این شرکت ملحق شد. اندکی پس از آن، توییتر دو رهبر دیگر، رینکی ستی، افسر ارشد امنیت اطلاعات و پتر زاتکو (ماج) رئیس امنیت را از دست داد. ). در ماه می، کیوان بیک پور مدیر عامل توییتر اعلام کرد او پس از هفت سال پس از اینکه آگراوال از او خواست استعفا دهد، شرکت را ترک کرد. همزمان، بروس فالکرئیس درآمد محصول توییتر نیز این شرکت را ترک کرد.

رهبری توییتر در حال حاضر تحت کنترل ماسک بسیار متفاوت به نظر می رسد و این تازه شروع است.