منو سایت

RIP به FTX؟ • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
RIP به FTX؟ • TechCrunch

RIP به FTX؟ • TechCrunch

اعتبار تصویر: TechCrunch

ما مجبور بودیم در مورد اخباری که این هفته دنیای ارزهای دیجیتال را تکان داد در ما صحبت کنیم قسمت پنجشنبه: معامله Binance/FTX که هرگز نبود. برای شروع، ما به شما خلاصه ای از WTF را ارائه دادیم که به تازگی با گوشت گاو بین دو تا از بزرگترین صرافی های رمزنگاری در جهان اتفاق افتاده است، و اینکه چگونه صرافی افسانه ای Sam Bankman-Fried به سرعت سقوط کرد و سرمایه گذاران، ارزهای دیجیتال و سایر شرکت ها را در این فضا فرستاد. با او سقوط می کند

خوش آمدید واکنش زنجیره ایجایی که ما آخرین اخبار، درام و روندهای ارزهای دیجیتال را باز می کنیم و توضیح می دهیم، و همه چیز را بلوک به بلوک برای کنجکاوهای رمزنگاری تجزیه می کنیم.

می توانید قسمت زیر را گوش دهید:

پس از بررسی پیشینه وضعیت بیدرنگ این هفته، نظرات خود را در مورد پیامدهای عظیمی که این شکست می تواند برای بقیه صنعت کریپتو داشته باشد، از سرمایه گذاران خطرپذیر و استارت آپ ها گرفته تا مقررات در سراسر جهان به اشتراک گذاشتیم.

این یک پس زمینه جذاب برای گفتگوی ما در ما است رویداد کریپتو در میامی هفته آینده، جایی که ما با Changpeng Zhao (CZ)، مدیر عامل بایننس (CZ) صحبت خواهیم کرد، میلیاردر که گمان می رود کاتالیزور سقوط FTX باشد. می توانید از کد تبلیغاتی REACT استفاده کنید برای 15 درصد تخفیف بلیط ورودی عمومی به این رویداد برای شنیدن از CZ و بسیاری دیگر از بازیگران در بازار ارزهای دیجیتال، آینده این صنعت آشفته در ماه‌های آینده چه خواهد بود.

واکنش زنجیره ای هر سه‌شنبه و پنج‌شنبه ساعت 12 بعد از ظهر PT منتشر می‌شود، بنابراین حتماً در ما مشترک شوید پادکست های اپل، Spotify یا پلتفرم فرعی مورد علاقه شما برای همگام شدن با اکشن.