منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Fandom کارمندان Giant Bomb، GameSpot و Metacritic را اخراج کرد • TechCrunch

Fandom کارمندان Giant Bomb، GameSpot و Metacritic را اخراج کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Fandom کارمندان Giant Bomb، GameSpot و Metacritic را اخراج کرد • TechCrunch

Fandom کارمندان Giant Bomb، GameSpot و Metacritic را اخراج کرد • TechCrunch

شرکت سرگرمی Fandom تعداد نامشخصی از کارمندان خود را در چندین فروشگاه از جمله Giant Bomb، GameSpot و Metacritic اخراج کرده است. این ویژگی ها عمدتاً بر انتشار محتوای پیرامون بازی ها و برنامه های تلویزیونی متمرکز شده اند.

طبق گزارش Variety، این شرکت حدود 500 کارمند دارد و اخراج تقریباً 10 درصد از کارکنان در سایت‌های مختلف را تحت تأثیر قرار داده است. به گفته Kotaku، این اعلامیه غافلگیرکننده که توسط مدیر عامل Perkins Miller در طول یک جلسه عمومی منتشر شد، غافلگیر شدند.

این کاهش ماه ها پس از آن صورت می گیرد که Fandom چندین برند – Comic Vine، Cord Cutters News، GameFAQs، GameSpot، Giant Bomb، Metacritic و TV Guide – را از Red Ventures در ماه اکتبر خریداری کرد. منابع به TechCrunch در آن زمان گفتند که ارزش این معامله حدود 55 میلیون دلار بود.

در زمان اعلام خرید، Fandom گفت که این معامله به این شرکت کمک می‌کند تا به شرکای تبلیغاتی‌اش «فوق العاده خدمات» ارائه کند و به پلتفرم داده و تجارت الکترونیک بازی‌اش کمک کند. Fandom در سال 2004 توسط بنیانگذار ویکی پدیا جیمی ولز و کارآفرین آنجلا بیزلی تأسیس شد.

برخی از افراد مانند ویرایشگر سرگرمی GameSpot مت الفرینگ، تهیه کننده ویدیو جس اوبراین با نام مستعار “Voidburger” و طراح گرافیک جاستین واچون در مورد کاهش های ناامید کننده توییت کردند.

ما برای نظر با Fandom تماس گرفته‌ایم و در صورت شنیدن خبر، داستان را به‌روزرسانی خواهیم کرد.

چندین فروشگاه بازی و سرگرمی در چند ماه گذشته با اخراج مواجه شده اند. برخی از کارمندان IGN ماه گذشته تحت تأثیر قرار گرفتند، در حالی که کارکنان Polygon به عنوان بخشی از کاهش مشاغل Vox در ماه جولای اخراج شدند.