منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Mastercard انکوباتور متمرکز بر وب 3 را برای هنرمندان با Polygon راه اندازی کرد • TechCrunch

Mastercard انکوباتور متمرکز بر وب 3 را برای هنرمندان با Polygon راه اندازی کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Mastercard انکوباتور متمرکز بر وب 3 را برای هنرمندان با Polygon راه اندازی کرد • TechCrunch

Mastercard انکوباتور متمرکز بر وب 3 را برای هنرمندان با Polygon راه اندازی کرد • TechCrunch

مسترکارت، یکی از این شرکت در روز جمعه در نمایشگاه CES 2023 گفت که بزرگترین ارائه دهنده پرداخت های مالی در جهان، یک انکوباتور متمرکز بر وب 3 را راه اندازی می کند تا به هنرمندان کمک کند از طریق یک رسانه جدید با طرفداران ارتباط برقرار کنند.

راجا راجامانار، مدیر بازاریابی و مدیر ارشد بازاریابی، به TechCrunch Communications در Mastercard گفت: «هسته این برنامه ارائه ابزارها و مهارت‌های وب 3 به هنرمندان نوظهور است که برای برتری و پیشرفت حرفه موسیقی خود در این اقتصاد دیجیتال نیاز دارند. “با فراهم کردن دسترسی به متخصصان و مبتکران در این فضا، هنرمندان در مورد نحوه ادغام وب 3 در کار خود در طول برنامه و فراتر از آن راهنمایی خواهند شد.”

Mastercard با Polygon، یک بلاک چین مقیاس پذیر که بر روی اتریوم ساخته شده است، همکاری کرده است که اخیراً در اکوسیستم وب 2.0 پیشرفت زیادی داشته است. در سال گذشته، Polygon با تعدادی از برندهای بزرگ دیگر مانند استارباکس برای برنامه جوایز دیجیتالی کلکسیونی Odyssey و دیزنی برای برنامه شتاب دهنده خود شریک شده است، در حالی که برندهای بزرگ پوشاک مانند پرادا و آدیداس پروژه های NFT را از طریق بلاک چین راه اندازی کرده اند.

راژمانار گفت که پس از پیوستن به انکوباتور، هنرمندان شرکت کننده باید بدانند که چگونه NFT ها را استخراج کنند، در دنیای مجازی اجرا کنند و یک جامعه ایجاد کنند. ما وب 3 را به عنوان نوید بزرگی برای هنرمندان و سازندگان برای ایجاد، مالکیت و کسب درآمد از محتوای خود می‌دانیم، اما تنها در صورتی که بدانند چگونه از آن استفاده کنند.»

این اعلامیه نشان‌دهنده گسترش بیشتر شرکت به دنیای دارایی‌های دیجیتال است، زیرا با تعدادی از شرکت‌های متمرکز بر رمزنگاری برای راه‌اندازی کارت‌های اعتباری و همکاری با Coinbase برای کمک به گسترش اکوسیستم NFT، در کنار سایر موارد، به نیروها پیوسته است.

راژمانار گفت: «سال گذشته با فعال‌سازی آزمایشی وب 3 در سراسر جهان، سال بزرگی برای ما بود.

به عنوان مثال، Mastercard میزبان اولین هفته گرمی با Roblox در متاورس بود، که در آن فعال‌سازی‌های همه جانبه، برندسازی درون بازی، ملاقات و احوالپرسی هنرمندان، فرصت‌های عکس فرش قرمز و موارد دیگر را ارائه کردند.

در گذشته، مقامات ارشد Mastercard در مورد احساسات صعودی خود در مورد فضای کریپتو صحبت می کردند.

گریس برکری، مدیر مشارکت استارتاپی در Mastercard، در Future of Benzinga’s Crypto در ماه دسامبر، گفت: «من احساس می‌کنم زمانی که یک مؤسسه برای راه‌اندازی شتاب پیدا می‌کنید، سخت است که آن‌ها را وادار کنید که سرشان را بچرخانند و بچرخند. “پس اگر [institutions are] اگر وارد شوند در فضا می مانند.