منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Shure MV7 یک میکروفون USB تقریباً کامل است • TechCrunch

Shure MV7 یک میکروفون USB تقریباً کامل است • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Shure MV7 یک میکروفون USB تقریباً کامل است • TechCrunch

هر کدام در حدود پایان سپتامبر / ابتدای اکتبر سال، یک پیام Slack از گرگ دریافت می‌کنم که در آن از من می‌پرسد که آیا می‌خواهم یک راهنمای هدیه بنویسم (یا دو). من می گویم: “مطمئنا”، بدون اینکه پیش بینی کنم دو ماه آینده چقدر برای اخبار/بررسی های سخت افزاری معامله بزرگی خواهد بود. گردآوری چنین نمای کلی این مزیت مشخص را دارد که فراموش می‌کند کل آن چه دردناکی می‌تواند باشد.

هر سال “بهترین هدایا برای مسافران” را می نوشتم. و سپس این بیماری همه گیر جهانی اتفاق افتاد، در آن نقطه من به سمت بهترین هدایای کار از خانه رفتم. به درستی، امسال من و دیگران به طور نیمه محتاطانه دوباره وارد جهان شده‌ام.

روند من برای کنار هم قرار دادن اینها این است که هر محصول بالقوه ای را که می توانم به دستم بیاورم. گاهی اوقات گفتن آن آسان تر از انجام آن است، اما بخش مهمی از توصیه محصولات در واقع امتحان کردن آن ها توسط خودتان است. می دانم که ساده به نظر می رسد، اما شما تعجب خواهید کرد.

چند سال گذشته کمی انقلاب آرام برای کنفرانس تلفنی بوده است. برخی از افراد از استفاده از دوربین و میکروفون داخلی در رایانه خود، چه برای سادگی و چه هزینه، کاملا راضی هستند. راستش را بخواهید، این برای حدود 99 درصد افراد در 99 درصد مواقع خوب است. به دو دلیل مجبور شدم هر دو را انجام دهم. ابتدا ابزارهای لازم را برای امرار معاش بررسی می کنم. دوم، من کمتر از 10 سال است که یک پادکست را میزبانی می کنم، و بیماری همه گیر باعث شد از حضوری به کنترل از راه دور تغییر کنم.

به دلایل مختلف برنگشتم.

من چندین بار در مورد تنظیم پادکست تلفن همراه شخصی خود در این صفحات نوشته ام. این نتیجه چندین سال پالایش از طریق آزمون و خطا بود. راستش را بخواهید، چیدمان خانه من آنقدرها هم متفاوت نبود. به طور خاص، من از طریق تعدادی میکروفون USB مختلف رفتم.

اگر پول و زمان بیشتری داشتم، احتمالاً رابط خودکار حرفه‌ای‌تری با میکروفون XLR مناسب داشتم. در عوض، سطح تعامل من جستجوی میکروفون یو اس بی ایده آل افلاطونی من بود. تا به حال، من با خوشحالی Audio Technica ATR2100-USB را توصیه کرده ام. این یک میکروفون جهت دار و با صدای عالی، با ورودی USB-C و XLR است که بی شباهت به آن چیزی است که برای مصاحبه های رو در رو استفاده می کردم.

من به دلایلی نسبت به میکروفون های جهت دار جانبداری دارم و مدت هاست معتقدم که آنها باید استاندارد صنعت باشند، به خصوص برای مبتدیان. در اینجا راز کوچک کثیف در همه آنها وجود دارد: شما می توانید صدای بسیار خوبی را از اکثر میکروفون های USB بیش از 100 دلار (و چند مورد زیر) دریافت کنید، اما رابط تقریباً عمدا دشوار است.

بسیاری از این میکروفون ها دارای سه، چهار یا پنج جهت هستند. مبتدی ها تقریباً همیشه هدفون اشتباه را انتخاب می کنند، به طور تصادفی افزایش را تمام می کنند، و در نهایت بدتر از آنچه با یک جفت هدفون یا میکروفون سیستم پیش فرض انجام می دهند، عمل می کنند. ATR2100-USB این مشکل را با یک راه اندازی ساده از جعبه حل کرد. اما Shure MV7 از این هم فراتر می رود.

طراحی شبیه به نسخه فشرده تری از استودیو/پادکست افسانه ای SM78 است. نمی گویم به خوبی یک میکروفون استودیویی مناسب با رابط استودیویی مناسب به نظر می رسد، اما می گویم که شک دارم که اکثر مردم بتوانند تفاوت را تشخیص دهند. صدای MV7 غنی، کامل و گرم است—هر چیزی که از یک میکروفون صوتی می خواهید. مانند ATR2100-USB، دارای هر دو خروجی XLR و USB-C است. با توجه به اینکه چقدر خوب به نظر می رسد، نیازی به تغییر به اولی احساس نمی کنم.

درست مانند سیستم Audio Technica، فقط کار می کند. آن را وصل کنید، مطمئن شوید که نرم‌افزار شما می‌تواند به آن دسترسی داشته باشد، و شما باید آماده باشید. حتی بهتر از آن، یک صفحه لمسی با چراغ های سبز وجود دارد که به شما امکان می دهد صدا را در لحظه تنظیم کنید. اگر می‌خواهید صدای خود را در زمان واقعی از طریق میکروفون کنترل کنید، یک جک هدفون نیز وجود دارد.

چند اشکال. اول قیمت است. با قیمت 250 دلار، می توانید یک میکروفون خوب با نصف قیمت تهیه کنید. هر چند میکروفون عالی است. اگر صدا برایتان مهم است، کمی خرج کنید. مورد دوم بیشتر به طراحی جهت دار مربوط می شود. اگر هنگام صحبت کردن زیاد روی صندلی خود بی قرار می شوید، ممکن است این میکروفون مناسب شما نباشد. من گاهی اوقات این کار را می کنم و فقط سعی می کنم خودم را مجبور کنم که بیشتر حواسم به این حرکات باشد.

سوم اینکه کاملاً سنگین است. اگر قرار است فقط روی میز خانه شما زندگی کند، خوب است. یا روی پایه میکروفون (من یک میکروفون کوچک دارم که استفاده می کنم) یا روی شانه نصب می شود. با 20 دلار اضافی، این شرکت یک سه پایه مینی را وارد می کند. اگر قصد دارید آن را در جاده ببرید، ممکن است این مشکل کمی بیشتر باشد، اما به خصوص با توجه به اندازه کوچک آن مشکلی نیست (فقط به یاد داشته باشید که یک پایه بسته بندی کنید).

من قسمت های پادکست خود را به طور انحصاری در MV7 ضبط می کنم و از آن زمان به گذشته نگاه نکرده ام.