منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Iron Ox 50 نفر را اخراج می کند. تقریباً نیمی از کارکنان • TechCrunch

Iron Ox 50 نفر را اخراج می کند. تقریباً نیمی از کارکنان • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Iron Ox 50 نفر را اخراج می کند. تقریباً نیمی از کارکنان • TechCrunch

هیچ شرط مطمئنی در این – یا هر تجارت دیگری وجود ندارد. اتوماسیون، کشاورزی و تمایل به آب و هوا همگی پرچم‌های سبز هستند، اما هیچ مقوله‌ای از مشکلات اقتصادی رو به رشد در کنار کار دشوار راه‌اندازی یک استارت‌آپ موفق مصون نیست. اگرچه روباتیک تاکنون در مقایسه با بسیاری از بخش‌های دیگر کاهش محدودی در سرمایه‌گذاری داشته است، چیزی به نام کسب‌وکار ضد رکود در سرزمین استارت‌آپ‌ها وجود ندارد.

Iron Ox مستقر در Bay Area مطمئناً حامیان کم نداشت. شرکت agtech حدود 100 میلیون دلار جمع آوری کرده است که در سپتامبر گذشته 53 میلیون دلار سری C اعلام شد. اما اوایل این هفته، استارتاپ رباتیک agtech اخراج های گسترده ای را معرفی کرد. در مجموع 50 شغل در این هفته تعدیل شد، رقمی که تقریباً نیمی از کارکنان شرکت را “بیش از 100 نفر” تشکیل می دهد.

مایرا پاسک، مدیر ارشد حقوقی، به TechCrunch می گوید که این تصمیم برای تمدید گرفته شده است. [its] صندوق پول.» پاسک اضافه می کند،

ما تصمیم گرفتیم که بیش از حد بر شایستگی اصلی خود در مهندسی و فناوری تمرکز کنیم. در نتیجه، بسیاری از نقش‌ها را حذف کرده‌ایم که در مرکز تمرکز مجدد ما نیستند. با این حال، اخراج کارکنان سراسری بود و موقعیت‌هایی را در سرتاسر سازمان شامل می‌شد – یعنی. به بخش های خاصی محدود نمی شد.

کوچک کردن تیم Iron Ox یک تصمیم دردناک بود – تصمیمی که ما آن را ساده نگرفتیم. ما با اعضای هیئت مدیره خود کار می کنیم و از اکوسیستم گسترده سیلیکون ولی استفاده می کنیم تا به کارمندان کمک کنیم تا در شرکت های ماموریت محور کار جدید و معناداری پیدا کنند. Iron Ox همیشه استعدادهای کلاس جهانی را به خدمت گرفته است و من مطمئن هستم که افرادی که متأسفانه مجبور شدیم این هفته حذف کنیم، فرصت های زیادی خواهند داشت. به عنوان یک خط مشی، ما جزئیات بیشتر یا اظهار نظر در مورد کارکنان خاص ارائه نمی دهیم و از شما می خواهیم که در این زمان حساس به حریم خصوصی آنها احترام بگذارید.

این یک ضربه بزرگ برای یک شرکت با بودجه خوب در تقاطع چندین منطقه رشد است. بازی Iron Ox به لطف بازوهای رباتیک، چرخ دستی‌های Kiva مانند برای جابجایی گیاهان و سایر فناوری‌ها بر روی گلخانه‌های کاملاً خودکار تمرکز دارد. با استفاده از تکنیک‌های رشد داخلی و مجموعه داده، این ارائه نوید فصل‌های رشد گسترده‌تری را در آب‌وهوای متنوع‌تر و استفاده از منابع کمتر نسبت به کشاورزی استاندارد می‌دهد، در حالی که خورشید را به گونه‌ای مهار می‌کند که اغلب به طور کامل از کشاورزی عمودی حذف می‌شود.

باید دید که تمرکز جدید دقیقاً به چه شکل خواهد بود، اگرچه سایت این شرکت طیف گسترده ای از دسته بندی های ماهواره ای مختلف از جمله علوم گیاهی و داده و رباتیک را منعکس می کند. Iron Ox در صحبت با TechCrunch توضیح داد که هیچ برنامه‌ای برای از کار افتادن ندارد، اگرچه به نظر می‌رسد که شرکت برای جستجوی بودجه اضافی و شاید حتی فروش آماده است.

“[A]ایرون آکس، نگرش ما این است که هستیم همیشه پاسک می‌گوید: آماده و مشتاق ملاقات با سرمایه‌گذاران ماموریت‌محور که می‌خواهند بخش کشاورزی را کربن‌زدایی کنند. مانند دیگر استارت‌آپ‌های رقابتی، ما هرگز از جذب سرمایه دست نمی‌کشیم. ما در مورد توقف عملیات صحبت نمی کنیم – ما بیش از هر زمان دیگری بر شایستگی های اصلی خود در مهندسی و فناوری متمرکز شده ایم.