منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Qwick برای یافتن مشاغل مهمان نوازی برای کارگران شرکت کننده پول VC جمع آوری می کند • TechCrunch

Qwick برای یافتن مشاغل مهمان نوازی برای کارگران شرکت کننده پول VC جمع آوری می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Qwick برای یافتن مشاغل مهمان نوازی برای کارگران شرکت کننده پول VC جمع آوری می کند • TechCrunch

کارگران اوقات فراغت و مهمان نوازی با بالاترین نرخ از هر صنعت خارج می شوند. طبق آمار اداره آمار کار ایالات متحده، حدود 1 میلیون نفر نیروی کار را تنها در نوامبر 2021 ترک کردند. چرا؟ فصلی بودن، دستمزد کم و کار یکنواخت از جمله دلایل کناره گیری از صنعت هتلداری و همچنین احساس عدم پیشرفت شغلی است.

بنابراین مشاغل هتلداری چه باید بکنند؟ شاید به خدماتی مانند Qwick روی بیاورید، استارتاپی که کارگران قرارداد مهمان نوازی را پیدا می کند. Qwick امروز اعلام کرد که 40 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری B به رهبری Tritium Partners با مشارکت سرمایه گذاران موجود آلبوم VC، Kickstart، Desert Angels و Revolution’s Rise of the Rest Seed Fund جمع آوری کرده است.

جیمی باکستر Qwick را در سال 2017 به همراه کریس لوفلر تأسیس کرد. پیش از این، باکستر مدیر بخش ریسک و خدمات مالی در Willis Towers Watson بود، جایی که او توسعه محصول و نرم افزار را رهبری می کرد.

باکستر با Qwick به دنبال ساخت پلتفرمی بود که کارکنان خدمات را با شیفت های غذا و نوشیدنی در زمان واقعی متصل می کند. Qwick از یک الگوریتم تطبیقی ​​استفاده می‌کند که فاکتورهایی مانند فاصله، در دسترس بودن کارگران «VIP» و عرضه را برای پر کردن کنسرت‌های مشاغل مهمان‌نوازی، از جمله استادیوم‌ها، مسکن سالمندان و پذیرایی شرکت‌ها در نظر می‌گیرد.

باکستر در مصاحبه‌ای با TechCrunch گفت: صنعت مهمان‌نوازی چندین دهه است که با شهرت به دلیل نرخ نگهداری پایین، دستمزد پایین و مدیریت ضعیف و شرایط کاری رنج می‌برد. هدف Qwick مبارزه با مشکلات کار در این صنعت و تغییر معنای کار در مهمان‌نوازی با ایجاد ارزش برای متخصصان خود و ارائه دستمزد منصفانه به آنها است.

برای ثبت نام در Qwick، کارگران باید یک نمایه را پر کنند و یک جهت گیری مجازی پنج دقیقه ای را تماشا کنند. پس از تأیید، اعلان‌های شیفت‌های باز را دریافت می‌کنند.

باکستر گفت: «Qwick از متخصصان ورودی می‌خواهد که یک جهت‌گیری، از جمله مصاحبه انفرادی را طی کنند. “قبل از اینکه به آنها اجازه دسترسی به پلتفرم داده شود، همه متخصصان Qwick از نظر تجربه، حرفه ای بودن و تعهد به خدمات گواهینامه و تایید شده اند.”

باکستر همچنین می‌گوید که Qwick از یک سیستم رتبه‌بندی پنج ستاره دو طرفه استفاده می‌کند تا «کیفیت و قابلیت اطمینان مستمر بین حرفه‌ای‌ها و کسب‌وکارها را تضمین کند»، اگرچه باید توجه داشت که سیستم‌های رتبه‌بندی مشابه در بازارهای گیگ، تعصب علیه کارگران اقلیت را تشدید می‌کنند.

کیویک

از طریق برنامه موبایل Qwick، کنسرت‌ها را رزرو کنید. اعتبار تصویر: کیویک

Qwick شبیه استارت‌آپ‌هایی مانند Stint، Flexy، Indeed Flex، Gig، Limber و Baristas on Tap است که کارگران کوتاه‌مدت را در اختیار کسب‌وکارها در طیف وسیعی از صنایع قرار می‌دهند. طرفداران این پلتفرم ها می گویند که با افزایش انعطاف پذیری شغلی، مهمان نوازی را به حرفه ای اقتصادی تر تبدیل می کنند. اما پست اخیر Eater نشان داد که برخی از کارگران در استارت‌آپ‌های مهمان‌نوازی حداقل دستمزد محلی را کسب می‌کنند و ممکن است مجبور شوند رفت‌وآمدهای طولانی مدت بدون حقوق داشته باشند. منتقدان می‌گویند این پلتفرم‌ها می‌توانند کسب‌وکارها را با بودجه کمتری برای استخدام و آموزش مواجه کنند و آنها را تشویق کنند تا موقعیت‌های تمام وقت را با کار موقت جایگزین کنند.

برخی از کارفرمایان مهمان‌نوازی اعلام کرده‌اند که مایل به پذیرش کارگران موقت هستند، به‌طور بالقوه به قیمت کارمندان حقوق‌بگیر. در سال‌های 2017 و 2018، ماریوت و هیلتون به Airbnb و ائتلاف TechNet (شامل Uber، Lyft و Taskrabbit) پیوستند تا برای لایحه‌ای فدرال لابی کنند که هر کسی را که از طریق یک پلتفرم آنلاین کار پیدا کند به عنوان یک پیمانکار مستقل طبقه‌بندی می‌کند.

باکستر با این ایده که Qwick نیروگاهی برای افراد بیمار است مخالفت می‌کند و استدلال می‌کند که به کارگران «آزادی» می‌دهد تا بر اساس برنامه خود کار کنند.

هزاران شریک تجاری در سراسر ایالات متحده برای پایان دادن به کمبود نیروی انسانی به Qwick متکی هستند… [We] باکستر گفت: فقط با شرکت‌های معتبری همکاری کنید که با کارکنان خود رفتار خوبی دارند و به متخصصان آژانس این آزادی را می‌دهند که در هر کجا و هر زمان که می‌خواهند کار کنند. “صدها هزار نفر از متخصصان صنعت برنامه ما را دانلود کرده اند و از طریق Qwick برای نوبت کاری ثبت نام کرده اند.”

باکستر افزود، کارگران Qwick به طور متوسط ​​9 دلار بالاتر از حداقل دستمزد در شهرهایی که در آن کار می کنند، درآمد دارند. او همچنین خاطرنشان کرد که Qwick به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا برخلاف برخی از پلتفرم‌های گیگ کار که هزینه‌های استخدام و استخدام را دریافت می‌کنند، کارگران گیگ را برای مشاغل سنتی خارج از پلتفرم بدون هزینه اضافی استخدام کنند.

در هر صورت، تقاضا برای خدمات Qwick از طرف کارفرما بسیار قوی به نظر می رسد. به گفته باکستر، پس از یک دوره دشوار در طول همه گیری – Qwick مجبور شد 70٪ از تیم را اخراج کند و باکستر دستمزد دریافت نکند – به گفته باکستر، کسب و کار بیش از حد بهبود یافته است، با رشد خیره کننده 10000٪ درآمد طی سه سال گذشته.

و خوب یا بد، اقتصاد گیگ هیچ نشانه ای از کاهش را نشان نمی دهد. مرکز تحقیقات پیو گزارش می دهد که 16 درصد از آمریکایی ها کار خود را از طریق یک پلت فرم آنلاین کنسرت تکمیل کرده اند. و مسترکارت پیش‌بینی می‌کند که تعداد کارگران جهانی در سال 2023 به 78 میلیون نفر افزایش می‌یابد که از 43 میلیون نفر در سال 2018 افزایش خواهد یافت.

باکستر افزود که Qwick به طور فعال با بیش از 7000 کسب و کار در 23 منطقه شهری کار می کند و این پلتفرم تا به امروز بیش از 500000 شیفت کاری را تسهیل کرده است.

سرمایه گذاران Qwick، به عنوان یک، به نظر می رسد در مسیر طولانی مدت Qwick مطمئن هستند، صرف نظر از اینکه آیا منجر به بهترین نتیجه برای کارگران می شود یا خیر. در بیانیه ای ایمیلی، دیوید لاک، شریک مدیریت Tritium Partners گفت: “رشد چشمگیر Qwick و سابقه دستیابی به موفقیت از طریق راه حل نوآورانه مهمان نوازی خود، حتی در چند سال به خصوص چالش برانگیز برای صنعت، نشان می دهد که این شرکت واقعاً نحوه کار مردم را تغییر داده است. “

تا به امروز، Qwick مستقر در آریزونا 69.1 میلیون دلار سرمایه جذب کرده است. این شرکت بیش از 270 پرسنل دارد که باکستر می گوید تا پایان سال به 300 نفر افزایش خواهد یافت.