منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Cloudflare خدمات جدید تلفن همراه را برای محافظت از تلفن های هوشمند کارمندان راه اندازی می کند • TechCrunch

Cloudflare خدمات جدید تلفن همراه را برای محافظت از تلفن های هوشمند کارمندان راه اندازی می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Cloudflare خدمات جدید تلفن همراه را برای محافظت از تلفن های هوشمند کارمندان راه اندازی می کند • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

صبح بخیر، کرانچرها. امیدوارم آخر هفته خوبی داشته باشید یا اگر سرد نبود، به دلایل درست وحشی بود. YOLO و همه اینها.

خوب، با اخبار! – کریستین و حاجی

3 برتر TechCrunch

  • آیا تا به حال می دانیم که تلفن های ما چقدر امن هستند؟: Cloudflare می گوید نه، و برای اثبات آن، یک eSIM برای امنیت تلفن همراه راه اندازی کرده اند، کایل گزارش ها. چیزی که آن را از سایر گزینه های قدیمی متفاوت می کند – به عنوان مثال VPN – محافظت در سطح سلولی آن است. جان گراهام کامینگ، مدیر ارشد فناوری Cloudflare به Kyle گفت: سیم کارت می تواند به عنوان یک عامل امنیتی دیگر عمل کند و – همراه با کلیدهای سخت افزاری – جعل هویت یک کارمند را تقریبا غیرممکن می کند.
  • اعلام قرمز: رسمی است — اینترپل برای بنیانگذار Terraform، Do Kwon، که پس از سقوط ارز دیجیتال و استیبل کوین Terraform در اوایل سال جاری با اتهاماتی در کره جنوبی مواجه است، اخطار قرمز صادر می کند. مانیش و کیت مدتی است که این داستان را دنبال کرده اند و بیشتر دارند.
  • محور: دو سال پیش، Vendease در تلاش بود تا در بخش مواد غذایی نیجریه به عنوان بازاری که تامین‌کنندگان و کشاورزان را با رستوران‌ها متصل می‌کند، کار کند. وقتی متوجه شد که خدمات تحویل چقدر پراکنده است، به یک پلت فرم تحویل غذا چرخید، به این معنی که دیگر به عنوان یک واسطه عمل نمی کرد و اکنون از این مزیت، از جمله 30 میلیون دلار سرمایه تازه بهره می برد. تاج گزارش ها.

استارت آپ ها و VC ها

اگرچه Not So Dark با شبکه ای از آشپزخانه های تیره شروع به کار کرد، اما این شرکت مدت کوتاهی پس از معرفی سری A خود، این مدل تجاری را رها کرد. بهره برداری از آشپزخانه های تاریک نیاز به سرمایه زیادی دارد و می تواند در برخی از محله ها مشکلاتی ایجاد کند. اکنون این شرکت یک سری B 80 میلیون دلاری جمع آوری کرده و مارک های دیجیتالی ارسال غذا را راه اندازی کرده است که می توانید در برنامه های تحویل غذا پیدا کنید. رومین گزارش ها.

در مورد مشاوره، فناوری استانداردسازی را دوست دارد. معمولاً به استارت‌آپ‌ها گفته می‌شود که معیارهای خاصی برای دستیابی به آن، ضرب‌الاجل‌هایی که باید انجام شوند، برنامه‌هایی برای اندازه‌گیری وجود دارد. در “راه کامل” یک اسطوره است، اینطور نیست؟، در TC+، سایت اشتراک ما، ناتاشا ام توضیح می دهد که چگونه قانون کلی باند 18 تا 36 ماهه آنقدرها هم که فکر می کنید یک قانون نیست.

حدس بزن چی شده؟ ما شما را بسیار دوست داریم که پنج نکته برجسته دیگر از سراسر سایت داریم:

3 راه برای پیاده سازی یک جنبش فروش مبتنی بر محصول برای باز کردن پتانسیل درآمد PLG

روشن کردن یک ردیف کبریت؛  فروش محصول محور

اعتبار تصویر: جیمز بری (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

استارت‌آپ‌هایی که از استراتژی‌های رشد مبتنی بر محصول استفاده می‌کنند، به مشتریان پاسخ می‌دهند تا رشد و کسب را افزایش دهند، اما «مدل سنتی فروش سازمانی از بالا به پایین به سادگی با پایگاه‌های کاربر رایگان سلف‌سرویس PLG کار نمی‌کند.» استفن موک، رئیس بخش فروش و موفقیت در پلتفرم Calixa GTM.

اشتراک‌گذاری داده‌های کاربر تلفیقی با تیم‌های محصول و فروش، الگوها و بینش‌هایی را نشان می‌دهد که به شناسایی سرنخ‌های مرتبط با محصول که احتمال بیشتری برای تبدیل دارند کمک می‌کند. برای استفاده از مزیت، تیم های فروش باید رویکرد خود را “بازنشانی” کنند.

طبق گفته Moock، «پیشنهاد رایگان شما و ویژگی‌هایی که مشتریان هنگام ارتقا به طرح‌های پولی دریافت می‌کنند، باید هر دو مسیر تبدیل طبیعی به پیشنهاد شرکت شما ایجاد کنند».

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

سه داستان جدید دیگر از تیم TC+:

شرکت بزرگ فناوری

سامسونگ در حال ورود به هند با دو کارت اعتباری جدید است که تا زمانی که دارندگان کارت محصولات و خدمات را خریداری کنند، وعده 10 درصد بازگشت نقدی “در تمام طول سال” را می دهند. مانیش گزارش ها. به نظر می رسد این راهی برای سازنده گوشی های هوشمند باشد تا جذابیت خود را گسترش دهد. او می نویسد، این همچنین جاه طلبانه است، زیرا بازار کارت های اعتباری هند با بیش از 50 شرکت که تلاش می کنند توجه “دومین بازار بزرگ اینترنت جهان” را به خود جلب کنند، بسیار شلوغ است.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: