منو سایت

Sight Tech Global 2022 معرفی شد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Sight Tech Global 2022 معرفی شد • TechCrunch

Sight Tech Global 2022 معرفی شد • TechCrunch

همانطور که برای سومین سالانه Sight Tech Global آماده می شویم (7-8 دسامبر، رایگان و مجازی، اینجا ثبت نام کنید)، رویدادی فناوری که پیشرفت های فناوری را برای حمایت از افراد نابینا دنبال می کند، دو تغییر بزرگ در جلو و مرکز قرار دارند.

اول، تجربیات دیجیتال جدید، به ویژه واقعیت مجازی، در حال آزمایش رویکردهای شناخته شده برای دسترسی هستند. هیچ عصای سفید یا صفحه‌خوانی در متاورس وجود ندارد (هنوز!). این قلمرو دیجیتال در آستانه تبدیل شدن به جریان اصلی هم برای مصرف‌کنندگان و هم برای کسب‌وکارها به‌سرعت است که قیمت مقرون‌به‌صرفه می‌تواند به راحتی تبدیل به یک فکر بعدی شود، همانطور که در طلوع عصر خورشیدی بود.

در Sight Tech Global، از افرادی که برای اطمینان از باز بودن متاورس برای همه تلاش می‌کنند، خواهیم شنید. این رویداد رایگان و مجازی است!

دوم، پلتفرم‌های فناوری که زیربنای بسیاری از پیشرفت‌ها در فناوری کمکی و دسترسی هستند – ابزارهایی که به افراد نابینا و کم بینا کمک می‌کنند تا در جهان حرکت کنند – به سرعت در حال پیشرفت هستند و دستگاه‌های بهتر و ارزان‌تری را امکان‌پذیر می‌کنند. چندی پیش، سیستم‌های بینایی رایانه‌ای مجهز به هوش مصنوعی، شگفتی‌های گران قیمت دوربین‌ها، پردازنده‌های گرافیکی و باتری‌های کوچک بودند، اما شبکه‌های سریع‌تر، سرویس‌های ابری و تلفن‌های همراه قدرتمندتر همه چیز را تغییر می‌دهند، به‌ویژه قیمت.

بحث قدیمی در فناوری دسترس‌پذیری این بوده است که چه چیزی غالب خواهد شد – پلتفرم‌های فناوری جهانی مانند تلفن‌های همراه با ویژگی‌های دسترسی داخلی یا دستگاه‌های ساخته‌شده برای افرادی که به کمک بصری نیاز دارند. فرمول در حال ظهور یکی یا دیگری نیست، بلکه هر دو در یک ترکیب برنده است.

در Sight Tech Global، از فن‌آوران در مورد استفاده از رویکردهای جدید برای دستگاه‌های نسل بعدی خواهیم شنید. امروز ثبت نام کنید.

و در قلب بسیاری از این بحث ها، تکامل خود هوش مصنوعی است که یک فناوری حیاتی در سراسر طیف فناوری های کور است. شکل کنونی هوش مصنوعی “یادگیری عمیق” همچنان به نتایج خیره کننده ای در اشکالی مانند GPT3 زبان طبیعی یا بسیاری از هوش مصنوعی برای بینایی کامپیوتری ادامه می دهد. اما نارضایتی فزاینده‌ای از توانایی این سیستم‌های قدرتمند تشخیص الگو برای اعمال چیزی بیش از استدلال انسانی برای مشکلات بزرگ و کوچک وجود دارد، چه رسد به فیلتر کردن سوگیری‌ها و مشکلات زمانی که هوش مصنوعی آزاد می‌شود.

در Sight Tech Global، از فن‌آوران برجسته هوش مصنوعی که با این موضوعات و موارد دیگر دست به گریبان هستند، خواهیم شنید.

برنامه تا یک ماه دیگر آماده می شود، اما امیدواریم امروز ثبت نام کنید. این رویداد رایگان و مجازی است.

و یک پیچ جدید در سال 2022: Sight Tech Global یک رویداد “در شخص” را در 9 دسامبر در سن خوزه، کالیفرنیا اضافه می کند. هدف این رویداد فن‌آوران، رهبران محصول و طراحانی است که در فناوری‌های دسترسی کار می‌کنند. این رویداد محدود به 150 نفر و فقط با دعوت است. اکثر برنامه ها کارگاه هایی خواهد بود که توسط شرکت کنندگان رهبری می شود. در اینجا می توانید درخواست دعوت کنید یا شخصی را معرفی کنید.

Sight Tech Global محصولی از مرکز غیرانتفاعی Vista برای نابینایان و کم بینایان است. ما از حامیان مالی فعلی APH، Amazon، Google، Fable، Humanware، LinkedIn، Microsoft و Waymo سپاسگزاریم. اگر مایل به حمایت از این رویداد هستید، لطفا با ما تماس بگیرید. تمام درآمد حاصل از حمایت مالی به مرکز غیرانتفاعی Vista اختصاص می یابد که به مدت 75 سال در منطقه سیلیکون ولی خدمت کرده است.