منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Stockly 12 میلیون دلار دیگر برای فروش اقلام موجود در انبار از طریق سایر خرده فروشان جمع آوری می کند • TechCrunch

Stockly 12 میلیون دلار دیگر برای فروش اقلام موجود در انبار از طریق سایر خرده فروشان جمع آوری می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Stockly 12 میلیون دلار دیگر برای فروش اقلام موجود در انبار از طریق سایر خرده فروشان جمع آوری می کند • TechCrunch

استارت‌آپ فرانسوی Stockly در حال جمع‌آوری 12 میلیون دلاری (12 میلیون یورو) سری A از Eurazeo، Daphni و چندین فرشته تجاری است. این شرکت موجودی چندین وب سایت تجارت الکترونیک را جمع آوری می کند. وقتی یک خرده‌فروش در انبار کالای پرطرفدار تمام شود، همچنان می‌تواند سفارش را بپذیرد و سفارش را از طریق موجودی خرده‌فروش دیگری پردازش کند.

این استارت آپ یک بازی شبکه ای است. همانطور که Stockly رشد می کند، محصول آن جالب تر می شود زیرا خرده فروشان شریک بیشتری در پلت فرم وجود دارد. برخی از مشتریان Stockly عبارتند از Galeries Lafayette، Jonak، Go Sport و Decathlon.

اگر چندین فروشنده وجود داشته باشد که بتواند یک سفارش را انجام دهد، Stockly به طور خودکار یک تاجر را بر اساس چندین معیار مانند قیمت، فاصله و امتیاز کیفیت انتخاب می‌کند. Stockly همچنین به شرکای خود می گوید که از بسته بندی خنثی استفاده کنند تا همه چیز برای مشتری نهایی شفاف بماند.

چالش فنی اصلی این است که Stockly نیاز به همگام سازی میلیون ها آیتم در هر لحظه دارد. با فیدهای محصولات تجارت الکترونیک موجود ادغام می شود و باید اطلاعات Stockly را در زمان واقعی منعکس کند.

به عنوان مثال، Stockly نمی تواند بگوید که اگر مقداری تاخیر وجود داشته باشد و هیچ کس قبلاً آن محصول را در موجودی خود نداشته باشد، می تواند یک محصول خاص را با قیمت مشخصی پیدا کند. اما اگر همانطور که انتظار می رود کار کند، فروش آسانی است زیرا تجربه کاربر را بهبود می بخشد و همه در این مسیر پول به دست می آورند – خرده فروش تجارت الکترونیک، تامین کننده محصول و Stockly.

با دور تامین مالی امروز، شرکت قصد دارد به 50 کارمند برسد و با خرده فروشان بیشتری امضا کند. Eurazeo و Daphni در سال گذشته در Stockly سرمایه گذاری کرده بودند، بنابراین هر دو سرمایه گذاری خود را دو برابر می کنند.