منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Service 1st Financial «آسایش خانه را به عنوان یک سرویس» می فروشد، 20 میلیون دلار بودجه بدهی سری B دریافت می کند • TechCrunch

Service 1st Financial «آسایش خانه را به عنوان یک سرویس» می فروشد، 20 میلیون دلار بودجه بدهی سری B دریافت می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Service 1st Financial «آسایش خانه را به عنوان یک سرویس» می فروشد، 20 میلیون دلار بودجه بدهی سری B دریافت می کند • TechCrunch

بیایید با آن روبرو شویم، بیشتر مردم، به ویژه وقتی صحبت از خانه هایشان می شود، پذیرنده اولیه نیستند. به عنوان مثال آشپزخانه را در نظر بگیرید، جایی که بسیاری از مردم با وجود برتری القایی، هنوز اجاق گاز می خرند. نه به این دلیل که همه مشغول زغال‌کردن فلفل‌ها روی شعله باز هستند – بلکه به این دلیل که آهسته به استقبال تغییر می‌روند.

در مورد گرمایش و سرمایش، این یک مسئله آب و هوایی است. آنها با هم حدود نیمی از کل مصرف انرژی در خانه های ایالات متحده را تشکیل می دهند. گرمایش یک چالش خاص است زیرا تنها 40 درصد خانه ها از برق استفاده می کنند. بقیه گاز طبیعی، پروپان یا سایر سوخت های فسیلی می سوزانند. هنگامی که کوره قدیمی می میرد، جایگزینی آن معمولاً یکسان است. برای کاهش وابستگی به سوخت های فسیلی، روی آوردن به پمپ های حرارتی الکتریکی کلیدی خواهد بود.

“اگر پیمانکار مورد اعتماد شما – کسی که با او تماس می گیرید تا به خانه شما بیاید تا به شما کمک کند تا بفهمید با سیستم خود چه کاری انجام دهید – پمپ حرارتی ارائه نمی دهد، شما فقط قصد خرید آن را ندارید، درست است؟” ، موسس و مدیر عامل سرویس 1st Financial.

این شکاف بین آنچه که پیمانکاران ارائه می‌دهند و آنچه برای برق‌رسانی خانوارها مورد نیاز است، بخشی از دلیلی است که خانا Service 1st Financial را تأسیس کرد، که آنچه را «آسایش در خانه به عنوان یک سرویس» می‌نامد، ارائه می‌دهد. TechCrunch به طور انحصاری دریافته است که این شرکت امروز یک دور سری B 5.85 میلیون دلاری را اعلام می کند که شامل 15 میلیون دلار بدهی تبعی است. هانا گفت که انتظار دارد سری B “قبل از پایان سال” بسته شود. سرمایه گذاری سهام توسط S2G Ventures، که تسهیلات بدهی تبعی را نیز رهبری می کرد، انجام شد. سایر سرمایه گذاران فاش نشدند.

این شرکت اجاره نامه هایی را ارائه می دهد که به مالکان خانه اجازه می دهد تا هزینه سیستم های HVAC خود را در طول زمان پرداخت کنند، در حالی که آنها را به برنامه های تعمیر و نگهداری برای مدت قرارداد، که معمولاً 10 سال طول می کشد، مرتبط می کند، در این مرحله صاحبان خانه می توانند سیستم جدید را انتخاب کنند.

هانا گفت: «صنعت آسایش در خانه، این صنعت قدیمی و دیر تغییر است که هنوز هم فقط محصولات می فروشد. او گفت که این در تضاد با روندهای گسترده تر بازار است که نشان می دهد مردم اکنون از خرید خدمات به جای محصولات راحت هستند.

پیمانکاران HVAC برنامه‌های خدمات سالانه را ارائه می‌کنند، اما معمولاً فقط تعمیرات اساسی را پوشش می‌دهند، که هانا می‌گوید تلاش بازار برای حفظ مشتری است.

او گفت: “آنها امیدوارند که شما به اندازه کافی در این برنامه باقی بمانید تا در نهایت فروش بعدی را بدست آورید.” مشکل این است که واقعاً به هدف مورد نظر خود عمل نمی کند. و این یک تجربه مشتری عالی نیست زیرا هر بار که یک پیمانکار معمولاً در آن خانه است، سعی می کند چیز دیگری را به مشتری بفروشد. و این چیزی نیست که مشتریان می‌خواهند – آنها می‌خواهند سیستمشان حفظ شود تا هرگز خراب نشود.»

خانا پس از ترک آخرین شغل خود در یک شرکت سهامی خاص، الهام گرفت تا Service 1st Financial را تأسیس کند. در آنجا او سرمایه‌گذاری را در یک شرکت بزرگ خدمات خانگی که در آن زمان متعلق به سازنده HVAC Lennox بود، رهبری کرد. وی گفت که در زمان این سرمایه گذاری “در سطح پیمانکار و مصرف کننده بحثی در مورد پایداری وجود نداشت”.

پس از چرخش شرکت، شرکت PE آن را به Enercare، یک شرکت کانادایی فروخت. کانا گفت که در کانادا، مدل لیزینگ رایج‌تر است و Enercare از خرید برای آوردن آن مدل تجاری به ایالات متحده استفاده می‌کند.

خانا گفت: «من در حاشیه نشسته بودم و کارهای دیگری را در حرفه‌ام انجام می‌دادم، و می‌گفتم، «می‌دانی، فرصت بزرگی در اینجا وجود دارد.» رفتار خرید مصرف‌کننده در حال تغییر است. او سرویس 1st Financial را در سال 2019 با پول خود و سرمایه گذاری Thayer Street Partners تأسیس کرد.

امروزه این شرکت در 25 ایالت مشتریان دارد. خانا گفت که سبد شرکت او شامل حدود 32 درصد پمپ های حرارتی است که به گفته اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده، حدود دو برابر میانگین ملی حدود 15 درصد کل خانه ها است.

انتظار می‌رود قانون کاهش تورم، که اعتبار مالیاتی برای پمپ‌های حرارتی ارائه می‌کند، بر بازار تاثیر بگذارد. خانا گفت که اجاره نامه ها نسبت به سال قبل 80 درصد افزایش یافته است و رشد می تواند در سال آینده به 400 درصد برسد. او گفت که علاوه بر گسترش جغرافیایی، دور بودجه نیز به سمت ایجاد یک سیستم مدیریت یادگیری برای کمک به آموزش پیمانکاران HVAC خواهد رفت. ممکن است مشارکت های بیشتری نیز روی میز باشد. تابستان امسال، این شرکت اعلام کرد که با تولید کننده تهویه مطبوع فوجیتسو همکاری می کند و شراکت دیگری نیز در دست اقدام دارد.

خنا گفت که سرویس 1 اجاره نامه های خود را در یک وسیله نقلیه با هدف ویژه نگهداری می کند که همچنین گیرنده بدهی تبعی است. SPV همچنین دارای تسهیلات بدهی با Forbright Bank است، وام دهنده ای که بر کربن زدایی تمرکز دارد. هانا گفت، تسهیلات بدهی تبعی به استارت‌آپ این امکان را می‌دهد تا “سرمایه سهام ما را برای ابتکارات با بازگشت سرمایه بسیار بالا در شرکت مادر به کار گیرد تا به رشد و توسعه تجارت ادامه دهد.” وی افزود که S2G به دلیل “نرخهای بسیار پایین نکول و کیفیت اعتبار بسیار قوی” مستاجر سرویس 1st Financial به تسهیلات بدهی تبعی علاقه مند است.

هانا گفت که شرکت‌های او به خدمات 1 علاقه‌مند شده‌اندSt فاینانس برنامه های بهره وری انرژی خود را با دور شدن از فروش اقلام با تخفیف به مدلی مبتنی بر خدمات هدایت می کند.

تمرکز آنها بر پمپ های حرارتی الکتریکی است. آیا می‌توانیم از طریق مدلی مبتنی بر خدمات که به صاحبان خانه اجازه می‌دهد هر 10 سال یک بار این سیستم‌ها را تعویض کنند، مشوق خرید پمپ‌های حرارتی برق‌دار باشیم؟»

این یک مدل بسیار متفاوت از آنچه شرکت های خدمات شهری آمریکایی به آن عادت کرده اند است، اما آنها در نهایت علاقه مند هستند که چیز جدیدی را امتحان کنند. هانا گفت: «من فکر می‌کنم این همان جایی است که قانون کاهش تورم باعث می‌شود برخی سازمان‌ها که معمولاً زمان زیادی برای تصمیم‌گیری می‌برند، خیلی سریع عمل کنند.