منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Profet AI به سازندگان کمک می کند تا مدل های پیش بینی و نرم افزار صنعتی هوش مصنوعی بسازند • TechCrunch

Profet AI به سازندگان کمک می کند تا مدل های پیش بینی و نرم افزار صنعتی هوش مصنوعی بسازند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Profet AI به سازندگان کمک می کند تا مدل های پیش بینی و نرم افزار صنعتی هوش مصنوعی بسازند • TechCrunch

Profet AI، یک استارت‌آپ تایوانی که نرم‌افزار یادگیری ماشین خودکار را برای تولیدکنندگان می‌سازد، امروز اعلام کرد که 5.6 میلیون دلار بودجه سری A جمع‌آوری کرده است. این دور توسط Darwin Ventures رهبری می‌شود. سرمایه گذاران بازگشته Hive Ventures، AUO و SVTI نیز همراه با Harbinger VC و Jensen Capital Management شرکت کردند.

مشتریان Profet AI که در سال 2018 تأسیس شد شامل Foxconn، Advantech و ASE Group هستند و می‌گوید درآمد خود را در سال 2022 دوبرابر کرده است. این بودجه برای توسعه Profet AI در ژاپن، آسیای جنوب شرقی و چین و برنامه‌هایی برای امضای سرمایه‌گذاری مشترک استفاده خواهد شد. با شرکای خارجی

نرم‌افزار Profet AI کاربران را قادر می‌سازد تا مدل‌های پیش‌بینی‌کننده و برنامه‌های کاربردی هوش مصنوعی صنعتی را برای تولید و دیجیتالی‌سازی بسازند، حتی اگر آنها فقط دانش اولیه یادگیری ماشین را داشته باشند.

محصولات شاخص این شرکت پلتفرم AutoML Virtual Data Scientist و برنامه های کاربردی آماده استفاده هستند. آنها برای استفاده توسط مشتریان در صنایع نیمه هادی، الکترونیک، شیمیایی و نساجی در نظر گرفته شده اند.

پلت فرم AutoML Virtual Data Scientist یک برنامه توسعه بدون کد است که کاربران را قادر می‌سازد برنامه‌های هوش مصنوعی سازمانی را طراحی کنند، در حالی که برنامه‌های Ready To Go برنامه‌های هوش مصنوعی خاص صنعت هستند که برای استفاده در محیط‌های ابری عمومی یا محیط‌های داخلی آماده هستند.

در بیانیه‌ای، کی لین، شریک مدیریت سرمایه‌گذاری داروین، گفت: «پلت‌فرم AutoML Virtual Data Scientist مبتنی بر توانمندسازی است که به سرعت تحول دیجیتال و تکامل هوشمند را در صنعت تولید ممکن می‌سازد. داروین نسبت به نقاط قوت Profet AI بسیار خوشبین است و از تجربه تولید نیمه هادی و الکترونیک جامد ما برای حمایت فعالانه از توسعه بازار Profet AI استفاده خواهد کرد.