منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Clerkenwell Health 2.1 میلیون پوند جمع آوری کرد تا موج جدیدی از درمان های روانگردان را آزمایش کند • TechCrunch

Clerkenwell Health 2.1 میلیون پوند جمع آوری کرد تا موج جدیدی از درمان های روانگردان را آزمایش کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Clerkenwell Health 2.1 میلیون پوند جمع آوری کرد تا موج جدیدی از درمان های روانگردان را آزمایش کند • TechCrunch

Clerkenwell Health، یک سازمان تحقیقات بالینی متخصص در روانگردان ها، 2.1 میلیون پوند سرمایه اولیه را جمع آوری کرده است که مجموع آن را به 2.5 میلیون پوند می رساند که برای راه اندازی و راه اندازی استارتاپ مستقر در لندن استفاده می شود.

سرمایه گذاران عبارتند از Lionheart Ventures، Convergence Partners و Exceptional Ventures، که توسط پائولو پیو (MD اروپا سابق در Joyance Partners) و مت کوپر (که بخشی از تیم موسس Capital One Bank در ایالات متحده بود، یکی از بنیانگذاران Tandem) بود. بانک و رئیس هیئت مدیره گروه سرمایه اختاپوس).

شرکت علوم زیستی Psyence مستقر در تورنتو که ادعا می کند اولین مرکز تجاری اروپا است که به درمان های روانگردان اختصاص داده شده است، اکنون اولین آزمایشات خود را در سایت Clerkenwell در لندن و پس از تایید MHRA آغاز خواهد کرد.

کارآزمایی بالینی کارآیی و ایمنی روان درمانی به کمک سیلوسایبین را در مقابل روان درمانی به تنهایی برای درمان اختلال سازگاری ناشی از تشخیص سرطان غیرقابل درمان ارزیابی خواهد کرد. ارقام دفتر آمار ملی بریتانیا نشان می دهد که احتمال خودکشی در افراد مبتلا به بیماری لاعلاج دو برابر بیشتر از جمعیت عمومی است.

همانطور که قبلاً توضیح دادیم، داروهایی که زمانی به جوامع زیرزمینی و فرهنگ پرخاشگر منتقل می‌شدند – داروهایی مانند کتامین، MDMA (معروف به اکستازی) و سیلوسایبین – اکنون در حال تحقیق برای توسعه درمان‌هایی برای درمان همه چیز از PTSD گرفته تا سردرد خوشه‌ای هستند.

تام مک‌دونالد، مدیر اجرایی Clerkenwell Health، در بیانیه‌ای گفت: «بریتانیا به لطف چارچوب کارآزمایی‌های بالینی رقابتی در سطح جهانی، از موقعیت استثنایی برای تبدیل شدن به یک رهبر در تحقیقات و آزمایش‌های روانگردان برخوردار است، به همین دلیل است که ما تصمیم گرفته‌ایم عملیات خود را در این کشور آغاز کنیم. لندن.”

اکثر تحقیقات مربوط به روانگردان ها در حال حاضر در دانشگاه ها و بیمارستان ها انجام می شود. سایر تسهیلات برای داروهای روانگردان نیز در حال ساخت هستند (Compass Pathways x South London و Maudsley NHS Trust) اما اینها معمولاً توسط توسعه دهندگان دارو ساخته می شوند، بنابراین یک شرکت یا مجتمع هستند. در مقابل، Clerkenwell Health می گوید که با توسعه دهندگان چند دارو کار خواهد کرد.

پائولو پیو، یکی از بنیانگذاران و شریک عمومی Exceptional Ventures، می‌افزاید: «روان‌دلیک‌ها در درمان اختلالات روانی نویدبخش هستند، اما این یک زمینه پیچیده و بسیار منظم است. بنیانگذاران Clerkenwell Health سالها تجربه در این زمینه را گرد هم آورده اند و ما معتقدیم که آنها بهترین موقعیت را در بریتانیا و اروپا دارند.
Clerkenwell Health همچنین با شرکت‌های کشف دارو و بیوتکنولوژی در آمریکای شمالی، به ویژه Otsuka Pharmaceutical Mindset، که بر درمان اختلالات عصبی و روانپزشکی تمرکز دارد، همکاری می‌کند.