منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Google برنامه OG را از Play Store خارج می کند در حالی که بنیانگذاران مراحل بعدی را در نظر می گیرند • TechCrunch

Google برنامه OG را از Play Store خارج می کند در حالی که بنیانگذاران مراحل بعدی را در نظر می گیرند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Google برنامه OG را از Play Store خارج می کند در حالی که بنیانگذاران مراحل بعدی را در نظر می گیرند • TechCrunch

Google برنامه OG را از Play Store خارج می کند در حالی که بنیانگذاران مراحل بعدی را در نظر می گیرند • TechCrunch

تقریباً یک هفته پس از اینکه اپل اپلیکیشن OG را از اپ استور حذف کرد، یک مشتری اینستاگرام که قول ارائه فید بدون تبلیغات و پیشنهاد را داده بود، گوگل نیز از این کار پیروی کرد و برنامه را از فروشگاه پلی استور خارج کرد.

در یک موضوع توییتری، بنیانگذاران Un1feed، شرکتی که The OG App را منتشر می‌کند، اعلام کردند که این استارت‌آپ پس از حذف برنامه از فروشگاه‌های اپلیکیشن iOS و اندروید، نمی‌تواند به کاربران خود خدمات ارائه دهد. سازندگان این اپلیکیشن گفته اند که این اپلیکیشن در مدت زمان کوتاهی بیش از 25000 دانلود را جذب کرده است.

TechCrunch برای نظر دادن با Google تماس گرفته است و پس از شنیدن پاسخ، پست را به‌روزرسانی خواهیم کرد.

اواخر ماه گذشته، Un1feed برنامه OG را با وعده ارائه یک تجربه شخصی اینستاگرام به کاربران راه اندازی کرد. برای این کار، اینستاگرام را برای API اندروید مهندسی معکوس کرد. با این حال، این مشکلات بسیاری را ایجاد کرده است که به طور بالقوه خطرناک هستند حریم خصوصی کاربر و امنیت.

پس از راه‌اندازی، متا، مالک اینستاگرام گفت که این برنامه سیاست‌های آن را نقض می‌کند و این شرکت «تمام اقدامات اجرایی مناسب را انجام می‌دهد». اما هیچ جزئیاتی در مورد اقدامات انجام شده ارائه نکرد.

تقریباً در همان زمان، اپل این برنامه را از اپ استور حذف کرد و گفت که به طور غیرمجاز به سرویس اینستاگرام دسترسی پیدا کرده است. غول فناوری مستقر در کوپرتینو اضافه کرد که برنامه OG قوانین اپ استور را نقض می کند. آنهایی که برنامه‌ها را از نمایش محتوای برنامه‌های شخص ثالث منع می‌کنند، برخلاف شرایط استفاده.

در یادداشتی که در وب‌سایت اپلیکیشن OG نمایش داده شد، بنیان‌گذاران گفتند که هنوز در حال بررسی مراحل بعدی هستند و در هفته‌های آینده شفاف‌سازی را ارائه خواهند کرد.

متا پس از پشت سر گذاشتن بسیاری از مشکلات امنیتی، قوانین خود را در مورد دسترسی به داده های کاربر سخت تر کرد و API های خود را محدود کرد تا مقدار محدودی از اطلاعات خارج از خانواده برنامه های خود را در معرض دید قرار دهند. جای تعجب نیست که این شرکت به سرعت راه حلی ارائه کرد که از API های غیر رسمی برای نمایش محتوا استفاده می کند.