منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Reddit تیمی را از راه‌اندازی تعدیل محتوای ML Oterlu • TechCrunch استخدام می‌کند

Reddit تیمی را از راه‌اندازی تعدیل محتوای ML Oterlu • TechCrunch استخدام می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Reddit تیمی را از راه‌اندازی تعدیل محتوای ML Oterlu • TechCrunch استخدام می‌کند

Reddit تیمی را از راه‌اندازی تعدیل محتوای ML Oterlu • TechCrunch استخدام می‌کند

Reddit امروز اعلام کرد که تیمی را از Oterlu، یک استارت‌آپ مستقر در گوتنبرگ، سوئد که ابزارهای تعدیل محتوای مبتنی بر یادگیری ماشینی را توسعه می‌دهد، وارد می‌کند. Reddit می‌گوید، تیم Oterlu به تیم ایمنی Reddit می‌پیوندد و مدل‌های تعدیل یادگیری ماشین اختصاصی را توسعه می‌دهد که می‌تواند به سرعت و با دقت محتوای مضر را در طیف وسیعی از زبان‌ها شناسایی کند. تیم Oterlu همچنین ابزارهای ایمنی جدیدی را برای مدیران Reddit خواهد ساخت.

این شرکت می‌گوید این اعلامیه بخشی از تلاش‌های مداوم آن برای سرمایه‌گذاری و گسترش تیم ایمنی داخلی خود است که بر سیاست محتوایی آن نظارت می‌کند. Reddit همچنین خاطرنشان می‌کند که این توافق به سرعت بخشیدن به مقیاس قابلیت‌های ایمنی خودکار Reddit کمک می‌کند.

Reddit در یک پست وبلاگی گفت: «تیم Oterlu در ساخت الگوریتم‌هایی که از فناوری پردازش زبان طبیعی، مدل‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای تشخیص تفاوت‌های ظریف در رفتارهای ناخواسته مانند آزار و اذیت، قلدری و نوازش استفاده می‌کنند، تخصص دارند.» ما خوشحالیم که از تیم Oterlu برای کمک به سرعت بخشیدن به مقیاس، پیچیدگی و بین المللی کردن قابلیت های ایمنی خودکار Reddit در داخل و برای ناظران استقبال می کنیم.

Oterlu در سال 2019 توسط الکساندر گی، رئیس سابق اعتماد و ایمنی گوگل، همراه با لودویگ گی و سباستین نابرینک، تأسیس شد. تیم چهار نفره این شرکت، از جمله بنیانگذاران، به Reddit، سخنگوی این شبکه اجتماعی که به TechCrunch تایید شده است، ملحق خواهند شد.

اعلام امروز در حالی منتشر می شود که Reddit در چند ماه گذشته در حال آزمایش ابزارهای جدید تعدیل بوده است. این شرکت آزمایشی یک ویژگی ایمنی جدید به نام «فیلتر محتوای نفرت انگیز» را در تابستان آغاز کرد. این فیلتر اشکال مختلف محتوای آزار و اذیت و نفرت‌آمیز را شناسایی می‌کند و شامل یک سوئیچ است که به مدیران اجازه می‌دهد تا آستانه‌ای را در جامعه خود تعیین کنند. Reddit همچنین اخیراً آزمایش ابزار تعدیل دیگری به نام محافظت از جلوگیری از ممنوعیت را آغاز کرده است که به طور خودکار پست ها و نظرات افراد مشکوک به ممنوعیت را فیلتر می کند.

Reddit با افزودن تیم Oterlu به تیم ایمنی خود، می‌تواند ابزارهای ایمنی پیشرفته‌تری را در اختیار مدیران پلتفرم خود قرار دهد.

این اعلامیه همچنین پس از خرید جدید Reddit منتشر شد. ماه گذشته، این شرکت، شرکت Spiketrap را که زمینه سازی مخاطبان را فراهم می کند، با مبلغی نامشخص خریداری کرد. Reddit گفت که تجزیه و تحلیل زمینه‌ای مبتنی بر هوش مصنوعی و ابزارهای این شرکت به بهبود آن در زمینه‌هایی مانند ارزیابی کیفیت تبلیغات و تقویت مدل‌های پیش‌بینی برای تقویت مناقصه خودکار کمک می‌کند. در ماه ژوئن، Reddit شرکت MeaningCloud، یک شرکت پردازش زبان طبیعی را به مبلغی نامشخص خریداری کرد. Reddit می‌گوید فناوری این شرکت مهارت‌های یادگیری ماشینی آن را تقویت می‌کند و داده‌های بدون ساختار را برای ارائه اطلاعات مرتبط برای کاربران Reddit درک می‌کند.

در ماه ژوئیه، Reddit اسپل، پلتفرمی برای اجرای آزمایش‌های یادگیری ماشینی را به مبلغی نامشخص خریداری کرد. Reddit می‌تواند از فناوری ML برای بهبود قابلیت‌های خود در تعدادی از زمینه‌ها استفاده کند، مانند توصیه‌هایی برای بخش Discover جدیدتر، به‌علاوه کارهای ایمنی و تجارت تبلیغات هدفمند.

بین اعلام امروز و خریدهای اخیر این شرکت، به نظر می رسد Reddit کاملاً روی سرمایه گذاری در هوش مصنوعی و ML متمرکز شده است.