منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Do Kwon Terra چند هفته پس از اعلام قرمز اینترپل گذرنامه خود را از دست داد • TechCrunch

Do Kwon Terra چند هفته پس از اعلام قرمز اینترپل گذرنامه خود را از دست داد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Do Kwon Terra چند هفته پس از اعلام قرمز اینترپل گذرنامه خود را از دست داد • TechCrunch

Do Kwon Terra چند هفته پس از اعلام قرمز اینترپل گذرنامه خود را از دست داد • TechCrunch

کره جنوبی به دو کوون دستور داده است تا پاسپورت خود را تسلیم کند یا در خطر ابطال گذرنامه قرار گیرد، زیرا این کشور شرق آسیا در حال تشدید سرکوب این کارآفرین ارز دیجیتال است که سقوط بلاک چین در اوایل سال جاری باعث از بین رفتن 40 میلیارد دلار از سرمایه گذاران شد.

این وب سایت روز پنجشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که دولت کره جنوبی 14 روز به کوون مهلت داد تا با این دستور جدید مطابقت کند. این دستور به دنبال صدور اخطاری قرمز اینترپل علیه این کارآفرین رمزارز در ماه گذشته صادر شد و از سازمان‌های مجری قانون در سراسر جهان خواست تا او را پیدا و دستگیر کنند.

مکان فعلی کوون ناشناخته است، اما او فالوورهایش را از طریق توییتر در جریان زندگی خود قرار می دهد.

روز چهارشنبه، او ادعاهایی مبنی بر مسدود شدن وجوه رمزنگاری‌اش را پس از گزارش رسانه‌ها مبنی بر تشدید اقدامات دادستان‌های کره جنوبی علیه او رد کرد.

رسانه کره ای News1 گزارش داد که دادستان ها دارایی های رمزنگاری شده به ارزش 39.6 میلیون دلار مرتبط با بنیانگذار و مدیر عامل آزمایشگاه Terraform را مسدود کرده اند. این گزارش توسط CoinDesk، یک رسانه خبری محبوب متمرکز بر رمزنگاری تقویت شده است.

در پاسخ، Kwon این خبر را “دروغ” نامید و تکرار کرد که از KuCoin و OkEx استفاده نمی کند. او گفت: “شما نه زمان معامله دارید، نه وجوه مسدود شده”. وی افزود: “نمی دانم وجوه چه کسی را مسدود کردند، اما برای آنها خوب است، امیدوارم از آن به نفع خود استفاده کنند.”

سقوط ارز رمزپایه Terra (Luna) و به اصطلاح استیبل کوین TerraUSD (UST) در ماه مه، 40 میلیارد دلار از سرمایه گذاران را از بین برد و غوغایی ایجاد کرد که دادستان ها را بر آن داشت تا تحقیقاتی را در مورد Kwon و همکارانش آغاز کنند.

کوون قبلاً گفته بود که سعی نمی‌کند از دید مقامات پنهان شود و فرار نمی‌کند، توصیفی که دادستان‌های کره جنوبی آن را رد کردند.