منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Peacock تلویزیون زنده را از تمام ایستگاه های NBC محلی به سطح Premium Plus خود اضافه می کند • TechCrunch

Peacock تلویزیون زنده را از تمام ایستگاه های NBC محلی به سطح Premium Plus خود اضافه می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Peacock تلویزیون زنده را از تمام ایستگاه های NBC محلی به سطح Premium Plus خود اضافه می کند • TechCrunch

Peacock تلویزیون زنده را از تمام ایستگاه های NBC محلی به سطح Premium Plus خود اضافه می کند • TechCrunch

Peacock اعلام کرد که در 30 نوامبر، مشترکین Premium Plus آن دسترسی 24/7 به ایستگاه NBC محلی خود در تمام 210 بازار NBC، از جمله برنامه های تلویزیونی زنده مانند اخبار محلی، ورزش، آب و هوا و سرگرمی خواهند داشت.

مشترکین به زودی می توانند برنامه های پرطرفدار مانند “The TODAY Show”، “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” و “Saturday Night Live” را بدون پرداخت هزینه کابلی به صورت زنده پخش کنند. به عنوان بخشی از راه اندازی دیروز، برخی از مشترکین Premium Plus قبلاً به کانال محلی وابسته NBC خود به صورت زنده دسترسی پیدا کردند.

کلی کمپبل، رئیس، طاووس و دایرکت، “با پخش زنده وابسته محلی Peacock، مشترکین ما ترکیبی منحصر به فرد از محتوای بدون آگهی و بر اساس تقاضای مورد علاقه خود را با اخبار محلی و برنامه های NBC دریافت می کنند.” – به مصرف کننده، NBCUniversal، در بیانیه ای گفت.

ایستگاه‌های شریک محلی NBC به برندها و کانال‌هایی مانند NFL، Golf، Premiere League، NBC News، Sky News، TODAY، Hallmark، WWE و غیره می‌پیوندند.

Peacock به احتمال زیاد گزینه‌های تلویزیون زنده بیشتری را برای رقابت با رقیب Paramount+ که همیشه برنامه‌های محلی را بر روی پلتفرم خود ارائه می‌دهد، شامل می‌شود. این شرکت در وب سایت خود ادعا می کند که Paramount+ با 46 میلیون مشترک، تلویزیون زنده را در 99 درصد از ایالات متحده ارائه می دهد.

به دنبال کاهش سرعت رشد مشترکین، این امکان نیز وجود دارد که Peacock از تعداد بیشتری از مشترکین خود بخواهد تا به Premium Plus ارتقاء دهند. Peacock اخیراً فاش کرد که تعداد کل مشترکین پولی خود از 13 میلیون مشترک پولی به بیش از 15 میلیون در سه ماهه سوم افزایش یافته است.

در حالی که بعید است بسیاری از مشترکین Peacock در طرح رایگان تبلیغاتی آن به سطح 9.99 دلار در ماه Premium Plus ارتقاء دهند، مشترکین نهایی طرح Premium 4.99 دلاری آن در ماه مایل به دسترسی 24/7 به ایستگاه NBC محلی خود هستند.

به علاوه، 9.99 دلار در ماه معامله بهتری نسبت به پرداخت هزینه گزاف برای خدمات تلویزیون کابلی یا پخش زنده مانند Sling TV است.

فیلیپ مارزولف، رئیس روابط وابسته NBC، افزود: “این یک پیشنهاد جدید و هیجان انگیز است که بهترین برنامه های پخش و برنامه های محلی ما را به مخاطبان جدید گسترش می دهد.”