منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • HealthAtom دفاتر کوچک مراقبت های بهداشتی LatAm را با عملیات مبتنی بر ابر قدرت می دهد • TechCrunch

HealthAtom دفاتر کوچک مراقبت های بهداشتی LatAm را با عملیات مبتنی بر ابر قدرت می دهد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
HealthAtom دفاتر کوچک مراقبت های بهداشتی LatAm را با عملیات مبتنی بر ابر قدرت می دهد • TechCrunch

HealthAtom دفاتر کوچک مراقبت های بهداشتی LatAm را با عملیات مبتنی بر ابر قدرت می دهد • TechCrunch

هدف HealthAtom این است که سیستم عامل مبتنی بر ابر برای شرکت های مراقبت های بهداشتی کوچک و متوسط ​​در آمریکای لاتین (LatAm) باشد. اگرچه این شرکت از سال 2012 فعالیت خود را آغاز کرده است، اما این اولین بار است که سرمایه جدید 10 میلیون دلاری را اعلام می کند.

بسته‌های نرم‌افزار medilink و dentalink HealthAtom، کلینیک‌ها را قادر می‌سازد تا برنامه‌ریزی، مدیریت سوابق سلامت الکترونیکی، پردازش موجودی، مدیریت حقوق و دستمزد، و ارائه تفکیک بودجه و اسناد نظارتی را انجام دهند. آنها همچنین دارای قابلیت های سلامت از راه دور هستند که به بیماران اجازه می دهد به سوابق خود در یک دستگاه تلفن همراه دسترسی داشته باشند.

ارائه دهنده با HealthAtom با اطلاعاتی در مورد اندازه عملیات و نیازها و خواسته های آنها تماس خواهد گرفت. پس از مشورت، طرحی تنظیم می شود و اطلاعات می تواند با رعایت مقررات محلی به پلتفرم ابری منتقل شود. به گفته بنیانگذاران، یک کلینیک می تواند در عرض 3 ساعت در سیستم راه اندازی شود.

بسته به اندازه عمل و مقررات محلی، کلینیک می تواند از 20 تا 20000 دلار در ماه پرداخت کند. امروزه HealthAtom نزدیک به 6500 مشتری در 20 کشور جهان دارد که در شیلی، کلمبیا و مکزیک فعالیت دارند. علاوه بر این، 50 هزار پزشک و دندانپزشک از خدمات این شرکت استفاده می کنند و سالانه بیش از 42 میلیون معاینه را پردازش می کنند.

روبرتو لئون، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، در مصاحبه ای با TechCrunch (که به زبان اسپانیایی انجام شده و توسط نویسنده ترجمه شده است) گفت: “ما نقطه ای هستیم که تنش فروش در سطح اطلاعاتی رخ می دهد.” “این ابزاری است که می تواند فراتر از مرزهای SaaS رفته و ما را به یک راه حل فناوری تبدیل کند که کل اکوسیستم را برای افزایش شفافیت فرآیندهای مراقبت های بهداشتی یکپارچه کرده است.”

طبق گزارشی که توسط موسسه جهانی مک کینزی تهیه شده است، پذیرش دیجیتال در سیستم‌های مراقبت بهداشتی در LatAm به بیمارستان‌های بزرگ‌تر کمک کرده و کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​را نادیده گرفته است. علاوه بر این، پیشنهادات موجود برای SMB ها اغلب مقرون به صرفه تر هستند و نیازهای کلینیک را ارائه نمی دهند. HealthAtom می‌خواهد بخشی از راه‌حل باشد، زیرا یک «فروشگاه یک‌جا» برای کلینیک‌های مراقبت‌های بهداشتی کوچک و متوسط ​​است تا عملیات خود را مدیریت کنند.

HealthAtom دفاتر کوچک مراقبت های بهداشتی LatAm را با عملیات مبتنی بر ابر قدرت می دهد • TechCrunch

اعتبار تصویر: HealthAtom

اگرچه برخی از شرکت‌های محلی و خاص کشور خدمات مشابهی را ارائه می‌دهند، HealthAtom تنها ارائه‌دهنده در LatAm است. اگرچه این شرکت دسترسی به قاره را فراهم می کند، بنیانگذاران به TechCrunch گفتند که مراقبت از مقررات هر کشور یک چالش است.

دانیل گواخاردو، یکی از بنیانگذاران و CPO، گفت: «از لحاظ نحوه امضای چیزها، نحوه ذخیره اطلاعات، نحوه ثبت برخی داده های سلامتی، مقررات و انطباق وجود دارد. “همه اینها بین کشورها متفاوت است و به ما این امکان را داده است که در طی این 10 سال راه اندازی، بتوانیم روی ایجاد یک محصول بسیار منطقه ای تمرکز کنیم.”

HealthAtom در قالب یک دور سری A 10 میلیون دلاری به رهبری Kayyak Ventures با مشارکت FJ Labs، Soma، Amador، Taram و (تعداد) Angels، حمایت دریافت کرد.

وجوه حاصل از این دور صرف تعبیه پرداخت‌ها در نرم‌افزار آن، ایجاد مشارکت با شرکت‌های بیمه و توسعه برنامه وام بیمار خواهد شد.