منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Sequoia Capital سرمایه گذاری 210 میلیون دلاری خود در صرافی رمزارز FTX را لغو کرد • TechCrunch

Sequoia Capital سرمایه گذاری 210 میلیون دلاری خود در صرافی رمزارز FTX را لغو کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Sequoia Capital سرمایه گذاری 210 میلیون دلاری خود در صرافی رمزارز FTX را لغو کرد • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

گزارش‌های فنی چیزهای زیادی هستند، اما مطمئناً با ادامه هرج و مرج پیرامون توییتر، ارزهای دیجیتال و اخراج‌ها خسته‌کننده نیستند. ما فقط سعی می‌کنیم زندگی عزیزمان را حفظ کنیم تا بتوانیم از همه چیز معنایی پیدا کنیم. ما فکر می‌کنیم که کار بسیار مناسبی انجام داده‌ایم، و در اینجا مجموعه‌ای از آنچه در 24 ساعت گذشته فناوری رخ داده است، داریم. – کریستین و حاجی.

3 برتر TechCrunch

  • یک دومینوی دیگر می افتد: احتمالا قبلاً یک فاجعه بود، اما تصمیم بایننس برای نخریدن FTX باعث شد سکویا کاپیتال ادعا کند که سهام اقلیت خود در FTX را به عنوان چیزی بیش از سودهای محقق نشده ادعا نمی کند. اسب ها گزارش ها. نامه سرمایه گذار و همه.
  • در همین حال، به دیگر آشغال های داغ مورد علاقه مان: حق با ایلان ماسک بود که توییت کرد که این شرکت «کارهای احمقانه زیادی» انجام خواهد داد. دارل یکی از بازپرداخت‌های اخیر آنها را گزارش می‌دهد (زیرا به نظر می‌رسد قبل از اینکه حتی فرصتی برای نفس کشیدن داشته باشیم روی هم انباشته می‌شوند) که در آن به همه این حساب‌ها در ازای 8 دلار قول داده شده بود که یک تیک آبی کوچک داشته باشند، اما همانطور که همه می‌دانید وقتی حساب‌های جعلی می‌سازیم، یعنی ما نمی توانیم چیزهای خوب داشته باشیم.
  • تغییرات بیشتر در توییتر: گروه دیگری از سگ های برتر توییتر تصمیم گرفتند لانه را ترک کنند. این بار لیا کیسنر، افسر ارشد امنیت اطلاعات، ماریان فوگرتی، افسر ارشد و مدیر ارشد حریم خصوصی، دیمین کایران، قرار دارند. بنا بر گزارش ها، دو نفر اخیر امروز استعفا دادند زک و اینگریدکه با هم متحد شدند تا جزئیات را دنبال کنند.

استارت آپ ها و VC ها

شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر SpringTime Ventures مستقر در دنور، علیرغم اینکه تنها صندوق محلی در دو شرکت از 10 شرکت تک شاخ ایالت است، از تمرکز اصلی خود بر روی ایالت اصلی خود کلرادو دور می شود. بکا گزارش ها. همچنین اکنون می‌تواند تیم خود را به لطف جمع‌آوری سه برابر پول برای Fund II گسترش دهد و به SpringTime آنقدر پول نقد می‌دهد تا به شرکای خود اجازه دهد در نهایت «حقوق واقعی» به خود بپردازند.

استارت‌آپ‌های جدید کریپتو در روز چهارشنبه Alliance DAO در بحبوحه انفجار FTX پیشرفت کردند. آخرین گروه، معروف به All9، برای Alliance DAO، یک انجمن شتاب دهنده و سازندگان web3، ایده های خود را در روز چهارشنبه در یک روز نمایشی ارائه کرد که به طور انحصاری توسط ژاکلین.

و در اینجا چیزهای دیگری وجود دارد که چشمان کوچک ما را به خود جلب کرد:

از بخش 1202 کد IRS برای فروش استارت آپ چند میلیون دلاری خود بدون مالیات استفاده کنید.

قلک با عینک آفتابی در ساحل در ساحل دریا

اعتبار تصویر: برایان جکسون (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

وینسنت آیلو، وکیل مالیاتی، توصیه می‌کند که تیم‌های موسس معمولاً یک ساختار شرکتی مانند LLC یا S-Corp را انتخاب می‌کنند، اما کسانی که امیدوارند 10 میلیون دلار یا بیشتر بخرند باید به عنوان یک شرکت C-Corporation واجد شرایط (QSB) فکر کنند.

بر اساس کد IRS بخش 1202، موسسانی که سهام QSB را برای پنج سال یا بیشتر نگه داشته اند، از پرداخت مالیات بر عایدی سرمایه پس از فروش معاف خواهند شد.

آیلو می گوید: «این یک مزیت صرفه جویی مالیاتی قابل توجه برای کارآفرینان و سرمایه گذاران کسب و کار کوچک است. با این حال، تأثیر این محرومیت در نهایت به زمان خریداری سهام، تجارت یا تجارت در حال اجرا و عوامل مختلف دیگر بستگی دارد.»

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

ایلان ماسک از کارکنان توییتر در دفتر می خواهد و از آنها می خواهد که با هرزنامه ها مبارزه کنند. اینها برخی از پیام هایی بود که مالک جدید برای کارکنان خود در رسانه های اجتماعی داشت. ایوان نوشتن. اوه، او همچنین به آنها گفت که برای “زمان های سخت پیش رو” آماده باشند، چیزی که همیشه می خواهید از رهبر خود در مورد آینده شغلی خود بشنوید.

پس از شکست قرارداد بایننس، سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX، تمرکز جدیدی دارد: توقف تجارت در Alameda Research و از بین بردن مهارت های خود در جمع آوری سرمایه. مانیش گزارش ها.

دیگر خبری از FTX یا توییتر در زیر نیست، ما قول می دهیم: