منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Plain یک ابزار جدید پشتیبانی مشتری با تمرکز بر ادغام API • TechCrunch است

Plain یک ابزار جدید پشتیبانی مشتری با تمرکز بر ادغام API • TechCrunch است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Plain یک ابزار جدید پشتیبانی مشتری با تمرکز بر ادغام API • TechCrunch است

Meet Plain، استارت آپ جدیدی که به دنبال اختراع مجدد ابزارهای پشتیبانی است. در حالی که فضای پشتیبانی مشتری یک صنعت رقابتی با شرکت های بزرگ فناوری مانند Intercom و Zendesk است، Plain معتقد است که رویکرد متفاوتی دارد زیرا بر روی یکپارچه سازی API تمرکز دارد تا محصول شرکت شما و پلت فرم پشتیبانی شما دست به دست هم دهند.

Plain یک دور تخمینی 6 میلیون دلاری با همکاری Connect Ventures و Index Ventures جمع آوری کرد. بسیاری از فرشتگان تجاری نیز در این دور شرکت کردند، مانند سولیو، آلیسون پیکنز، نیکلاس دزاین، مت رابینسون، مایک هاداک و زاک کانتر.

به گفته Plain، یک مشکل بزرگ برای نمایندگان پشتیبانی مشتری این است که بین محصولات و بلیط های پشتیبانی قطع شده است. آنها اغلب باید بین چندین ابزار Backend به عقب و جلو حرکت کنند. حتی زمانی که برخی از ادغام‌های همگام‌سازی داده‌ها بین ابزار پشتیبانی و داده‌های محصول وجود دارد، اطلاعات معمولاً همگام‌سازی نمی‌شوند زیرا در زمان واقعی بازیابی نمی‌شوند.

در حالی که پلتفرم‌های اصلی پشتیبانی مشتری API و بسیاری از گزینه‌های سفارشی‌سازی را ارائه می‌کنند، تیم‌های توسعه اغلب اولویت‌های متفاوتی دارند و نمی‌توانند زمان زیادی را برای ابزارهای داخلی صرف کنند. این به ویژه در مورد ابزارهای پشتیبانی صادق است، زیرا آنها اغلب مستقیماً با این ابزارها تعامل ندارند.

استراتژی API Plain به هر دو صورت کار می کند. ابتدا، Plain می‌تواند مستقیماً داده‌های مستقیم مشتری را در Plain نمایش دهد. برای دریافت اطلاعات مرتبط مانند وضعیت اشتراک، نام طرح فعلی، برخی از معیارهای استفاده و غیره با بخش پشتیبان تماس می گیرد. داده ها پس از مدتی کش و حذف می شوند. اگر به یک بلیط قدیمی برگردید، Plain دوباره داده‌های زنده را واکشی می‌کند.

دوم، وقتی صحبت از ادغام اقدامات پشتیبانی در محصول شما می شود، Plain بسیار قابل تنظیم است. لزومی ندارد که یک پاپ آپ چت در گوشه سمت راست پایین وب سایت باشد. توسعه دهندگان می توانند رابط کاربری را سفارشی کنند و تعاملات جدیدی مانند درخواست های دسترسی اولیه، ویژگی های بازخورد محصول و فرم های تماس بومی ایجاد کنند.

این استارتاپ در تلاش است تا شروع استفاده از Plain را تا حد امکان بدون دردسر کند. ایده این است که نباید تیم های توسعه را کند کند. این شرکت معتقد است که شروع با Plain به آسانی ساخت یک Slackbot است.

“مشکل اصلی که ما حل می کنیم زمینه است: Plain منبعی از حقیقت را در مورد تعاملات مشتری ارائه می دهد که توسط سیستم ها و داده های خود شرکت ها پشتیبانی می شود – بنابراین وقتی شخصی با مشکلی در تماس است، شرکت بلافاصله می داند که آنها چه کسی هستند، چه سفارشی دارند. این چیزی است که تاکنون اتفاق افتاده است – و آنها می توانند با یک کلیک آن را حل کنند.

Plain تجربه و اکوسیستم یکپارچه‌سازی مشابه Intercom و Zendesk را ندارد. اما استراتژی API-first آن جالب است، به خصوص اگر شما یک استارتاپ هستید که یک محصول مدرن با نقاط پایانی API زیادی می سازد.