منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Playground، Seraphim و Root VCs درباره روند تامین مالی در TC Sessions صحبت می کنند: Space • TechCrunch

Playground، Seraphim و Root VCs درباره روند تامین مالی در TC Sessions صحبت می کنند: Space • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Playground، Seraphim و Root VCs درباره روند تامین مالی در TC Sessions صحبت می کنند: Space • TechCrunch

Playground، Seraphim و Root VCs درباره روند تامین مالی در TC Sessions صحبت می کنند: Space • TechCrunch

بر کسی پوشیده نیست که مخارج سرمایه گذاری خطرپذیر در سال 2022 یک صفحه از بودجه افسارگسیخته سال 2021 برداشته نشده است. امسال، رویکرد سنجیده تر تأثیری دلخراش داشت – به ویژه در استارتاپ های مرتبط با فضا.

تنها در سه ماهه سوم، سرمایه گذاری در 79 شرکت فضایی به 3.4 میلیارد دلار رسید که کاهش 44 درصدی نسبت به سه ماهه سوم سال 2021 نشان می دهد.

به همین دلیل است که ما در مورد آن هیجان زده ایم جوری بل، شریک عمومی در Playground Global. مارک بوگتمدیر عامل و شریک مدیریت سرافیم کپیتال؛ و امیلی هنریکسونمدیر Root Venture، برای یک میزگرد در TC Sessions: Space در 6 دسامبر در لس آنجلس روی صحنه به ما خواهد پیوست.

در جلسه‌ای به نام «پشتیبانی از شرط‌بندی‌های بزرگ در زمان‌های نامشخص»، این اعضای میزگرد در مورد تفکر فعلی و اولویت‌های سرمایه‌گذارانی که قبلاً از استارت‌آپ‌های فضایی حمایت کرده‌اند، بحث خواهند کرد. ما کنجکاو هستیم که ببینیم آیا بخش‌هایی – مانند سنجش از دور که اطلاعات حیاتی را هم برای دولت‌ها و هم برای کسب‌وکارها در زمان‌های نامشخص ارائه می‌کنند – می‌توانند بهتر از روندهای اقتصاد کلان مانند نرخ‌های بهره بالا و تورم محافظت شوند.

و اگر با یک رکود اقتصادی طولانی مواجه هستیم، استارتاپ‌های سهام خصوصی فضایی در سال 2023 چه انتظاری باید داشته باشند؟ ما سؤالاتی داریم و این افراد باید در طول یک بحث جذاب اطلاعات ارزشمندی را ارائه دهند.

جوری بل منبع برخی از اولین سرمایه گذاری های Playground Global، از جمله Nervana Systems (خریداری شده توسط اینتل). سه سرمایه‌گذاری اول او در این شرکت اکنون یونیکورن هستند و یکی، Velo3D، سال گذشته به صورت عمومی عرضه شد.

بل تلاش‌های سرمایه‌گذاری این شرکت را در زمینه‌های فناوری عمیق، از جمله تولید پیشرفته، هوافضا، درمان محاسباتی، انرژی، ژنومیک، مواد، محاسبات نسل بعدی، زیست‌شناسی کوانتومی و مصنوعی رهبری می‌کند. سبد سرمایه گذاری او شامل Mangata Networks، Relativity Space و Strand Therapeutics است.

مارک بوگتیکی از پیشگامان سرمایه گذاری در فناوری فضایی، صندوق فضایی Seraphim را تأسیس کرد و در مجموعه ای سرمایه گذاری می کند که شامل سه شرکت است که به ارزش میلیارد دلاری دست یافته اند. بوگت قبلاً مدیر YFM Equity Partners بود، شرکتی که پشت سر شرکت‌های کوچک VCT 1 و 2 بریتانیا قرار داشت.

بوگت همچنین در Brewin Dolphin و Williams de Broë کار می کرد. او فارغ التحصیل لیسانس حسابداری و امور مالی و کارشناسی ارشد در اقتصاد و امور مالی از دانشگاه لیدز است.

امیلی هنریکسون یک شرکت اصلی در Root Ventures است، شرکتی که بر سرمایه گذاری در سه حوزه متمرکز شده است: ابزار و زیرساخت، روباتیک کم هزینه، و سخت افزار و علم داده. قبل از پیوستن به Root، او به عنوان مهندس نیروی محرکه کار می کرد و سخت افزار پرواز را برای SpaceX Falcon طراحی می کرد و بر ساخت وسیله نقلیه برای ماموریت های حیاتی برنامه نظارت می کرد.

هنریکسون همچنین در تیم ماژول باتری مدل 3 در تسلا کار می کرد. او دارای مدرک کارشناسی ارشد و کارشناسی مهندسی مکانیک از استنفورد و مدرک MBA از دانشکده بازرگانی هاروارد است.

TC Sessions: Space در 6 دسامبر در لس آنجلس برگزار می شود. همین امروز کارت خود را بخرید، به ما بپیوندید تا با آخرین روند سرمایه گذاری در فضا آشنا شوید، فناوری های پیشرفته را ببینید و فرصت هایی را برای کمک به شما در ایجاد یک استارتاپ بهتر و قوی تر با هم مرتبط کنید.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TC Sessions: Space است؟ با تیم فروش اسپانسر ما از طریق تماس بگیرید پر کردن این فرم.