منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Equals سرمایه گذاری 15 میلیون دلاری را برای تقویت صفحات گسترده تضمین می کند • TechCrunch

Equals سرمایه گذاری 15 میلیون دلاری را برای تقویت صفحات گسترده تضمین می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Equals سرمایه گذاری 15 میلیون دلاری را برای تقویت صفحات گسترده تضمین می کند • TechCrunch

Equals سرمایه گذاری 15 میلیون دلاری را برای تقویت صفحات گسترده تضمین می کند • TechCrunch

Equals، یک استارت آپ مستقر در نیویورک که با جاه طلبی به دنبال به چالش کشیدن سلطه اکسل با صفحه گسترده سوپرشارژ است، امروز اعلام کرد که 16 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری A به رهبری آندرسن هوروویتز (a16z)، با مشارکت کرافت ونچرز، گروه باکس، جمع آوری کرده است. زندگی کاری و ترکیب. Equals که توسط بن مک‌ردموند و بابی پینرو، دو کارمند سابق Intercom تأسیس شد، ادعا می‌کند که صفحه‌گسترده آن یکی از معدود مواردی است که دارای پیوندهای پایگاه داده داخلی، نسخه‌سازی و ویژگی‌های همکاری است.

Equals اولین استارت آپی نیست که ماموریتی برای از بین بردن صفحات گسترده سنتی دارد. البته Airtable به اضافه شرکت‌های جدیدی مانند Spreadsheet.com، Actiondesk و Pigment وجود دارد – که دومی در نوامبر گذشته ۷۳ میلیون دلار برای خدمات تجزیه و تحلیل داده‌ها و تجسم جمع‌آوری کرد. اما پینرو، مدیر عامل Equal، می‌گوید Equals از این نظر منحصربه‌فرد است که آنقدر جایگزین صفحه‌گسترده نمی‌شود، زیرا شامل ابزارهای اضافی مانند یکپارچه‌سازی داده‌های زنده است.

پینرو در یک مصاحبه ایمیلی به TechCrunch گفت: «Equals از یک بینش بسیار ساده و واضح ناشی شد: صفحه گسترده بهترین راه برای انجام تجزیه و تحلیل است. اکسل نزدیک به 40 سال پیش ایجاد شد. Google Sheets 16 سال پیش. روشی که امروزه شرکت ها کار می کنند بسیار متفاوت است. داده های ما بسیار قابل دسترس تر است. ما باید بسیاری از کارهای دستی دردناک وارد کردن داده ها در یک صفحه گسترده را خودکار کنیم. و ما چیزهای زیادی در مورد نحوه همکاری بهتر تیم ها در دهه گذشته آموخته ایم. یک صفحه گسترده باید شامل این دانش باشد. این برابر است.»

مشتریان می‌توانند برای ایجاد تجزیه و تحلیل با داده‌های هم‌زمان مستقیماً از پایگاه داده یا انبار داده، با یا بدون استفاده از زبان پس از پرس و جو، بر روی Equals ضربه بزنند. از فرمول‌های استاندارد پشتیبانی می‌کند و الگوهایی را برای موارد استفاده رایج، مانند ردیابی درآمدهای مکرر و اندازه‌گیری تعامل کاربر، ارائه می‌دهد.

برابر است

اعتبار تصویر: برابر است

Equals به زودی می تواند اسکریپت هایی را وارد کند تا کاربران بتوانند صفحات گسترده را به API های مختلف و ابزارهای جاوا اسکریپت یا پایتون داخلی متصل کنند. همچنین جداول محوری و اتصال دهنده‌های برنامه‌های هوش تجاری از Salesforce، QuickBooks، Stripe و Google Analytics در دسترس هستند.

«Equals فرصتی بزرگ برای دادن دسترسی به داده‌ها به سهامداران کسب‌وکار – معمولاً افرادی که از دستیابی به داده‌های خود نادیده گرفته شده‌اند، نشان می‌دهد. پینرو گفت: برای اینکه بتوانند با داده ها در ابزاری کار کنند که با آن راحت هستند و از قبل می دانند چگونه از آن استفاده کنند: صفحه گسترده. «دیگر صفحه‌گسترده دستی وجود ندارد که ساعت‌ها طول می‌کشد تا به‌صورت دستی در سراسر تیم به‌روزرسانی شود. دیگر نیازی به ریختن اطلاعات از ابزارهای BI در صفحات گسترده برای انجام تجزیه و تحلیل نیست.

این وعده های زیادی است، اما پینرو از موانع پیش رو آگاه است. او انتظار ندارد که 10 کارمند Equals برای مدتی سودآور باشد — او می گوید که عواید سری A بیشتر صرف تحقیق و توسعه خواهد شد. Equals تا به امروز 23 میلیون دلار جمع آوری کرده است – و این پلتفرم در لیست انتظار در انتظار عرضه محصول بزرگ بعدی قفل خواهد بود. پینرو ادعا می کند “هزاران” نفر تا کنون ثبت نام کرده اند.

پینرو گفت: “این حاکی از هیجان و کشش با Equals است که ما توانستیم سری A قابل توجهی را در این بازار به ارمغان بیاوریم. در قرعه کشی فعلی، ما بیش از هشت سال پیست داریم.” “ما در موقعیت بسیار خوبی برای زنده ماندن از این رکود قرار داریم، هر چقدر هم که طول بکشد. همانطور که می گویند، شرکت های نسلی در این رکود ساخته می شوند و ما قصد داریم Equals را یکی از آنها کنیم.