منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Coinbase و دیگران از استارتاپ زیرساخت تجارت رمزنگاری FTX رئیس جمهور سابق ایالات متحده، Architect • TechCrunch حمایت می کنند

Coinbase و دیگران از استارتاپ زیرساخت تجارت رمزنگاری FTX رئیس جمهور سابق ایالات متحده، Architect • TechCrunch حمایت می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Coinbase و دیگران از استارتاپ زیرساخت تجارت رمزنگاری FTX رئیس جمهور سابق ایالات متحده، Architect • TechCrunch حمایت می کنند

Coinbase و دیگران از استارتاپ زیرساخت تجارت رمزنگاری FTX رئیس جمهور سابق ایالات متحده، Architect • TechCrunch حمایت می کنند

تقریبا چهار ماه از برت هریسون می گذرد پیاده شد به عنوان رئیس FTX US، بازوی ایالات متحده صرافی که اکنون از بین رفته است. اکنون او 5 میلیون دلار برای استارت‌آپ خود به نام Architect جمع‌آوری کرده است که هدف آن ایجاد زیرساخت تجاری برای سرمایه‌گذاران بزرگ کریپتو است.

هریسون به TechCrunch گفت: «این یک شرکت نرم‌افزاری است که قصد دارد یک زیرساخت در سطح سازمانی ایجاد کند تا مکان‌های رمزنگاری مختلف را در صرافی‌های غیرمتمرکز و متمرکز ایجاد کند. ما سعی می‌کنیم تعامل با متولیان واجد شرایط یا خود سرپرستی را آسان کنیم. ما در حال ساخت این پلتفرم واحد برای قابلیت همکاری در خدمات رمزنگاری با تمرکز بر تجارت هستیم.”

این استارت آپ سرمایه خود را در دور تامین مالی پیش از محصول از Coinbase Ventures، Circle Ventures، SV Angel، SALT Fund، P2P، Third King Venture Capital و Motivate Venture Capital جذب کرده است. سرمایه گذاران فرشته، Shari Glazer، مدیر عامل Kalos Labs، و Anthony Scaramucci، مدیر سابق ارتباطات کاخ سفید و موسس Skybridge نیز در میان سرمایه گذاران هستند.

قبل از FTX، هریسون در موسسات مالی سنتی مانند Citadel Securities و Jane Street کار می کرد. او همچنین حدود 11 سال را صرف توسعه نرم افزار معاملات الگوریتمی برای بازارهای جهانی سهام و مشتقات کرد.

هریسون گفت: «صحبت کردن با بسیاری از مشتریان قبلی FTX و فکر کردن به تجربه خودم، یکی از بزرگترین موانع برای تجارت مردم، ایجاد زیرساخت برای دسترسی به همه این مکان‌های مختلف است. “منحنی یادگیری تکنولوژیکی بزرگی برای انجام این کار وجود دارد.”

هریسون گفت، آرشیتکت قصد دارد همه را از معامله‌گران بزرگ و صندوق‌های تامینی گرفته تا شرکت‌های تجاری، مدیران دارایی، VCها یا “هر کسی که نیاز به ایجاد زیرساخت ارزهای دیجیتال در بیش از یک صرافی دارد” جذب کند.

استارت‌آپی مانند این می‌تواند به تقاضای فعلی بازار از سوی بازیگران بزرگ برای پلتفرم‌های یکپارچه‌تر و در دسترس‌تر برای اتصال سرویس‌های رمزنگاری خود به جای داشتن تعداد انگشت شماری تب و سرور پاسخ دهد. این استارت‌آپ در حال راه‌اندازی یک پیش‌محصول است، بنابراین سرویس پرچم‌دار آن باید یکپارچه باشد و تجربه کاربری آسان‌تری برای پیشی گرفتن از سایر سرویس‌های رمزنگاری موجود فراهم کند.

سرمایه برای استخدام و توسعه محصول استفاده خواهد شد. Architect ابتدا «محصولات زیرساختی تطبیقی» را توسعه خواهد داد تا موسسات بتوانند در بازارهای رمزنگاری متمرکز و غیرمتمرکز تجارت کنند. این شرکت قصد دارد خدمات خود را در سه ماهه دوم سال جاری راه اندازی کند.

هریسون گفت: «من فکر می‌کردم که می‌توانیم با کمک به معامله‌گران برای انطباق با ساختار بازار ارزهای دیجیتال بدون نیاز به ساخت این نرم‌افزار، تفاوتی در افزایش امنیت و بلوغ فضا ایجاد کنیم. بنابراین بازرگانان و شرکت‌های تجاری می‌توانند روی کسب درآمد، آلفا و اجزای اصلی تمرکز کنند.»