منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Nest Wifi Pro Google یک راه بسیار آسان برای آوردن Wi-Fi 6E به خانه شما است • TechCrunch

Nest Wifi Pro Google یک راه بسیار آسان برای آوردن Wi-Fi 6E به خانه شما است • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Nest Wifi Pro Google یک راه بسیار آسان برای آوردن Wi-Fi 6E به خانه شما است • TechCrunch

هشدار سریع بر روی. این یک بررسی نیست. بررسی های TechCrunch. این یکی نیست. دلایل متعددی برای این امر وجود دارد. اول، هفته گذشته Disrupt بود – من در آن سوی کشور مشغول بودم. دوم، این هفته هفته کووید من است (دور سوم، در غیر این صورت با خروجی محدود قابل توضیح است). سوم، ما به ندرت روترها را به دلایل بسیاری از جمله منابع در اینجا بررسی می کنیم.

با این حال، Nest Wifi Pro اکنون در دسترس است، بنابراین من برخی از برداشت های اولیه خود را پس از راه اندازی و استفاده از آن برای چند روز در صفحه به اشتراک می گذارم. امیدوارم اگر از زمان راه اندازی آن در یک ماه پیش تماشا کرده اید، این مفید باشد. اگر به چیزی کمی اساسی تر از آنچه که مغز ضعیف من در حال حاضر می تواند ارائه دهد نیاز دارید، کاملاً درک می کنم. ما بررسی های عمده زیادی را در افق برنامه ریزی کرده ایم.

بیایید با اینکه Nest Wifi Pro چیست، چه چیزی نیست، شروع کنیم. این یک “Pro” است به این معنا که در خط گسترده تر Google Wifi قرار می گیرد. این یک روتر خانگی است که ظاهر خوبی دارد و راه اندازی آن آسان است. روترهای سریعتر و قدرتمندتری وجود دارد. روترهایی وجود دارند که قابلیت شخصی سازی و انعطاف پذیری بیشتری دارند. با این حال، اگر به دنبال یک روتر Wi-Fi 6E هستید که به درستی کار کند، شکست دادن آن دشوار است.

Nest Wifi Pro Google یک راه بسیار آسان برای آوردن Wi-Fi 6E به خانه شما است • TechCrunch

اعتبار تصویر: برایان هدر

این نکته مهمی است که باید در مورد محصولاتی مانند این مورد توجه قرار گیرد. با قیمت 199 دلار، ورود خوبی به قلمرو Wi-Fi 6E است. اگر به دنبال تقویت سریع اینترنت خانگی خود هستید و روتر قدیمی گرد و خاکی فعلی شما شروع به از دست دادن بخار خود کرده است، برای یافتن سیستم بهتری که “فقط کار می کند” به سختی فشار می آورید. من این را با اقتدار شخصی می گویم که ساعت های خود را با پشتیبانی وحشتناک مشتری ISP به دلیل وجود روح فانتوم در دستگاه روتر شرکت با تلفن سپری کرده است. شگفت انگیز است که هر چند وقت یکبار راه حل این است که کسی سوئیچ را به سمت خود بچرخاند.

من مدت زیادی است که برای ارتقای بی سیم به عنوان شخصی که میزبان پادکست ها و ویدیوهای زنده زیادی است، عقب مانده ام. اتفاقات شرم آور تری هم وجود دارد که در پخش زنده برای یک فرد اتفاق می افتد، اما ما در اینجا به آنها نمی پردازیم. کافی است بگویم که یک اتصال اینترنتی قوی و پایدار بخش مهمی از کار من است.

هشدار دیگری که باید قبل از ادامه به آن اشاره کنم این است که اغلب هنگام آزمایش فناوری خانه هوشمند به آن اشاره می کنم: من در شهر نیویورک زندگی می کنم. این بدان معناست که در میان چیزهای بهتر، فضای زندگی نسبتاً کوچکی دارم. به طور خاص، من در یک دو خوابه هستم. گوگل مساحت پوشش Nest Wifi Pro را 2200 فوت مربع (4400 برای دو بسته، 6600 برای سه و غیره) تعریف می کند. مساحت اتاق های یک خوابه در شهر نیویورک معمولاً بین 600 تا 800 فوت مربع است.

Nest Wifi Pro Google یک راه بسیار آسان برای آوردن Wi-Fi 6E به خانه شما است • TechCrunch

اعتبار تصویر: برایان هدر

با این حساب، یک دستگاه کافی بود. سرعت‌ها می‌توانند در طول روز متفاوت باشند، اما من متوجه شده‌ام که بدون توجه به اینکه چقدر به روتر نزدیک هستم، سرعت من کاملاً ثابت است. اگر تعجب می کنید که آیا یک واحد کافی است، باید برای هر چیزی زیر 1000 فوت مربع بیش از اندازه کافی باشد. هنگامی که به 2000 فوت مربع نزدیکتر می شوید، بسته شروع به معنای بیشتری می کند. و نتیجه UX این است که اضافه کردن مسیریاب‌های شبکه Google به راحتی امکان‌پذیر است (اگرچه این پس‌اندازهای همراه را دریافت نخواهید کرد).

اگر تا به حال اکثر محصولات خانه هوشمند را راه‌اندازی کرده باشید – به‌ویژه موارد Google/Nest، به دلایل واضح، فرآیند راه‌اندازی برای شما آشنا خواهد بود. از منظر کاربر چیز زیادی برای دستگاه وجود ندارد (باز هم عمدی است). طراحی شاید حتی مینیمالیستی تر از مدل قبلی خود باشد. بلندتر و لاغرتر است، رنگ مات با یک کار براق و ساده جایگزین شده است. مسافت پیموده شده شما با این بیت آخر متفاوت خواهد بود، اما مانند سایر محصولات Nest، این محصول – قبل از هر چیز – طوری طراحی شده است که با محیط اطراف خود ترکیب شود.

سه پورت وجود دارد: برق و یک جفت اترنت – یکی برای مودم و دیگری برای اتصال یک دستگاه جداگانه. البته این بیت آخر یک محدود کننده بالقوه است، همانطور که سقف 1 گیگابیت بر ثانیه در اترنت داخلی (برای کمک به حفظ سیستم زیر 200 دلار، تصور می شود). این ممکن است بسته به برنامه خاص شما مشکل ساز باشد یا نباشد. به عنوان مثال، اگر فیبر داشته باشید، یک گلوگاه خواهید داشت. من، من در حال حاضر با Spectrum گیر کرده ام (می دانم، می دانم) بنابراین، اوم، مشکلی نیست.

اما بدیهی است که دستگاهی را نمی خواهید که بین شما و دیوار قرار گیرد و سرعت اینترنت شما را کاهش دهد. در هر صورت، سرویسی که استفاده می کنید، سرعت نهایی شما را تعیین می کند.

Nest Wifi Pro Google یک راه بسیار آسان برای آوردن Wi-Fi 6E به خانه شما است • TechCrunch

اعتبار تصویر: برایان هدر

برای شروع، برنامه Google Home را دانلود کنید و اگر بتوانید از کد QR در پایین محصول عکس بگیرید، با یک فرآیند راه اندازی ساده آشنا خواهید شد. راهنمای راه‌اندازی کاغذ موجود در جعبه شامل سه مرحله اصلی (روشن کردن روتر، دانلود برنامه، دنبال کردن دستورالعمل‌های روی صفحه) و دو تصویر است که در دو صفحه کوچک پخش شده‌اند. من نمی گویم قطعاً این تنها چیزی است که شما نیاز دارید، اما اگر با سکسکه مواجه نشدید (همیشه چیزی که باید در مورد دستگاه های شبکه در نظر بگیرید) باید کافی باشد.

Nest Wifi سیستم خوبی بود، و راستش را بخواهید، اگر یکی را خریداری کرده باشید، احتمالاً نیازی به عجله برای ارتقا ندارید. سرعت ترکیبی آن برای Wi-Fi 5 با سرعت ادعایی 2.2 گیگابیت بر ثانیه در مقابل 5.4 گیگابیت بر ثانیه Wifi Pro به اوج رسید. توجه داشته باشید که هر دو شکل در سه نوار ترکیب شده اند. بیایید بگوییم که هستند زیاد ارقام خوش بینانه

در اینجا مدیر عامل Wi-Fi Alliance، Edgar Figueroa از سال 2020 در مورد ارتقاء Wi-Fi 5 است:

6 گیگاهرتز به رفع نیاز روزافزون به ظرفیت طیف Wi-Fi کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که کاربران Wi-Fi همچنان همان تجربه کاربری عالی را با دستگاه های خود دریافت می کنند. Wi-Fi Alliance اکنون Wi-Fi 6E را معرفی می‌کند تا اطمینان حاصل کند که صنعت با اصطلاحات رایج همسو می‌شود و به کاربران Wi-Fi اجازه می‌دهد دستگاه‌هایی را که از عملکرد ۶ گیگاهرتز پشتیبانی می‌کنند، شناسایی کنند.

Nest Wifi Pro Google یک راه بسیار آسان برای آوردن Wi-Fi 6E به خانه شما است • TechCrunch

اعتبار تصویر: برایان هدر

نکته مهم دیگر در اینجا: Pro با Nest Wifi استاندارد سازگاری ندارد. این بدان معنی است که شما نمی توانید با هم ترکیب کنید. این مایه شرمساری است زیرا می‌توانید در حال حاضر تخفیف‌های واقعاً خوبی را در دستگاه‌های استاندارد قدیمی Nest Wifi پیدا کنید. نکته کوچک دیگری که در اینجا باید به آن اشاره کرد این است که برخلاف مدل قبلی خود، در اینجا اسپیکر هوشمند داخلی وجود ندارد. اما همانطور که من این را می نویسم، در حال حاضر می توانید Nest Mini را مستقیماً با قیمت 20 دلار از Google خریداری کنید، پس آن را بگیرید.

دستگاه‌های Nest Google ویژگی‌های دیگری مانند شبکه‌های مهمان اختصاصی، کنترل‌های والدین، و به‌روزرسانی‌های امنیتی هوایی را ارائه می‌کنند. برای راهی سریع و آسان برای راه‌اندازی و راه‌اندازی شبکه Wi-Fi خانگی (از جمله دسترسی به باند ۶ گیگاهرتز)، همراه با برخی ویژگی‌های مناسب خانواده، این بسته‌ای است که شکست دادن آن سخت است. قیمت پرو برای یک عدد 200 دلار، برای دو عدد 300 دلار و برای سه عدد 400 دلار است.