منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • CMO توییتر آخرین مورد در یک رشته خروج مدیران است • TechCrunch

CMO توییتر آخرین مورد در یک رشته خروج مدیران است • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
CMO توییتر آخرین مورد در یک رشته خروج مدیران است • TechCrunch

مدیر ارشد مدیریت توییتر لزلی برلند بلومبرگ و نیویورک تایمز گزارش دادند که آخرین مدیرعاملی است که این شبکه اجتماعی را تنها چند روز پس از دوران ایلان ماسک ترک کرد. بلومبرگ با استناد به منابع ناشناس همچنین می نویسد که ژان فیلیپ مائو، معاون راه حل های مشتری جهانی، شرکت را ترک می کند.

برلند هنوز چیزی در مورد تغییر شغل علنی نگفته است. علاوه بر توییت کردن یک قلب آبی ساده شکلک ها

علیرغم مختصر بودن توییت، به نظر می‌رسد که سیگنال کافی برای ایجاد سیل پاسخ‌ها بوده است، از جمله سایر کارکنان توییتر که ایموجی‌های قلبی آبی را ارسال می‌کنند. معاون پیشنهادات محصول توییت کرد توییت برلند و اضافه کرد که «بدون اغراق است که بگوییم هیچ کس تأثیر بیشتری بر سرویس توییتر نداشته است – و شرکت توییتر … همیشه از شما حمایت می کند، همیشه به آن گوش داده می شود، همیشه کار درست را انجام داده است، و این توییتر “چه خبر” را انجام داد.

بیوس لینکدین و توییتر Berland به روز نشده است تا نشان دهنده تغییر شغل باشد. TechCrunch قبل از انتشار برای اظهار نظر با Berland تماس گرفت، اما بلافاصله پاسخی دریافت نکرد.

خروج گزارش شده برلند بیش از یک دهه پس از پیوستن او به این شرکت صورت می گیرد – و همچنان به یک رشته جدایی که امروز اعلام شد، از جمله سارا پرسونت، مدیر ارشد مصرف کننده و دالانا برانت، مدیر ارشد افراد و افسر تنوع، ادامه می یابد.

همانطور که همکار من آماندا سیلبرلینگ اشاره کرده است، گروه مدیران توییتر قبل از ماسک که هنوز در این شرکت کار می کنند، کوچکتر و کوچکتر می شود. جی سالیوان، مدیر تولید توییتر، بیوگرافی را در حساب توییتر خود حذف کرده است که قبلاً نقش او در این شرکت را نشان می داد. کایون بیک پور، رئیس قبلی این محصول، در ماه می توسط پاراگ آگراوال، مدیرعامل سابق این شرکت کنار گذاشته شد. گزارش‌ها حاکی از آن است که خود آگراوال به همراه مدیر مالی ند سگال، مشاور عمومی شان ادجت و رئیس سیاست‌های حقوقی، اعتماد و امنیت ویجایا گید، روز پنجشنبه زمانی که ماسک مسئولیت را بر عهده گرفت، از کار رها شدند.

کارمندان فعلی و سابق توییتر می‌توانند با ناتاشا ماسکرنهاس به نشانی [email protected] یا سیگنال، یک برنامه پیام‌رسان ایمن، به شماره 271 0912 (925) تماس بگیرند.

درباره خرید توییتر توسط ایلان ماسک در TechCrunch بیشتر بخوانید