منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • OurCrowd اسرائیل به ابوظبی گسترش می یابد • TechCrunch

OurCrowd اسرائیل به ابوظبی گسترش می یابد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
OurCrowd اسرائیل به ابوظبی گسترش می یابد • TechCrunch

پلتفرم تامین مالی جمعی OurCrowd که در حال حاضر به فعال ترین شرکت سرمایه گذاری اسرائیل تبدیل شده است، امروز اعلام کرد که با راه اندازی دفتر جدید و مرکز فناوری هوش مصنوعی – که توسط دفتر سرمایه گذاری ابوظبی فعال شده است – در ابوظبی فعالیت های خود را در امارات گسترش می دهد. در مجموع، OurCrowd قصد دارد به عنوان بخشی از این حرکت 60 میلیون دلار سرمایه گذاری کند.

کمی بیش از دو سال از عادی سازی روابط دیپلماتیک اسرائیل و امارات می گذرد، اما OurCrowd جزو اولین کسانی بود که برای مجوز فعالیت در امارات درخواست داد. OurCrowd Arabia درهای خود را در سال 2021 در ابوظبی باز کرد و مرکز سرمایه گذاری جدید آن در این کشور معاملات خود را در آنجا مدیریت می کند و به سرمایه گذاران بازارهای نوظهور خود خدمت می کند. در مجموع، این شرکت انتظار دارد که 60 نفر پرسنل در امارت داشته باشد.

جان مدود، مدیرعامل و بنیانگذار OurCrowd، گفت: «پس از جستجوی جهانی برای مناسب‌ترین مکان برای IDI و مرکز سرمایه‌گذاری جدید OurCrowd، ابوظبی به وضوح مناسب‌ترین مقصد بود. مجمع جهانی اقتصاد، امارات متحده عربی را از نظر بهترین زیرساخت های الکترونیکی و ثبات اقتصاد کلان در رتبه اول جهان و سومین دولت مورد اعتماد قرار داد. این عوامل، همراه با انبوهی از مزایای دیگر از جمله استعدادهای جهانی و دسترسی به بازار، نشان می‌دهند که چرا ابوظبی اکنون خانه OurCrowd Arabia و شاخه جدید هوش مصنوعی OurCrowd است و چرا ما به سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های نوآوری و استعدادهای کشور ادامه خواهیم داد.»

اوایل این ماه، OurCrowd اشاره کرد که کل تعهدات سرمایه‌گذاری‌اش از ۲ میلیارد دلار فراتر رفته است، یعنی تنها سه سال پس از رسیدن به ۱ میلیارد دلار. این شرکت در حال حاضر در 370 شرکت سرمایه گذاری کرده است که 410 شرکت دیگر از طریق صندوق های شریک نگهداری می شوند. این شرکت تاکنون 60 خروجی داشته است و در حال حاضر میزبان حدود 220000 سرمایه گذار ثبت شده از 195 کشور است.