منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Crypto با امور جدید و هرج و مرج جدید وارد سال جدید می شود • TechCrunch

Crypto با امور جدید و هرج و مرج جدید وارد سال جدید می شود • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Crypto با امور جدید و هرج و مرج جدید وارد سال جدید می شود • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های رمزنگاری TechCrunch که هر پنج‌شنبه ساعت ۱۲ بعد از ظهر به وقت PT به صندوق ورودی شما تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

بازگشت شما را به … خوش آمد می گوییم واکنش زنجیره ای و سال نو مبارک! با شروع سال 2023، من کنجکاو هستم که ببینم آیا صنعت کریپتو به شعار “سال نو، من جدید” عمل خواهد کرد یا خیر. یا اینکه تاریخ تکرار خواهد شد. امیدوارم قبلی به هر حال بیایید وارد آن شویم.

دادستان کل نیویورک روز پنجشنبه علیه الکس ماشینسکی، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل سابق پلتفرم وام دهی رمزنگاری سلسیوس، که در ژوئیه 2022 درخواست ورشکستگی فصل 11 را ارائه کرد، شکایت کرد.

دادستان کل ادعا می کند که ماشینسکی صدها هزار سرمایه گذار را از میلیاردها دلار ارز دیجیتال فریب داده است. این اعلامیه پس از حکم یک قاضی ورشکستگی در روز چهارشنبه صورت گرفت که سلسیوس به لطف چاپ دقیق آن، صاحب حساب‌های رمزنگاری سودمند کاربران است.

به طور جداگانه، سام بنکمن-فرید، بنیانگذار و مدیر عامل سابق FTX، روز سه‌شنبه در مورد هر هشت اتهام جنایی در ایالات متحده اعتراف کرد که بی‌گناه است.

قبل از اعلام این خبر، انتظار می رفت که او بی گناهی خود را اعتراف کند، بنابراین برای اکثر افراد شوکه کننده نبود، اما این تصمیم می تواند به یک نبرد حقوقی طولانی تبدیل شود. بانکمن-فرید در صورت محکوم شدن به تمامی اتهامات ممکن است با 115 سال زندان روبرو شود. تاریخ محاکمه او 2 اکتبر 2023 تعیین شده است، پس با ما همراه باشید.

در خبرهای مهم دیگر، پس از اینکه رگولاتورهای مالی نیویورک متوجه شدند که صرافی رمزارز قوانین ضد پولشویی را با انجام ندادن بررسی‌های پیشینه کافی، نقض می‌کند، کوین‌بیس به تسویه 100 میلیون دلاری دست یافت.

جزئیات بیشتر در زیر

هفته در وب 3

Coinbase به دلیل بررسی های ناموفق پس زمینه به تسویه 100 میلیون دلاری می رسد

همانطور که در بالا ذکر شد، رگولاتورهای مالی در نیویورک دریافتند که صرافی رمزارز محبوب Coinbase با انجام ندادن بررسی‌های کافی پیشینه، قوانین ضد پولشویی را نقض می‌کند. کوین بیس 50 میلیون دلار جریمه به وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک پرداخت خواهد کرد و همچنین باید 50 میلیون دلار برای بهبود برنامه انطباق خود هزینه کند.

قاضی ورشکستگی حکم می‌کند که شبکه سلسیوس مالک حساب‌های رمزنگاری با بهره کاربران است

طبق یک سند 45 صفحه ای از دادگاه منطقه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک در روز چهارشنبه، این حکم به سلسیوس مالکیت 4.2 میلیارد دلار ارز دیجیتالی می دهد که کاربران به برنامه سود بالای آن سپرده گذاری کرده اند. سلسیوس تقریباً 600000 حساب در برنامه Earn خود داشت و ارزش کل حساب ها تا 10 جولای 2022 تقریباً 4.2 میلیارد دلار بود. حدود 23 میلیون دلار از این ارزش را استیبل کوین تشکیل می دهد. اما قاضی حکم داد که همه اینها اکنون در مالکیت املاکی است که به عنوان سلسیوس نیز شناخته می شود.

ادعای بی گناهی مورد انتظار SBF یک «بازی هوشمندانه» بود (TC+)

اعتراف بی گناه مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید به چندین اتهام کلاهبرداری فدرال تا حد زیادی مورد انتظار بود و چیزی که چندین متخصص حقوقی پیشنهاد کردند یک پاسخ تاکتیکی بود. آنتونی سابینو، استاد حقوق در دانشگاه پیتر جی. توبین در دانشگاه سنت جان. “و این بازی هوشمندانه بود.”

قیمت سولانا افزایش یافت زیرا سکه سگ تازه راه اندازی شده BONK در جامعه سر و صدا پیدا کرد

هفته گذشته، Solana (SOL) به پایین‌ترین سطح خود از فوریه 2021 سقوط کرد. اما قیمت آن در این هفته اندکی افزایش یافت و برخی آن را به علاقه اعضای جامعه Solana نسبت به Bonk، یک توکن جدید میم که حدود 50 درصد از 56 آن را راه اندازی کرد، نسبت دادند. هفته گذشته تریلیون توکن به کاربران عرضه شد. براساس داده‌های CoinGecko، موضوع ارز دیجیتال Shiba Inu در 24 ساعت گذشته حدود 43.7 درصد افزایش یافته است.

سرمایه گذاران می گویند وب 3 و هیپ برای سال 2023 در راه است، ارزش گذاری های بالا از بین رفته است – شاید؟ (TC+)

برخی بر این باورند که سال 2023 فقط شروع یک زمستان پرمخاطره و یک رکود اقتصادی کلی خواهد بود، در حالی که برخی دیگر معتقدند که با بازگشت اوضاع به حالت عادی تا اواسط سال، می توانیم شاهد برخی ثبات باشیم. اما چه کسی باید بگوید؟ برای اینکه بدانیم سرمایه‌گذاران در مورد سال آینده چگونه فکر می‌کنند و چه برنامه‌ای دارند، از بیش از 35 سرمایه‌گذار خواستیم تا نظرات خود را به اشتراک بگذارند.

جدیدترین ساب

فصل اول Chain Reaction در ماه دسامبر به پایان رسید، اما هفته آینده محتوای جدیدی برای فصل 2 ارائه خواهیم کرد، با ما همراه باشید!

عضویت در واکنش زنجیره ای بر پادکست های اپل، Spotify یا پلتفرم فرعی مورد علاقه خود را برای همراهی با آخرین قسمت ها و لطفاً اگر آنچه را که می شنوید دوست دارید، برای ما نظر بگذارید!

پول را دنبال کنید

  1. MSafe دور 5 میلیون دلاری را برای توسعه راه حل های کیف پول چند امضایی بسته است.
  2. Assure Wallet در دور قبل از سری A 1.4 میلیون دلار جمع آوری کرد.
  3. پلتفرم بلاک چین Ondefy یک میلیون دلار برای افزایش پذیرش DeFi جمع آوری کرده است.
  4. زیرساخت آموزش آنلاین متمرکز بر وب 3، DeSchool دور اولیه خود را بسته است و به ارزش 15 میلیون دلاری رسیده است.
  5. کیف پول دیجیتال Centbee یک میلیون دلار برای حمایت از حواله های بیت کوین جمع آوری کرده است.

این فهرست با اطلاعات Messari و همچنین گزارش خود TechCrunch گردآوری شده است.