منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • GoodOnes افزایش می دهد تا به شما کمک کند تا به هم ریختگی دوربین خود را درک کنید • TechCrunch

GoodOnes افزایش می دهد تا به شما کمک کند تا به هم ریختگی دوربین خود را درک کنید • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
GoodOnes افزایش می دهد تا به شما کمک کند تا به هم ریختگی دوربین خود را درک کنید • TechCrunch

می‌دانید چیست—شما در تعطیلات بوده‌اید و بیست و هشت میلیون عکس گرفته‌اید و فقط می‌خواهید بهترین 12 عکس را انتخاب کنید تا بتوانید یک تقویم بسازید. هیچ کس برای آن وقت ندارد – و این چیزی است که GoodOnes اینجاست تا به شما کمک کند. این برنامه در حال حاضر در حالت دسترسی زودهنگام است و به تازگی یک دور سرمایه گذاری اولیه 3.5 میلیون دلاری را برای ادامه راهپیمایی خود برای راه اندازی بسته است.

به طور خلاصه، GoodOnes به حساب Google Photos یا iCloud Photos شما متصل می‌شود و به شما کمک می‌کند «بهترین» عکس‌ها را از کتابخانه عظیم تصویر خود انتخاب کنید. این ایده جدید نیست، ما تعدادی اپلیکیشن را دیده‌ایم که سعی می‌کنند عکس‌ها را از بین ببرند. یکی از نمونه ها The Roll’s EyeEm بود که تلاش مشابهی انجام داد و به مدل کسب و کار خود مبنی بر تبدیل هر کسی به یک عکاس سهامی دامن زد.

حداقل The Roll به عنوان یک ترفند بازاریابی برای کسب و کار اصلی EyeEm معنا پیدا کرد. چیزی که کمتر واضح است این است که GoodOnes چگونه مسیری برای درآمدزایی دارد.

ما واقعاً در حال بررسی یک لایه اشتراک در بالای این محصول هستیم. اسرائیل شالوم، یکی از بنیانگذاران GoodOnes، در مصاحبه ای با TechCrunch توضیح می دهد که ما تمایل زیادی برای پرداخت از سوی مصرف کنندگان، به ویژه برای بخش هدف والدین و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها مشاهده کردیم. ما هنوز مدل اشتراک خود را نهایی نکرده ایم. تمرکز اصلی ما در این مرحله ایجاد یک پایگاه کاربری خوب و دریافت همه بازخوردها برای بهتر کردن آن است.

این شرکت دور خود را از TLV Partners با مشارکت Liquid2 Ventures (صندوق جو مونتانا) و همچنین Rich Miner (هم بنیانگذار سابق اندروید) و پیتر ولیندر (موسس Carousel که به Dropbox فروخته شد) و همچنین بسیاری دیگر افزایش داد. اپراتورها و اهداکنندگان با تجربه با تامین مالی، این شرکت قصد دارد تیم مهندسی خود را گسترش دهد.

در دنیایی که گوگل، اپل و سایر اپلیکیشن های ذخیره عکس در حال حاضر تلاش می کنند تا عکس های خوب و جالب را به نمایش بگذارند، آیا واقعا جایی برای GoodOnes در بازار وجود دارد؟

واقعیت این است که این برنامه‌ها برای یک دهه از اپل و گوگل وجود داشته‌اند. کاری که آنها به خوبی انجام می دهند این است که ذخیره سازی ایمن را برای همه عکس های شما ارائه می دهند. “آنچه که ما انجام می دهیم تفاوت دارد این است که شما را روی صندلی راننده می گذاریم.”

این برنامه با یادگیری تنظیمات برگزیده شما و استفاده از Swipe-left-i-Love-this و Swipe-Right-ugh-get-out-of-My-face برای آموزش سلیقه هوش مصنوعی شما کار می کند. از آنجا، شروع به ایجاد گالری از عکس هایی می کند که فکر می کند شما بیشتر دوست دارید. گالری یا آلبوم نهایی ایجاد شده و به کاربر ارائه می شود.

ما فکر می کنیم اینجا برای یک بازیکن بزرگ دیگر جا وجود دارد. همان طور که نتفلیکس مترادف با استریم و اسپاتیفای مترادف با موسیقی است، شالوم می‌گوید: «ما می‌خواهیم GoodOnes مکانی باشد که شخصی‌ترین و با ارزش‌ترین اطلاعات خود را مصرف کنید، یعنی عکس‌ها و ویدیوهای شخصی‌تان. ”

GoodOnes افزایش می دهد تا به شما کمک کند تا به هم ریختگی دوربین خود را درک کنید • TechCrunch

این برنامه می‌تواند موارد تکراری را حذف کند، بهترین عکس‌ها را انتخاب کند و گالری از موارد دلخواهتان را در اختیار شما قرار دهد. اعتبار GIF: خوبه

ریچ ماینر که یکی از بنیانگذاران اندروید است، می گوید: «با ایجاد پلتفرم های موبایل، ما در نهایت کامپیوترهای قدرتمند، دوربین های دیجیتال و دستگاه های پخش جریانی را در جیب همه قرار دادیم – هرگز نمی توانستیم حجم محتوای جدیدی را که ایجاد می شود پیش بینی کنیم. در بیانیه ای گفت و یک سرمایه گذار فرشته در دور GoodOnes است. «GoodOnes چیدمان قدرتمندی از سیل عکس‌هایی را که همه ما جمع‌آوری کرده‌ایم ارائه می‌کند. من در مورد این ابزار و فناوری بسیار هیجان زده هستم، به همین دلیل است که برای سرمایه گذاری هیجان زده بودم.