منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Nicole Muniz از Yuga Labs در مورد NFTs و Bored Apes در TC Sessions صحبت خواهد کرد: Crypto • TechCrunch

Nicole Muniz از Yuga Labs در مورد NFTs و Bored Apes در TC Sessions صحبت خواهد کرد: Crypto • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Nicole Muniz از Yuga Labs در مورد NFTs و Bored Apes در TC Sessions صحبت خواهد کرد: Crypto • TechCrunch

در حالی که اکوسیستم NFT همچنان به نوسانات خود ادامه می دهد، سوپر فن ها و دارندگان تراشه آبی همچنان محکم نگه داشته اند. اما چگونه بخش دارایی دیجیتال می تواند رشد خود را از سر بگیرد و برای مخاطبان جدید جذاب باشد؟ بر اساس داده های ردیاب بازار NonFungible، تعداد فروش NFT تقریباً 90 درصد نسبت به سال قبل کاهش یافته است.

اما همچنان، هجوم در پلتفرم‌هایی مانند Reddit، که شاهد ایجاد میلیون‌ها کیف پول رمزنگاری برای استخراج NFT‌ها بوده‌اند، یا در بلاک‌چین‌های لایه 1 مانند Cardano، که رکوردهای جدیدی را برای حجم NFT به ثبت رسانده‌اند، در حال افزایش است.

NFT ها یکی از موضوعاتی است که در مورد کریپتو صحبت می شود، به همین دلیل است که ما هیجان زده ایم که نیکول مونیز، مدیر عامل آزمایشگاه یوگا را در TC Sessions: Crypto در 17 نوامبر در میامی روی صحنه داریم.

در اوایل سال جاری، آزمایشگاه‌های یوگا 450 میلیون دلار در دوری به رهبری آندریسن هوروویتز جمع‌آوری کردند و به ارزش 4 میلیارد دلاری رسیدند. استارت‌آپ NFT مستقر در میامی، شرکتی است که در پشت Bored Ape Yacht Club و Mutant Ape Yacht Club قرار دارد و پروژه‌های محبوب NFT مانند CryptoPunks و Meebits را خریداری کرده است.

یوگا همچنین در راه اندازی ApeCoin که پروژه ای با الهام از مجموعه BAYC بود، مشارکت داشت. این توکن در اولین روز معاملاتی خود ارزش بازار چند میلیارد دلاری به دست آورد که در حال حاضر حدود 1.4 میلیارد دلار از امروز است. TechCrunch قبلا گزارش داده بود که این شرکت می خواهد چیزی بسازد که “جهان را گسترش دهد” Bored Ape Yacht Club، اما در همان زمان “جامعه بزرگتر NFT را دعوت کند”.

با تمام آنچه گفته شد، صحبت های زیادی با مونیز وجود خواهد داشت، از جزئیات دقیق آزمایشگاه یوگا گرفته تا جایی که افکار او در مورد اکوسیستم NFT گسترده تر است و اوضاع در کجا قرار دارد. ما دوست داریم نظرات او را در مورد چالش‌ها و فرصت‌های موجود در بازار NFT بشنویم و اینکه او چه حوزه‌هایی را امیدوارکننده‌ترین بخش در مقیاس‌سازی اکوسیستم می‌داند.

قبل از Yuga Labs، Muniz آژانسی به نام Something New تأسیس کرد که با برندهای بزرگی مانند نایک، گوگل، EA و Square کار می کرد.

TC Sessions: Crypto در 17 نوامبر در میامی برگزار می شود. با قیمت گذاری اولیه 150 دلار صرفه جویی کنید و همین امروز مجوز خود را بخرید، سپس به انجمن های web3، DeFi و NFT بپیوندید تا از دنیای ارزهای دیجیتال همیشه در حال تکامل و همیشه هیجان انگیز همگام شوید.