منو سایت

Max Q: به ما بپیوندید! • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Max Q: به ما بپیوندید! • TechCrunch

سلام و به Max Q خوش آمدید. قبل از اینکه به اخبار برسیم، خودم یک اعلامیه بسیار هیجان انگیز دارم: ما به مشترکین Max Q بلیط رایگان برای رویداد فضای خصوصی TechCrunch ارائه می دهیم. در مورد این رویداد بیشتر بدانید و بلیط رایگان خود را با کلیک بر روی اینجا دریافت کنید.

در این نسخه:

 • کاهش ها به آسترا می آیند
 • اخبار ناسا، استارلینک و موارد دیگر

آسترا، یک استارت‌آپ موشکی که سال گذشته وارد بورس شد، روز سه‌شنبه به سرمایه‌گذاران گفت که ۱۶ درصد از نیروی کار خود را به عنوان بخشی از یک استراتژی گسترده‌تر برای حمایت از کاهش درآمد و کاهش هزینه‌ها کاهش داده است.

این شرکت همچنین گفت که سرمایه گذاری های کوتاه مدت در خدمات فضایی را کاهش خواهد داد تا تجارت اصلی خود را توسعه دهد: پرتاب فضاپیما و موتورها. این بخش اخیر به طور خاص به منبع درآمد رو به رشدی برای Astra تبدیل شده است، به طوری که این شرکت 237 سفارش برای موتورهای فضاپیمای خود را به سازمان هایی از جمله Maxar، OneWeb و Astroscale گزارش داده است. این نشان دهنده افزایش 130 درصدی نسبت به سه ماهه گذشته است.

اخراج‌ها نور نامطلوب‌کننده‌ای بر رشد سریع Astra انداخت: مدیرعامل کریس کمپ در تماسی سه‌شنبه به سرمایه‌گذاران گفت که اندازه شرکت در یک سال سه برابر شده و به بیش از 400 نفر افزایش یافته است. با توجه به این تعداد، آسترا حداقل 64 نفر نیروی کار خود را کاهش داده است.

تیم آسترا در نزدک

اعتبار تصویر: آسترا

شرکت‌های بزرگ فضایی، از جمله اسپیس ایکس و نسبیت، بر کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده (FCC) فشار می‌آورند تا به وظایف خود – استفاده از طیف – پایبند باشد زیرا به‌نظر می‌رسد قوانین خود را برای مأموریت‌های سرویس، مونتاژ و ساخت در فضا (ISAM) به‌روزرسانی کند. ).

این شرکت‌ها گفتند که FCC می‌تواند و باید کارهای زیادی برای حمایت از مأموریت‌های ISAM انجام دهد که کاملاً در محدوده‌های نظارتی آن قرار دارند. SpaceX و دیگران، و همچنین استارت‌آپ‌هایی مانند Orbit Fab، که می‌خواهد انبارهای سوخت‌گیری در فضا بسازد، و Starfish Space، که در حال توسعه یک وسیله نقلیه خدمات ماهواره‌ای است، توصیه‌هایی در رابطه با طیف و ISAM ارائه کرده‌اند. این کمیته همچنین از Blue Origin، Lockheed Martin، United Launch Alliance و دیگر شرکت های فضایی و گروه های صنعتی شنید.

اسپیس ایکس در اینجا آمده است: “کمیسیون باید با دقت در این صنعت بالقوه مهم اما هنوز نوپا قدم بردارد و مراقب باشد که ناخواسته نوآوری را با فراتر رفتن از اختیاراتی که به صراحت توسط کنگره به آن تفویض شده است، خفه نکند.”

مهر کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده (FCC) روی صفحه گوشی هوشمند با پرچم ایالات متحده در پس زمینه دیده می شود.

اعتبار تصویر: Pavlo Gonchar/SOPA Images/LightRocket از طریق Getty Images

اخبار بیشتر از TC و فراتر از آن

 • یک سیب سرمایه گذاری 450 میلیون دلاری در ارتقاء زیرساخت زمینی و شبکه ماهواره ای گلوبالاستار برای کمک به ارائه SOS اضطراری از طریق ماهواره برای کاربران آیفون 14. (apple)
 • چین بنا بر گزارش ها، این کشور از برنامه ریزی برای قابل مصرف کردن تقویت کننده موشک سنگین لانگ مارس 9 به نفع تقویت کننده قابل استفاده مجدد صرف نظر می کند. (اسپیس نیوز)
 • ناسا موشک سیستم پرتاب فضایی را قبل از نزدیک شدن طوفان نیکول به محل امن آشیانه منتقل نکرد، بنابراین موشک 4.1 میلیارد دلاری از طوفان در سکوی پرتاب فرار کرد. در حالی که مهندسان همچنان موشک را از نظر آسیب بررسی می کنند، آژانس تصمیم گرفت تاریخ بعدی پرتاب را به 16 نوامبر منتقل کند. (ناسا)
 • نورثروپ گرومنموشک Antares Antares یک فضاپیمای Cygnus را برای تامین مجدد محموله به ایستگاه فضایی بین المللی فرستاد، یک ماموریت موفقیت آمیز حتی اگر یکی از آرایه های خورشیدی کپسول به درستی مستقر نشد. (نورتروپ گرومن)
 • آزمایشگاه موشک این هفته اخبار زیادی منتشر شد – شرکت علاوه بر انتشار نتایج مالی سه ماهه خود، همچنین اعلام کرد که برنده یک قرارداد 14 میلیون دلاری برای تامین سیستم های جداسازی ماهواره های نیروی فضایی ایالات متحده شده است. (آزمایشگاه موشک)
 • آزمایشگاه موشک تاریخ پرتاب اولین ماموریت خود را از خاک آمریکا تعیین کنید: 7 دسامبر. پیشنهاد شخصی من: در 6th به رویداد TC Sessions: Space بیایید، سپس با یک پرواز مستقیم به ویرجینیا بروید. فقط گفتن (آزمایشگاه موشک)
 • سرافیم جدیدترین گروه از استارت آپ های فضایی برای شرکت در شتاب دهنده فضایی Seraphim را اعلام کرد و شتاب دهنده فضایی نسل. (سرافیم)
 • اسپیس ایکس سرعت کمتری را بر کاربران Starlink تحمیل می کند که در ساعات اوج مصرف انرژی زیادی مصرف می کنند تا ازدحام شبکه را محدود کنند و عملکرد را افزایش دهند. (CNBC)
 • فضای ستاره دریایی جزئیات بیشتری در مورد ماموریت نمایشی خود برای لنگر انداختن یک ماهواره در فضا در سال آینده ارائه کرده است. (GeekWire)
 • مدار ویرجین در حالی که جریان نقدی این استارتاپ همچنان رو به کاهش است، 25 میلیون دلار از گروه ویرجین ریچارد برانسون دریافت کرده است. (مدار ویرجین)
 • فضای ویجر Nanoracks یک مدیر عامل جدید دارد: تیم کوپرا، فضانورد ناسا و رئیس سابق OneWeb Technologies. (ویجر)

مکس کیو توسط من برای شما آورده شده است، آریا علمالهدایی. اگر از خواندن Max Q لذت می برید، آن را برای یکی از دوستان خود فوروارد کنید.