منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Bitwise، Paradigm و Perkins Coie در مورد مقررات در TC Sessions: Crypto بحث می کنند

Bitwise، Paradigm و Perkins Coie در مورد مقررات در TC Sessions: Crypto بحث می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Bitwise، Paradigm و Perkins Coie در مورد مقررات در TC Sessions: Crypto بحث می کنند

نهادهای رمزنگاری اعم از صرافی های بزرگ تا پروژه های کوچک به سمت مقررات دولتی می روند. چه از طریق کمیسیون بورس و اوراق بهادار و چه از طریق کمیسیون معاملات آتی کالا، بسیاری از شرکت کنندگان در این فضا به دنبال راهنمایی مشخص در آینده در مورد چگونگی ایجاد مشاغل سازگار در یک بخش نوظهور در حالی که قوانین ایجاد شده برای امور مالی سنتی را دنبال می کنند، هستند.

و در حالی که بنیان‌گذاران و سرمایه‌گذاران رمزارز می‌دانند که مقررات امری اجتناب‌ناپذیر است، آنها همچنین به دنبال یافتن شیرین‌ترین معامله ممکن و در عین حال تلاش برای تأثیرگذاری بر سیاست‌گذاران هستند. این یک تعادل چالش برانگیز است – مقررات کافی برای محافظت از سرمایه‌گذاران خرد در برابر یک محیط خصمانه، اما نه آنقدر که رشد بخش کریپتو و نوآوری‌های آینده در فضا را متوقف کند.

این طناب کشی نظارتی تنها یکی از دلایلی است که ما هیجان زده ایم که کاترین داولینگ، مشاور عمومی و مدیر ارشد انطباق در Bitwise Asset Management. سارا استیلمن، شریک در Perkins Coie. و جاستین اسلاتر، مدیر سیاست در پارادایم، در جلسه ای به نام “آیا مقررات رمزگذاری آماده است” به ما خواهند پیوست. جلسات TC: Crypto در میامی در 17 نوامبر.

ما در مورد اینکه آیا افزایشی در پذیرش نهادی وجود داشته است یا خیر و اینکه چگونه چارچوب نظارتی ممکن است بر پذیرش در آینده تأثیر بگذارد، بحث خواهیم کرد. داده شده ناامیدی از عدم وضوح در دستورالعمل‌های نظارتی، از داولینگ، استیلمن و اسلتر می‌پرسیم که چگونه شرکت‌ها و هیئت‌های مجاز رمزنگاری به مشتریان توصیه می‌کنند تا در شرایطی که به شیوه‌ای سازگار عمل می‌کنند، در محیط فعلی حرکت کنند.

داولینگ با داشتن تجربه کار در شرکت های سهامی خصوصی و به عنوان دادستان فدرال در بخش جرایم اقتصادی دادستانی ایالات متحده، دیدگاه منحصر به فردی را به میز ارائه می دهد. Shtylman دانش عمیق فین‌تک و بلاک چین را به ارمغان می‌آورد و Slaughter تجربه حقوقی و مشاوره‌ای را در بخش‌های دولتی و خصوصی به ارمغان می‌آورد. ما به جدیدترین بینش‌ها در مورد اینکه چگونه چارچوب‌های نظارتی نوظهور بر صنعت دارایی‌های دیجیتال تأثیر می‌گذارند، می‌پردازیم و نظر آنها را در مورد اینکه آیا می‌توانیم انتظار داشته باشیم تا پایان سال در مورد این موضوع در ایالات متحده شفاف‌سازی شود یا خیر، خواهیم گرفت.

قبل از پیوستن به Bitwise، داولینگ در نقش های مشاور عمومی، CCO و COO در چندین شرکت مالی و سهام خصوصی خدمت می کرد. او همچنین شرکت Luminate Capital Partners را تأسیس کرد، جایی که او سمت‌هایی را به عنوان GP، مدیر عامل و COO داشت.

داولینگ که فارغ‌التحصیل رشته حقوق از هاروارد بود، بیش از یک دهه را به عنوان دادستان فدرال گذراند و اخیراً در بخش جرایم اقتصادی دفتر دادستانی ناحیه شمالی کالیفرنیا، جایی که با FBI، SEC، IRS و سایر آژانس‌ها برای پیگرد قانونی کار کرد، کار کرد. پرونده های معاملات داخلی، کلاهبرداری و پولشویی، از جمله. او همچنین در هیئت مدیره دو سازمان غیرانتفاعی خدمت می کند.

سارا استیلمن به عنوان یک شریک در Perkins Coie بر روی صنایع فین تک و بلاک چین تمرکز می کند. مشتریانی که او به آنها توصیه می کند، از کارآفرینان و استارت آپ ها گرفته تا فناوری های بزرگ و مؤسسات مالی تحت نظارت را شامل می شوند. Shtylman در مورد انواع پروژه های نظارتی، تجاری، انطباق و توسعه محصول مشاوره می دهد – از جمله NFT ها، پلت فرم های دارایی دیجیتال تنظیم شده، ارزهای درون بازی و یکپارچه سازی خدمات پرداخت.

Shtylman به مشتریان از طریق فرآیندهای درخواست و انطباق برای منشورهای اعتماد ایالتی و فدرال، صدور مجوز انتقال پول، و مجوزهای ثبت نام و وام مشاوره داده است. او مستقیماً با تنظیم‌کننده‌های ایالتی و فدرال برای بحث در مورد کاربرد رژیم‌های نظارتی خدمات مالی مختلف در پلت‌فرم‌ها و پروتکل‌های فناوری بلاک چین نوظهور که مشتریانش در حال توسعه هستند، درگیر شده است.

قبل از Perkins Coie، Shtylman به عنوان مشاور نظارتی داخلی در Coinbase خدمت می کرد و تجربه توسعه و راه اندازی شبکه های ارزهای دیجیتال، توکن های دیجیتال با پشتوانه دارایی (از جمله استیبل کوین)، وام دهی همتا به همتا، حاکمیت شرکتی، قانون رازداری بانکی (BSA) را دارد. ) ) انطباق، مرجع تنظیم مقررات صنعت مالی (FINRA) داوری و دعاوی خدمات مالی.

جاستین اسلاتر قبل از پیوستن به پارادایم، مدیر دفتر امور حقوقی و بین دولتی و مشاور ارشد رئیس موقت کمیسیون بورس و اوراق بهادار، آلیسون هرن لی بود. او همچنین به عنوان مشاور ارشد سیاستگذاری و مشاور ویژه کمیسر سابق شارون بوون از کمیسیون معاملات آتی کالا و مشاور ارشد سناتور ادوارد جی. برندها

اسلاتر همچنین به عنوان مشاور در بخش خصوصی با تمرکز بر فین‌تک و شرکت‌های فناوری کوچک‌تر خدمت کرده است و کار خود را به عنوان منشی قانون نزد قاضی جروم فاریس در دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای حوزه نهم آغاز کرد. جاستین دارای مدرک لیسانس از دانشگاه کلمبیا و مدرک J.D از دانشکده حقوق ییل است.

از نرخ های اولیه ما استفاده کنید و 150 دلار در کارت های پذیرش عمومی صرفه جویی کنید. پاس خود را بخرید امروز و سپس به انجمن های بلاک چین، کریپتو، DeFi، NFT و web3 بپیوندید جلسات TC: Crypto در 17 نوامبر در میامی.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TC Sessions: Crypto است؟ با تیم فروش اسپانسر ما از طریق تماس بگیرید پر کردن این فرم.