منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Sequoia India قصد دارد با وجود رکود بازار، 50 میلیون دلار در K12 سرمایه گذاری کند • TechCrunch

Sequoia India قصد دارد با وجود رکود بازار، 50 میلیون دلار در K12 سرمایه گذاری کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Sequoia India قصد دارد با وجود رکود بازار، 50 میلیون دلار در K12 سرمایه گذاری کند • TechCrunch

Sequoia India قصد دارد با وجود رکود بازار، 50 میلیون دلار در K12 سرمایه گذاری کند • TechCrunch

Sequoia India در حال گفتگوهای پیشرفته برای سرمایه گذاری بیش از 50 میلیون دلار در K12 Techno Services است، استارت آپی که طیف وسیعی از خدمات را به مؤسسات آموزشی ارائه می دهد و همچنین زنجیره مدارس خود را اداره می کند و شرکتی را که برای اولین بار بیش از یک دهه از آن حمایت می کرد دو برابر می کند. پیشتر دو منبع آشنا با این موضوع به TechCrunch گفته بودند.

یکی از منابع گفت که K12 Techno Services – که طبق گزارش Tracxn در دورهای قبلی بیش از 75 میلیون دلار جمع آوری کرده است – در هفته های اخیر با TPG و Accel نیز درگیر بوده است، اما به گفته یکی از منابع، تصمیم گرفته است تا با پشتیبان فعلی Sequoia India پیش برود.

این منابع که به شرط ناشناس ماندن برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات غیر عمومی صحبت کردند، گفتند که دور بسته نشده است، بنابراین شرایط سرمایه گذاری ممکن است تغییر کند. مشخص نیست که آیا کسی غیر از Sequoia نیز در این راند سرمایه گذاری کرده است یا خیر.

K12 Techno Services، Orchids – زنجیره مدارس بین المللی را در بیش از دوجین شهر هند اداره می کند. بیش از 90 مدرسه را اداره می کند که در آنها طیف وسیعی از موضوعات از رباتیک تا فلسفه را برای “توسعه 360 درجه” فردی آموزش می دهد. طبق وب سایت Orchids به بیش از 75000 دانش آموز خدمات ارائه کرده است.

همچنین از طریق بخش خود به نام Let’s Eduvate یک برنامه درسی یکپارچه، پلت فرم کلاس آنلاین و سایر برنامه های کاربردی مدیریت مدرسه را به بیش از 300 مدرسه ارائه می دهد. «راه‌حل‌های سرتاسری ما مقیاس‌پذیر و قابل انطباق هستند و به طور مؤثر برای همه انواع مدارس کار می‌کنند. آنها برای فعالیت‌های مختلف مدیریت مدرسه که برای رشد کلی دانش‌آموزان و از این رو مدارس طراحی شده‌اند، مؤثر هستند.» وب‌سایت آن توضیح می‌دهد.

Sparkle Box، شعبه دیگری از K12، فروشگاه تجارت الکترونیکی را برای کیت های فعالیت سفارشی با هدف کودکان راه اندازی می کند.

K12 به درخواست برای اظهار نظر در روز پنجشنبه پاسخ نداد، در حالی که Sequoia India از اظهار نظر خودداری کرد.

این معامله بیانگر رویکرد تهاجمی و چند جانبه سکویا برای پرداختن به بازار فناوری الکترونیک در هند است، جایی که بیش از 300 میلیون دانش آموز در مدرسه شرکت می کنند و در آزمون های رقابتی ورودی کالج شرکت می کنند. این یکی از اولین حامیان Byju’s، Unacademy و Doubtnut است که به دانش‌آموزان از مهدکودک گرفته تا کسانی که آماده ورود به کالج هستند، خدمات می‌دهد. همچنین یک سرمایه گذار در Eruditus است که آموزش عالی را در ده ها بازار به دانشجویان ارائه می دهد.

استارت‌آپ‌های ادتک در هند – و فراتر از آن – از جمله بیشترین آسیب‌دیدگی‌ها از رکود مداوم بازار هستند که بسیاری از دستاوردهای حاصل از رونق 13 ساله را معکوس کرده است. صنعت فناوری در بازار جنوب آسیا در سال جاری نزدیک به 5000 شغل را کاهش داده است.