منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Kwara فین‌تک کنیایی با افزایش 3 میلیون دلاری بذر، قراردادی برای دستیابی به بیش از 4000 اتحادیه اعتباری امضا کرد • TechCrunch

Kwara فین‌تک کنیایی با افزایش 3 میلیون دلاری بذر، قراردادی برای دستیابی به بیش از 4000 اتحادیه اعتباری امضا کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Kwara فین‌تک کنیایی با افزایش 3 میلیون دلاری بذر، قراردادی برای دستیابی به بیش از 4000 اتحادیه اعتباری امضا کرد • TechCrunch

کوارا، یک اتحادیه اعتباری دیجیتالی فین‌تک کنیایی (ساکوس)، تعداد مشتریان خود را در سال گذشته بیش از دو برابر کرد و پس از افزایش سرمایه اولیه 3 میلیون دلاری و امضای قرارداد توزیع راه‌حل‌های دیجیتال انحصاری با اتحادیه کنیا در زمینه پس‌انداز و پس‌انداز، انتظار رشد عظیمی را در سال‌های آینده دارد. تعاونی های اعتباری (Kuscco)، سازمان ملی چتر نمایندگی ساکو.

پس از شراکت با Kuscco، Kwara با یک گروه بیش از 4000 ساکو برای محصول بانکی به عنوان خدمات خود ارتباط برقرار می کند. به عنوان بخشی از معامله انحصاری، کوارا همچنین قرار است شرکت تابعه کوسکو، IRNET، یک شرکت نرم افزاری و ارائه دهنده ساکو را به مبلغی نامشخص خریداری کند.

کوارا می‌گوید که قرارداد کوسکو در زمان مناسبی در برنامه‌اش برای دوبرابر کردن کنیا انجام می‌شود، به‌ویژه که این قرارداد پس از 3 میلیون دلار گسترش دور بذر انجام می‌شود. سرمایه گذاران موجود DOB Equity، Globivest و Willard Ahdritz، بنیانگذار Kobalt Music، در این دور شرکت کردند. حامیان جدید One Day Yes، Base Capital، و همچنین مدیران فین تک از جمله Miko Salovaara، مدیر مالی Revolut نیز به این دور پیوستند. بودجه جدید پس از Breega، SoftBank Vision Fund Emerge، Finca Ventures، New General Market Partners و سایر VCها که در دور اولیه سرمایه گذاری کردند، مجموع سرمایه اولیه جمع آوری شده توسط استارت آپ را به 7 میلیون دلار می رساند.

ما فکر می کنیم که به سختی سطح بازار کنیا را خراشیده ایم. سینتیا واندیا، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل کوارا به TechCrunch گفت: بنابراین ما واقعاً روی محصولات و خدماتی سرمایه گذاری می کنیم که روابط ما را در اینجا عمیق تر می کند.

منطق (معامله) واضح است، اولاً این فرصتی است برای تولید سرنخ ها و توزیع محصول اصلی خود در سریع ترین زمان ممکن و عمق بخشیدن به خندق رقابتی ما. ما در حال وارد شدن به یک شراکت انحصاری هستیم که به این معنی است که هیچ شرکت فناوری دیگری نمی تواند با Kuscco تجارت کند. آن‌ها روی ما شرط‌بندی می‌کنند، اما ما توانسته‌ایم ثابت کنیم که می‌توانیم این کار را با ادامه رشد انجام دهیم.”

Kwara که در آفریقای جنوبی و فیلیپین نیز حضور دارد، پایگاه مشتریان خود را از 50 در پایان سال 2021 به 120 افزایش داده است و 100٪ مشتری را حفظ می کند – گواهی بر ارزشی که برای مشتریان خود ارائه می دهد. به گفته این استارتاپ، فرآیند نصب خودکار، موفقیت و رشد مشتری را تضمین کرده است.

محصول کوارا با کمک به دور شدن از فرآیندهای خسته کننده مبتنی بر کاغذ و شاخه های فیزیکی، و باز کردن راه های جدید برای ثبت نام اعضای جدید و ایجاد محصولات جدید، عملیات دفتر پشتی اتحادیه های اعتباری را بهبود می بخشد.

این شرکت همچنین دارای یک برنامه نسل بعدی به نام نئوبانک است که به اعضای اتحادیه های اعتباری شریک امکان دسترسی به خدمات اضافی مانند وام فوری و خدمات شخص ثالث مانند بیمه را می دهد. او گفت که پایگاه کاربری اپلیکیشن نئوبانک، که همچنین به کاربران اجازه می‌دهد مستقیماً به حساب‌های ساکو واریز کرده و امور مالی و پرداخت‌های خود را پیگیری کنند، از زمان راه‌اندازی آن در سال گذشته، ۳۵ برابر شده است.

فین‌تک قصد دارد ویژگی‌های بیشتری را برای تامین ساکو و همچنین محصولات اضافی برای اعضا اضافه کند.

ما همچنان به ارائه عملکردهای کم و بیش در سطح سازمانی برای ساکوهای بزرگی که سرمایه خوبی دارند، آنهایی که در همان اندازه و سطح برخی از بانک ها هستند، ادامه می دهیم. ویژگی های خاصی وجود دارد که آنها نیاز دارند و راه های خاصی وجود دارد که باید از آنها مراقبت شود، بنابراین ما به سرمایه گذاری در آن ادامه خواهیم داد. و سپس سرمایه‌گذاری در تجربه بانکداری نو، بنابراین افزودن ویژگی‌های بیشتری که به اعضا کمک می‌کند تا دیدی شخصی از اهداف خود بسازند و واقعاً شروع به کار در راستای آنها کنند. وندیا گفت: شراکت با اشخاص ثالث که برای مشتریان نهایی ارزش ایجاد می کند.

ما معتقدیم که هر بار که یکی از اعضای ساکو ساکو خود را ترک می‌کند تا خدمات دیگری را دریافت کند، فقط به این دلیل که ساکو آن را ارائه نمی‌کند، فرصتی برای آن عضو از دست می‌رود که واقعاً از بازگرداندن آن محصول سود ببرد. هر درآمدی که از این محصولات به دست می‌آید در واقع به عنوان سود سهام به اعضا برمی‌گردد.»

اتحادیه های اعتباری توسط افرادی با منافع مشترک یا اعضای یک صنعت مانند کشاورزان یا معلمان تشکیل می شوند که سهام موسسه را خریداری می کنند، پول پس انداز می کنند و وام می گیرند. آنها به ویژه در مناطق در حال توسعه به دلیل وام های کم بهره و دسترسی آسان به اعتبار در مقایسه با بانک های معمولی محبوب هستند.