منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Launch House با شرکت حقوقی که تحقیقات مربوط به آزار و اذیت را انجام می دهد جدا می شود • TechCrunch

Launch House با شرکت حقوقی که تحقیقات مربوط به آزار و اذیت را انجام می دهد جدا می شود • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Launch House با شرکت حقوقی که تحقیقات مربوط به آزار و اذیت را انجام می دهد جدا می شود • TechCrunch

بیش از یک ماه از زمانی که Launch House، یک کلوپ موسسان پرهیاهو با حمایت سرمایه‌گذاری، با حمایت افرادی مانند Andreessen Horowitz و Day One Ventures، علناً با اتهامات متعدد آزار و اذیت و حمله مواجه شد، می‌گذرد.

در پاسخ به این اتهامات که اولین بار توسط شبکه خبری Vox گزارش شد، این استارتاپ گفت که تحت یک تحقیق مستقل شخص ثالث قرار خواهد گرفت. ولی مانند برخی از اعضای سابق Launch House خاطرنشان می کند که این شرکت از یک شرکت حقوقی برای هشدارهای افترا و تحقیقات مستقل خود استفاده می کند.

در حالی که رسیدگی به دو دعوی تا حدودی مرتبط – یکی از طرف Launch House برای افترا و دیگری برای رسیدگی به اتهامات مطرح شده توسط قربانیان – برای یک شرکت حقوقی تخلف محسوب نمی شود – این یک چالش نوری است. به هر حال، Launch House تبلیغ می‌کند که انتظار می‌رود این شرکت تحقیقاتی بی‌طرفانه انجام دهد، اما اگر همان شرکت کارکنان، اعضا و روزنامه‌نگارانی را که در مورد اتهامات صحبت می‌کنند تحت تعقیب قرار دهد، در واقع «شخص ثالث» نیست.

در واقع، ظهور تضاد منافع – یا این ایده که شرکت حقوقی Benesch Friedlander Coplan & Aronoff, LLP – ممکن است نتیجه مطلوب تری را برای Launch House به دلیل کار دیگر آن با استارتاپ فراهم کند تا قایق را تکان دهد. پس از اینکه TechCrunch در مورد وابستگی شدید Launch House به پوشاک، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل پرس و جو کرد. برت گلدشتاین گفت که این استارتاپ از شرکت حقوقی خواسته است تا تحقیقات خود را در مورد این شرکت پایان دهد و برای دیدگاه جدید خود با شرکت حقوقی دیگری تماس گرفته است.

گلدشتاین در بیانیه ای که از طریق یک سخنگوی به TechCrunch ارسال شد، گفت:

Launch House از Benesch Friedlander Coplan & Aronoff, LLP خواسته است تا به تحقیقات خود پایان دهد و با یک شرکت حقوقی جدید که قبلاً هرگز با Launch House همکاری نکرده است، برای انجام تحقیقات کامل و مستقل درگیر خواهد شد.

گلدشتاین افزود که یک تیم کاملاً مجزا در Benesch Friedlander Coplan & Aronoff روی این تحقیق کار کردند و Launch House “به توانایی آنها برای بی طرف ماندن در این شیوه های جداسازی استاندارد اعتماد دارد.”

با این حال، او در بیانیه خود گفت: “ما نمی خواهیم حتی یک درگیری وجود داشته باشد، بنابراین یک موسسه حقوقی جدید در اسرع وقت برای انجام این کار مهم استخدام می شود … ما باید دقیقاً یاد بگیریم که چه چیزی این اتفاق افتاده است، بنابراین ما می‌توانیم مطمئن شویم که دیگر هرگز تکرار نخواهد شد.

جدیدترین تالار شهر این شرکت که در اواخر سپتامبر برگزار شد، یک برنامه آینده‌نگر برای جامعه خود ارائه کرد. علاوه بر تحقیقات، این شرکت می‌گوید که در حال همکاری با یک شرکت تنوع، سهام و مشارکت برای حسابرسی و به‌روزرسانی فرآیندهای خود است. همچنین گفت که در حال گسترش سیاست تحمل صفر خود برای پوشش طیف گسترده‌تری از تخلفات است.

عرشه کامل با عنوان “What’s Next for Launch House” برای عموم در دسترس است.