منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Needl می‌خواهد موتور جستجوی حساب‌های شما باشد • TechCrunch

Needl می‌خواهد موتور جستجوی حساب‌های شما باشد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Needl می‌خواهد موتور جستجوی حساب‌های شما باشد • TechCrunch

Google، DuckDuckGo و سایر موتورهای جستجو به شما کمک می کنند اطلاعات را در وب پیدا کنید. اما یافتن اسناد، پیام‌ها، قرار ملاقات‌ها و ایمیل‌ها از حساب‌های خود سخت است. برای یافتن مواردی که ممکن است مربوط به یک پروژه باشد، باید به برنامه های مختلف بروید. برنامه ای که توسط Y-Combinator پشتیبانی می شود به نام Needl به کاربران در این امر کمک می کند.

Needl یک برنامه چند پلتفرمی است که به شما امکان می‌دهد سیستم فایل محلی و حساب‌هایی مانند Gmail، Google Drive، Google Calendar، Notion و Slack را جستجو کنید. نسخه رایگان – موجود در وب، ویندوز و مک – به شما امکان می دهد یک حساب ادغام واحد را پیوند دهید. اگر به اتصالات و ادغام های حساب بیشتری مانند Jira و Linear نیاز دارید، باید 10 دلار در ماه بپردازید.

راه‌اندازی و استفاده از برنامه آسان است: پس از نصب آن بر روی سیستم، از شما می‌خواهد حساب‌های Google، Slack و Notion خود را متصل کنید. پس از انجام این کار، می‌توانید فایل‌ها، رویدادها، ایمیل‌ها و موارد دیگر را در همه آن حساب‌ها و سیستم فایل محلی خود جستجو کنید. می‌توانید این نتایج را بر اساس فایل‌ها، پیام‌ها، رویدادها، وظایف و ایمیل‌ها فیلتر کنید.

Needl می‌خواهد موتور جستجوی حساب‌های شما باشد • TechCrunch

اعتبار تصویر: سوزن

اگر یک نینجا صفحه کلید هستید، برنامه میانبرهای مفیدی برای راه اندازی رابط و پیمایش دارد. کاربران می توانند میانبرها را برای راه اندازی برنامه و رفتن به نمای خانه سفارشی کنند. نمای پیش‌فرض در برنامه یک فید فعالیت را نشان می‌دهد که اطلاعات متنی در مورد برنامه‌های مختلف، مانند جلسه آینده شما را به شما نشان می‌دهد.

بنیانگذاران Needl مکس کینان، آنجلا لیو و جیمز لیو فارغ التحصیلان دانشگاه شیکاگو هستند و در یک هکاتون با هم آشنا شدند. آنها روی چندین پروژه جانبی مانند ابزار نوشتن مقاله با استفاده از GPT-2 و TikTok برای پست های وبلاگ کار کردند. پس از دانشگاه MaxKeenan در بانکداری سرمایه گذاری در Moelis، در حالی که آنجلا لیو و جیمز لیو به مایکروسافت می پیوندند.

این سه نفر گفتند که باید پس از پیوستن به کار خود، خود را سازماندهی کنند و سیستم‌های نام‌گذاری و ساختار پوشه‌ها را با دقت دنبال کنند تا اطلاعات را به راحتی پیدا کنند. آنها می خواستند این مشکل را با سازماندهی مجدد دائمی و دستی اطلاعات از طریق جستجو حل کنند.

“ما به دنبال مشکلی بودیم که از نظر تاریخی هرگز حل نشده است، اما پیشرفت در مدل های زبان می تواند حل شود. همانطور که در طول همه‌گیری به صورت مجازی می‌رفتیم، دقیقاً به صورت ما برخورد کرد – اطلاعات در همه این پلت‌فرم‌های مختلف پنهان شده بود، و ما می‌توانیم جستجو و کشف اطلاعات را بهبود بخشیم.

Needl می‌خواهد موتور جستجوی حساب‌های شما باشد • TechCrunch

اعتبار تصویر: سوزن

تیم Needl اولین خط کد را در ژوئن زمانی که در گروه Y-combinator تابستان 2022 بود نوشت. این شرکت 2.5 میلیون دلار از سرمایه گذاران مختلف از جمله Fuse، Y Combinator، Palm Drive Capital، Liquid 2 Ventures، Collin Wallace و Nathan Wenzel جمع آوری کرده است. .

این شرکت در ماه آگوست این محصول را به صورت بتای بسته برای حدود 200 کاربر عرضه کرد. اکنون این شرکت آن را تحت نسخه بتای عمومی در دسترس همه قرار داده است.

کینان گفت که این شرکت می خواهد در 12 ماه آینده بر بهبود جستجوی متنی و معنایی خود از طریق مدل های زبانی در مقیاس بزرگ (LLM) تمرکز کند. علاوه بر این، استارت آپ می خواهد ادغام های برتر بیشتری مانند Asana، Hubspot و Salesforce را اضافه کند.

این استارت‌آپ Glean را، استارت‌آپی که به جستجوی سازمانی در اپلیکیشن‌ها قدرت می‌دهد، به‌عنوان یکی از رقبای اصلی خود می‌داند. در ماه می، گلین ۱۰۰ میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری C به رهبری سکویا با مشارکت لایت اسپید، جنرال کاتالیست، کلاینر پرکینز و صندوق ۱ میلیارد دلاری اسلک پس از پول جمع آوری کرد.

Keenan گفت تفاوت اصلی بین Glean و Needl زمان راه اندازی کوتاه تر دومی است.

“بزرگترین تفاوت با Glean این است که محصول ما سلف سرویس است و می تواند در کمتر از 2 دقیقه توسط هر کسی بدون در نظر گرفتن اندازه شرکت راه اندازی شود. Glean از طریق فرآیندهای مبتنی بر فروش که نیاز به خرید کامل شرکت دارد، می‌فروشد، ممکن است ماه‌ها طول بکشد و برای افراد یا تیم‌های کوچک دور از دسترس است.»

Neeva، یک موتور جستجو که توسط یکی از مدیران سابق تبلیغات گوگل ایجاد شده است، همچنین ویژگی های جستجو را از طریق یکپارچه سازی برنامه ارائه می دهد. با این حال، تنها در ایالات متحده با گسترش به اروپا در دسترس است.

کینان گفت که در درازمدت، Needl می‌خواهد از طریق موتور توصیه‌های خود از نیاز به جستجو و ارائه اطلاعات جلوتر باشد.