منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Fintecture می‌خواهد چک‌های کاغذی یا حواله‌های دستی را برای پرداخت‌های B2B جایگزین کند • TechCrunch

Fintecture می‌خواهد چک‌های کاغذی یا حواله‌های دستی را برای پرداخت‌های B2B جایگزین کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Fintecture می‌خواهد چک‌های کاغذی یا حواله‌های دستی را برای پرداخت‌های B2B جایگزین کند • TechCrunch

Meet Fintecture، یک استارت آپ فرانسوی که به دنبال ارتقای پرداخت های B2B است. اگرچه بسیاری از شرکت‌های پرداخت روی پرداخت‌های B2C تمرکز کرده‌اند، اما Stripe پیشرو است، پرداخت‌های B2B در طول سال‌ها تغییر چندانی نکرده است.

«هنوز چک های کاغذی زیادی در ایالات متحده وجود دارد. فیصل اودمین، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Fintecture به من گفت: در اروپا، این کار عمدتاً نقل و انتقالات و تطبیق دستی است.

اما این سرمایه گذاری کم در بازار B2B عجیب است زیرا این معاملات حجم بسیار بیشتری نسبت به معاملات B2C نشان می دهد. دلیل آن این است که میانگین تراکنش B2B بسیار بزرگتر است – ما در مورد ده ها هزار یا گاهی اوقات صدها هزار دلار صحبت می کنیم.

برای ارائه محصولی که عملکرد بهتری داشته باشد، Fintecture به روش های مختلف به بازار نزدیک می شود. هیچ راه حل واحدی وجود ندارد که برای همه شرکت ها کار کند.

Fintecture با اولین روش پرداخت خود به بانکداری باز متکی است. این شرکت با مشتریان شرکت های بزرگ مانند Edenred یا Bricoman شراکت امضا کرده است تا مشتریان خود این شرکت ها با استفاده از Fintecture به آنها پرداخت کنند.

هنگامی که آنها روی پیوندی به Fintecture کلیک می کنند (یا یک کد QR را در فروشگاه اسکن می کنند)، می توانند به حساب بانکی خود متصل شوند و تراکنش را از آنجا تأیید کنند. اولین تراکنش به ورودی کمی نیاز دارد، اما اکنون با تراکنش دوم آسان تر است.

200000 شرکت در مقطعی با Fintecture برای پرداخت هزینه محصولات یا خدمات تعامل داشته اند. آنها یا پرداخت فوری یا انتقال عادی را با تأیید فوری آغاز می کنند. Fintecture تضمین می کند که پول در نهایت به حساب بانکی شرکت بزرگ می رسد.

Fintecture روش دومی را ایجاد کرده است تا مشتریان بتوانند از رابط بانکی خود پرداخت کنند. اساساً، استارتاپ IBAN های مجازی تولید می کند تا بتواند به طور خودکار پرداخت های دریافتی را تطبیق دهد.

Oudmine گفت: “پرداخت کننده یک پیوند ردیابی دریافت می کند که مانند پیوند DHL کار می کند تا از وضعیت پول خود در جریان پرداخت مطلع شود.”

سومین محصول Fintecture راهی است که به مشتریان شما امکان می دهد در چند قسط پرداخت کنند. Fintecture از تقلب و پردازش پرداخت مراقبت می کند، بنابراین شما مجبور نیستید از ارائه دهنده BNPL استفاده کنید. در عوض، شرکت‌ها می‌توانند مستقیماً با بانکدار خود قفل خط اعتباری خود را باز کنند و بدانند که پول در نهایت خواهد رسید. معمولاً بسیار ارزان تر از وام گرفتن از یک شرکت BNPL است.

در نهایت، Fintecture می تواند بازپرداخت را نیز پردازش کند. Oudmine گفت: “در اینجا ما راه حلی داریم که برخی از بازپرداخت ها را با ویژگی های یکپارچه KYC و AML و همچنین پرداخت های فوری خودکار می کند.” فین‌تکچر از شرکت‌ها می‌خواهد که با حساب‌های بانکی خود تماس بگیرند تا مستقیماً هویت خود را تأیید کنند.

در مجموع، 7000 کسب و کار با استفاده از Fintecture پرداخت ها را جمع آوری می کنند. حدود هزار نفر از آنها مستقیماً از محصول استفاده می کنند، در حالی که بقیه به ادغام در Pennylane، Libeo، Regate و سایر محصولات فین تک وابسته هستند.

Fintecture امسال یک دور سرمایه گذاری 26 میلیون دلاری سری A (26 میلیون یورو) جمع آوری کرد. سرمایه گذاران عبارتند از Target Global، Eurazeo، RTP Global، Samaipata، Allianz Trade، Société Générale و فرشتگان تجاری مختلف. در حال حاضر 80 نفر برای این استارت آپ کار می کنند – و این شرکت قصد دارد 40 نفر دیگر را استخدام کند.