منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Johanna Farris از Activision Blizzard استراتژی نوظهور “ضد سمی” شرکت را برجسته می کند • TechCrunch

Johanna Farris از Activision Blizzard استراتژی نوظهور “ضد سمی” شرکت را برجسته می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Johanna Farris از Activision Blizzard استراتژی نوظهور "ضد سمی" شرکت را برجسته می کند • TechCrunch

در TechCrunch Disrupt امروز، مدیر کل Activision Blizzard، Johanna Faris، برنامه‌های این شرکت را برای پاکسازی برخی از بدترین رفتارها در جامعه این فرنچایز توضیح داد، حتی با وجود شکایت‌ها و ادعاهای جدید در مورد فرهنگ خود.

ماه گذشته، اکتیویژن بلیزارد یک کد رفتار رسمی برای جامعه Call of Duty منتشر کرد که پایگاه کاربران گسترده بازیکنان و صحنه رقابت را پوشش می‌دهد. در حالی که این سیاست بسیار اساسی است – بدون آزار و اذیت، نفرت یا کلاهبرداری – این چیزی است که شرکت می تواند هنگام اجرای قوانین به آن اشاره کند.

“خوشحالم که بگویم، به ویژه از آنجایی که شما می دانید زمانی که من در راس آن بودم، ما واقعاً سطح را از نظر پرداختن به “راهبرد ضد سمیت چگونه باید باشد؟” افزایش داده ایم؟ ایجاد یک محیط چگونه است؟ برای بازی جوانمردانه به نظر می رسد؟”، یک محیط بازی امن؟ ما به‌تازگی، به عنوان مثال – و در نسخه بتا شروع شد – اولین آیین‌نامه رفتاری فرانشیز را منتشر کردیم، که می‌دانم ممکن است مانند سهام روی میز به نظر برسد، و از بسیاری جهات احتمالاً همینطور است – اما اکنون اینجا است.

فاریس خاطرنشان کرد که اکتیویژن بلیزارد تیم‌هایی را «24 ساعته و هفت روز هفته» روی ضد سمیت متمرکز کرده است و راه‌حل‌های یادگیری ماشین خودکار را با اعتدال انسانی می‌بافند. هدف این است که گزارش دادن سریع رفتار بد را برای بازیکنان آسان‌تر کنیم، اما همچنین انگیزه رفتار خوب را که باید به‌عنوان الگویی برای جامعه باشد، ایجاد کنیم.

به گفته Faries، سرکوب رفتار سمی – که اغلب به طور نامتناسبی بر بازیکنان حاشیه‌ای که هنوز در جریان و بازی‌ها تلاش می‌کنند تأثیر می‌گذارد – با حذف بازیکنانی که تقلب می‌کنند، دست به دست می‌شود.

“بنابراین چیزهای بیشتری در راه است، اما من واقعاً به دیدن فیلم Ricochet افتخار می کردم [anti-cheating tech] و بسیاری از ابتکارات ضد کلاهبرداری و ضد هک ما که ما نیز راه اندازی کرده ایم… تمرکز ما بر سمیت یکی از مواردی است که این راه اندازی آینده و برای سال های آینده را هدایت می کند.” ما بهترین سیستم‌ها را به کار می‌گیریم تا مطمئن شویم بازیکنان ابزارهای لازم را دارند، اما همچنین انگیزه‌هایی را برای ادامه ارتقای سطح معنی بازی جوانمردانه با احترام به همه بازی‌های با صداقت دارند. “

در آخر هفته، به نظر می رسید اکتیویژن پول خود را به جایی رساند که ظاهراً رقیب برتر داگ “سانسور” مارتین را از شرکت در مسابقات Fortune’s Keep منع کرد و دلیل آن تعامل او با نادیا آمین، پخش کننده Call of Duty بود. مارتین قبلاً از پیشنهاد ازدواج شوخی این زن فیلمبرداری کرده بود که با طوفان تبعیض جنسی و اتهامات بی اساس روبرو شد. او به نوعی در بازی تقلب می کند.

مارتین در توییتی گفت که Activision او را از شرکت در مسابقات به دلیل آزار و اذیت آمین منع کرده است، اگرچه Activision Blizzard هنوز این ادعا را تایید نکرده است. اگر این شرکت واقعاً ممنوعیت رویدادی را برای جلب توجه ناخواسته به بازیکن دیگری اعمال کرده است، تأکید جدید خود را بر رفتار پاکسازی در صحنه سمی بدنام Call of Duty دنبال خواهد کرد.