منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Cloudflare به 1 میلیارد دلار می رسد، وعده 5 میلیارد دلار در 5 سال را می دهد. سرمایه گذاران؟ تحت تاثیر قرار نگرفته ام • TechCrunch

Cloudflare به 1 میلیارد دلار می رسد، وعده 5 میلیارد دلار در 5 سال را می دهد. سرمایه گذاران؟ تحت تاثیر قرار نگرفته ام • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Cloudflare به 1 میلیارد دلار می رسد، وعده 5 میلیارد دلار در 5 سال را می دهد. سرمایه گذاران؟ تحت تاثیر قرار نگرفته ام • TechCrunch

Cloudflare، اینترنت شرکت زیرساخت و امنیت، درآمد خود را در روز پنجشنبه گزارش داد که به نقطه عطف قابل توجهی رسید. با درآمد تقریباً 254 میلیون دلاری، این شرکت برای اولین بار از مرز یک میلیارد دلار عبور کرد.

درآمد نیز که 47 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشت، از تخمین خیابان 250.6 میلیون دلاری نیز پیشی گرفت. این برد با ضرر 42.5 میلیون دلاری یا 13 سنت به ازای هر سهم در سه ماهه سوم جبران شد. با این حال، Cloudflare زیان بسیار کمتری نسبت به سه ماهه سال گذشته داشته است، زمانی که زیان 107.3 میلیون دلاری یا 34 سنت به ازای هر سهم را گزارش کرد.

پس از کسب درآمد، متیو پرنس، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل کلودفلر، اعلام کرد که این شرکت هدف بلندی برای رسیدن به درآمد ارگانیک به 5 میلیارد دلار در طی پنج سال تعیین کرده است. حتی زمانی که به یک میلیارد دلار رسیدیم، کمتر از یک درصد از بازار شناسایی شده خود را برای محصولاتی که امروز در دسترس داریم، نفوذ کردیم.

پرینس به تحلیلگران در این تماس گفت: «به همین دلیل ما مطمئن هستیم که در مسیر رسیدن به درآمد سالانه 5 میلیارد دلاری در پنج سال آینده هستیم.

پرینس همچنین اشاره کرد که چقدر نادر است که یک شرکت به درآمد یک میلیارد دلاری برسد. پرینس گفت: «تنها 6 درصد از شرکت‌های نرم‌افزار عمومی به این نقطه عطف دست یافته‌اند، بنابراین ما افتخار می‌کنیم که از آن عبور کرده‌ایم، اما به هیچ وجه به انجام آن نزدیک نیستیم».

طبق معمول، بازارها به این خبر واکنش نشان دادند، به طوری که سهام این شرکت در شبانه روز پنجشنبه 13 درصد سقوط کرد و تا پایان روز جمعه بیش از 18.5 درصد کاهش یافت.

اما با توجه به وضعیت فعلی و درآمد پیش بینی شده برای سال 2023، هدف 5 میلیارد دلاری چقدر واقع بینانه است؟