منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Level Lock+ جدید Level با Apple Home Key کمال قفل هوشمند است • TechCrunch

Level Lock+ جدید Level با Apple Home Key کمال قفل هوشمند است • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Level Lock+ جدید Level با Apple Home Key کمال قفل هوشمند است • TechCrunch

قفل هوشمند سطح مبتدی دارای نسخه جدیدی از قفل خود است و این نسخه شامل کلید هوم اپل است. Level Lock+ جدید از هر نظر تقریباً مشابه مدل قبلی خود یعنی Level Lock Touch است – اما افزودن کلید Home محصولی فوق‌العاده قوی را می‌گیرد و آن را به یک محصول ضروری برای علاقه‌مندان به خانه‌های هوشمند اپل تبدیل می‌کند.

مبانی

Level Lock+ به طور کامل قفل موجود شما را در یک بسته جمع و جور جایگزین می کند که برای ناظر معمولی هیچ تفاوتی با یک قفل استاندارد ندارد. ویژگی اصلی آن پشتیبانی از Apple Home Key است که آن را به یکی از تعداد بسیار کمی از قفل‌های موجود در بازار تبدیل می‌کند که می‌تواند این ادعا را داشته باشد و در حال حاضر به طور انحصاری در فروشگاه‌های اپل در ایالات متحده فروخته می‌شود. Level Lock+ همچنین از باز کردن قفل از طریق برنامه تلفن همراه Level و لمس از طریق حسگرهای خازنی که از فلز خود قفل استفاده می‌کنند، و همچنین گزینه‌های قفل و باز کردن قفل خودکار مبتنی بر مجاورت پشتیبانی می‌کند.

برنامه Level همچنین به شما امکان می‌دهد تا به Level Lock+ خود به صورت موقت به کارت کلید فیزیکی یا تلفن همراه دسترسی داشته باشید، که برای موقعیت‌هایی مانند اجاره تعطیلات و دسترسی به نظافتچی‌ها یا پرستاران حیوانات خانگی مفید است. همه اینها در یک بسته بندی غیرقابل تشخیص از قفل اصلی کلید سنتی، در دو رنگ ساتن نیکل و مشکی مات، با قیمت 329 دلار. انرژی خود قفل توسط یک باتری لیتیومی CR2 تامین می شود که شما آن را از طریق یک کلاهک پیچ در خود قفل شارژ می کنید.

طرح

Level Lock+ با کلید هوم اپل

اعتبار تصویر: دارل اترینگتون

ویژگی کلیدی طراحی Level Lock+ این است که شبیه قفل های هوشمند دیگر به نظر نمی رسد – هیچ قاب بزرگ یا صفحه کلید داخلی وجود ندارد (در صورت نیاز می توانید یک لوازم جانبی اختصاصی صفحه کلید جداگانه بخرید). حتی یک لوگوی Level Lock+ وجود ندارد، مگر اینکه بتوانید آن را در درپوش قفل حک کنید. اساساً، همه چیز در اطراف قفل می گوید “اینجا چیزی برای دیدن وجود ندارد” یا حداکثر “با سلیقه متواضع”.

همچنین همچنان یک قفل کلیددار است، بنابراین می‌توانید از کلیدهای قدیمی موجود برای وارد شدن و قفل کردن در در صورت نیاز استفاده کنید، و طرف رو به داخل دارای یک پدال کلاسیک است. اما برای من این که این قفل هوشمندی خود را تبلیغ نمی کند یکی از پرفروش ترین ویژگی های آن است.

ویژگی ها و عملکرد

Lock Touch موجود Level قبلاً یکی از لوازم جانبی خانه هوشمند مورد علاقه من بود، اما تنها شکایت من در استفاده طولانی مدت این بود که ویژگی های لمسی از نظر قابلیت اطمینان کمی ناسازگار بودند. گاهی اوقات لمس را تشخیص نمی‌دهد و وقتی به خانه‌ام برمی‌گشتم قفل باز نمی‌شود. این به قدری نادر بود که هرگز برای من مشکلی ایجاد نکرد، به خصوص از آنجایی که بلوتوث پشتیبان و اتصال وای فای به این معنی بود که من هرگز نمی توانستم وارد سیستم شوم.

کلید صفحه اصلی اپل این مشکل را به طور کامل با یک ابزار ورود به سیستم حل می کند که تا کنون هر بار کار می کند، و به نظر می رسد حداقل با استفاده از لمس برای باز کردن قفل، حتی ساده تر، برابر است. بسته به اینکه کدام دست پر است یا بند سگم را گرفته ام، از اپل واچ یا آیفونم به جای هم استفاده می کنم، و اتصال NFC هم برای قفل کردن و هم برای باز کردن قفل، بدون هیچ پیش نیازی مانند مواردی مانند فعال کردن قفل یا باز کردن قفل لمسی، بی عیب و نقص کار می کند. باید یک منطقه geofenced را ترک کرده و بازگشته باشد تا به درستی کار کند).

Level Lock+ با کلید هوم اپل

اعتبار تصویر: دارل اترینگتون

Level’s Lock+ همچنان لمسی را برای قفل و باز کردن قفل در صورت تمایل به فعال کردن آنها فراهم می کند، و آنها می توانند همزمان با کلید Home کار کنند. ویژگی‌های باز کردن قفل و قفل خودکار نیز بسته به استفاده مورد نظر شما عالی هستند، و ارائه دسترسی مهمان یک ویژگی عالی است که برای تعدادی از برنامه‌ها مفید است. اما کلید Home همان چیزی است که Level Lock را از یک ابزار خانگی هوشمند بسیار قوی که ارزش تحمل کردن چند نکته عجیب و غریب را دارد، به چیزی تبدیل می‌کند که اگر در بازار قفل هوشمند هستند، قطعاً می‌توانم آن را به هر کسی که آیفون دارد توصیه کنم.

نتیجه

در بالا به طور خلاصه به آن اشاره کردم، اما از زمانی که اپل این ویژگی را در WWDC 2021 معرفی کرد و سپس در واقع Home Key را در iOS 15 منتشر کرد، بازار قفل‌های دارای کلید Home بسیار کوچک باقی مانده است. اگر بتوانید آن را پیدا کنید، Schlage Encode Plus وجود دارد، و Aqara A100 که بزرگ است و همچنین یافتن آن سخت است. این Level Lock+ را در موقعیتی عالی قرار می‌دهد زیرا نه تنها می‌توان آن را از طریق اپل سفارش داد (البته با زمان تحویل 4 تا 6 هفته در زمان نگارش مقاله)، بلکه فقط یک محصول فوق‌العاده است.