منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Shopify با تغییرات ایمنی کاربر در اروپا موافقت می کند • TechCrunch

Shopify با تغییرات ایمنی کاربر در اروپا موافقت می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Shopify با تغییرات ایمنی کاربر در اروپا موافقت می کند • TechCrunch

کمیسیون امروز اعلام کرد که Shopify موافقت کرده است تغییراتی را در رابطه با ایمنی خریداران و مبارزه با جعل به دنبال مداخله نظارتی در اتحادیه اروپا به دنبال تعدادی از شکایات ایجاد کند.

این تغییرات شامل تعهد برای ایجاد یک روش “سریع و موثر” برای “اعلام و اقدام” توافق شد. مقامات ملی حمایت از مصرف کننده برای گزارش مشکلاتی که متوجه می شوند؛ و توافقی برای تغییر الگوها برای تشویق بازاریابان به شفافیت بیشتر با مصرف کنندگان.

به گفته اتحادیه اروپا، شکایات – که گفته شد در طول همه‌گیری COVID-19 به اوج خود رسید – عمدتاً مربوط به فروشگاه‌های اینترنتی میزبانی شده توسط پلت فرم تجارت الکترونیک B2B بود که مشخص شد در اعمال غیرقانونی مانند ارائه پیشنهادات نادرست و ادعاهای نادرست کمبود شرکت داشتند. ; تحویل کالاهای تقلبی؛ یا اطلاعات تماس خود را ارائه ندهید.

در این بیانیه آمده است که Shopify موافقت کرده است تا زمانی که مقامات ملی اتحادیه اروپا حمایت از مصرف کننده نگرانی های خود را مطرح کردند، فروشگاه ها را از بین ببرد و “جزئیات مربوط به شرکت” را به رگولاتورها ارائه دهد.

در مورد الگوهای خود، اتحادیه اروپا گفت که Shopify متعهد شده است که اطلاعات شرکت و فیلدهای جزئیات تماس را در قالب‌های صفحه تماس فروشگاه اینترنتی و تولیدکنندگان برای شرایط و ضوابط، سیاست‌های حفظ حریم خصوصی و وجوه سیاست‌های بازپرداخت قرار دهد.

همچنین موافقت کرد که راهنمایی‌های روشنی را برای بازرگانان در مورد قانون قابل اجرا حمایت از مصرف‌کننده اتحادیه اروپا ارائه کند.

داستان در اینجا این است که اتحادیه اروپا در ژوئیه 2021 گفت و گو با Shopify را به همراه شبکه اتحادیه اروپا از مقامات ملی حمایت از مصرف کننده (CPC) برای تحت فشار قرار دادن Shopify آغاز کرد. تغییراتی برای رسیدگی به اقدامات غیرقانونی معامله گران در پلت فرم آن.

در بیانیه ای، کمیسر عدالت، دیدیه ریندرز از تعهدات Shopify استقبال کرد:

تقریباً 75 درصد از کاربران اینترنت در اتحادیه اروپا خرید آنلاین می کنند. این بازار بزرگی برای کلاهبرداران و معامله گران سرکش است که می توانند از آن بهره برداری کنند و آنها به این کار ادامه خواهند داد مگر اینکه ما اقدامی انجام دهیم. ما از تعهد Shopify برای اطمینان از اینکه بازرگانانی که در پلتفرم آن فعالیت می کنند از مسئولیت های خود بر اساس قوانین اتحادیه اروپا آگاه هستند و در صورت نقض قوانین حذف خواهند شد، استقبال می کنیم.

اتحادیه اروپا اضافه کرد که مقامات ملی حمایت از مصرف‌کننده در منطقه همچنین موافقت کرده‌اند تا همکاری خود را با دفتر رقابت کانادا علیه بازرگانان Shopify مستقر در اتحادیه اروپا/منطقه اقتصادی اروپا افزایش دهند – به این معنی که آنها به دنبال هشدار دادن به تنظیم‌کننده داخلی Shopify برای مسائل مربوط به محافظت از کاربر هستند که ممکن است بر کاربران تأثیر بگذارد. در جای دیگر

این بلوک گفت اجرای تعهدات Shopify توسط CPC نظارت خواهد شد و افزود که مقامات ملی حمایت از مصرف کننده نیز می توانند تصمیم بگیرند که در سطح ملی برای اطمینان از انطباق با استانداردهای اتحادیه اروپا اقدام کنند.

یک روش گفتگوی مشابه اتحادیه اروپا-CPC اخیراً شامل TikTok – همچنین در پاسخ به یک سری شکایات راه‌اندازی شد – پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدیو را به تعهداتی برای افشای بهتر تبلیغات سوق داد.

در حالی که آمازون اخیراً در برابر فشارهای هماهنگ از سوی تنظیم‌کننده‌های حمایت از مصرف‌کننده اتحادیه اروپا تسلیم شد – موافقت کرد که الگوهای لغو تاریک Prime در منطقه را پس از یکی دیگر از آن مداخلات CPC کنار بگذارد.