منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Lyft طرح اشتراک ماهانه نیم بها را دوباره راه اندازی می کند • TechCrunch

Lyft طرح اشتراک ماهانه نیم بها را دوباره راه اندازی می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Lyft طرح اشتراک ماهانه نیم بها را دوباره راه اندازی می کند • TechCrunch

Lyft طرح اشتراک ماهانه نیم بها را دوباره راه اندازی می کند • TechCrunch

غول سواری Lyft، طرح اشتراک ماهانه Lyft Pink را با نصف قیمت قبلی خود دوباره راه اندازی کرده است. این شرکت روز سه شنبه اعلام کرد که با 9.99 دلار در ماه یا 99 دلار در سال، عضویت جدید مزایایی مانند پیکاپ های اولویت دار رایگان و تخفیف “حداقل” 5 درصدی در سواری های Preferred، Lux و XL ارائه می دهد.

اعضا همچنین سه کنسل رایگان در ماه، یک قفل دوچرخه یا اسکوتر ماهانه رایگان، ارتقاء رایگان اجاره ماشین Sixt، کمک جاده ای برای خودروی شخصی خود تا چهار بار در سال و تخفیف های Grubhub+ دریافت خواهند کرد.

پیش از این، Lyft Pink تخفیف هایی را برای همه سواری ها به اعضا ارائه می کرد. این شرکت گفت که به طور متوسط، اعضا در هر ماه 29 دلار صرفه جویی می کنند، بدون احتساب هزینه عضویت. بنابراین آنها واقعاً به طور متوسط ​​19 دلار در سواری صرفه جویی کردند.

Lyft همچنین برای سوارکارانی که دوست دارند دوچرخه سواری و اسکوتر سواری کنند، برای یک ردیف یا عضویت بالاتر تلاش می کند. طرح Lyft Pink All Access، با 199 دلار در سال، تمام مزایای Lyft Pink را با دوچرخه سواری نامحدود 45 دقیقه ای با پدال، باز کردن قفل دوچرخه الکترونیکی و اسکوتر نامحدود، تخفیف دوچرخه یا اسکوتر دقیقه در شهرهای شرکت کننده و سه دوچرخه دارد. به گفته Lyft، یا اسکوتر در سال رد می شود.

این شرکت گفت رانندگان برتر ثبت نام شده در Lyft Rewards، برنامه پاداش شرکت برای رانندگان، اکنون به عضویت ماهانه رایگان Lyft Pink نیز دسترسی خواهند داشت.

پیش از درآمدهای سه ماهه سوم، Lyft تلاش می کند تا سواران بیشتری را جذب کند و حاشیه سود خود را افزایش دهد. هفته گذشته، این شرکت برای مبارزه با افزایش هزینه های بیمه، هزینه خدماتی را که از سواران دریافت می کند، افزایش داد.