منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Celonis اکنون می‌تواند چندین فرآیند را نقشه‌برداری کند و آنها را در یک نقشه به سبک مترو ارائه کند • TechCrunch

Celonis اکنون می‌تواند چندین فرآیند را نقشه‌برداری کند و آنها را در یک نقشه به سبک مترو ارائه کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Celonis اکنون می‌تواند چندین فرآیند را نقشه‌برداری کند و آنها را در یک نقشه به سبک مترو ارائه کند • TechCrunch

Celonis اکنون می‌تواند چندین فرآیند را نقشه‌برداری کند و آنها را در یک نقشه به سبک مترو ارائه کند • TechCrunch

Celonis از زمان راه اندازی در سال 2011 تأثیر زیادی گذاشته و 2.4 میلیارد دلار در این راه جمع آوری کرده است. جدیدترین سرمایه‌گذاری آن، یک میلیارد دلار افزایش در ماه آگوست، پس از نقدینگی به 13.2 میلیارد دلار رسید، پولی که در سال 2022 ندیده‌اید.

این شرکت شهرت خود را عمدتاً از طریق استفاده از نرم افزار فرآیند کاوی، کشف نحوه انجام کار در یک تجارت و یافتن راه هایی برای کارآمدتر کردن آن به دست آورده است. تاکنون به خوبی مستندسازی یک فرآیند را در یک زمان انجام داده است.

اما امروز در Celosphere، کنفرانس سالانه مشتریان این شرکت، یک پیشرفت بزرگ در آنچه که این فناوری قادر به انجام آن بوده است، اعلام کرد: محصول جدیدی به نام Process Sphere را معرفی کرد که محصول را از یک فرآیند واحد به یک فرآیند پیچیده تر بین بخشی منتقل می کند. ، چند فرآیندی یک.

الکس رینکه، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران شرکت، می گوید رویکرد جدید کل تجربه ماینینگ را بسیار قدرتمندتر می کند.

نقشه روند مترو Celonis

اعتبار تصویر: سلونیس

ما همیشه در مورد یک فرآیند واحد مانند ممیزی، فاکتورها یا تدارکات صحبت می کنیم، هر فرآیندی که باشد. ما گفتیم، “چگونه می توانیم این را دوباره اختراع کنیم و آن را به سطح بعدی ببریم”؟ و بنابراین، ما یک فناوری پردازش جدید ایجاد کرده‌ایم که بسیار انقلابی است و به شما امکان می‌دهد به طور همزمان به چندین فرآیند نگاه کنید، زیرا اغلب اوقات شما اصطکاک زیادی در رابط بین فرآیند فروش و فرآیند حمل و نقل خود دارید. یا فرآیند حمل و نقل و فرآیند صورتحساب شما [and this allows you to see all that in a single view]رینکه به TechCrunch گفت.

آنها یک رابط بصری بسیار قانع کننده برای نمایش فرآیندهای مختلف ایجاد کردند. بسیار شبیه نقشه مترو است، اما به جای نشان دادن ایستگاه های سوئیچینگ، نقاطی را در یک فرآیند نشان می دهد که در آن به فرآیند دوم یا سوم تغییر می کند.

ما آن را نقشه مترو می نامیم، و هر فرآیند شبیه یک خط مترو به نظر می رسد، و شما به نقشه متروی کسب و کار خود نگاه می کنید، می توانید بزرگنمایی و کوچکنمایی کنید و فقط به خطوط خاصی نگاه کنید. و این یک موتور واقعاً بسیار قدرتمند است و ما برای شفاف و ساده کردن آن تلاش زیادی کرده‌ایم.»

وی افزود: این امکان استفاده از موارد زیادی را فراهم می‌کند، چه در تجارت، چه در زنجیره تامین، چه در عملیات مالی، زیرا شما می‌توانید درک کنید که در محل تلاقی چندین فرآیند تجاری چه اتفاقی می‌افتد.