منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Bird به SEC می گوید که درآمد را برای دو سال بیش از حد اعلام کرده است • TechCrunch

Bird به SEC می گوید که درآمد را برای دو سال بیش از حد اعلام کرده است • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Bird به SEC می گوید که درآمد را برای دو سال بیش از حد اعلام کرده است • TechCrunch

Bird به SEC می گوید که درآمد را برای دو سال بیش از حد اعلام کرده است • TechCrunch

شرکت Micromobility Bird روز دوشنبه گفت که با شناسایی سفرهای مشتری بدون پرداخت، درآمد خود را برای بیش از دو سال افزایش داده است.

کمیته حسابرسی Bird روز جمعه اعلام کرد که بر اساس پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) صورتهای مالی این شرکت که از سه ماهه اول 2020 تا سه ماهه دوم 2022 را پوشش می دهد، «دیگر نباید به آن اعتماد کرد».

کمیسیون هنگام تهیه صورت‌های مالی Bird برای سه ماهه منتهی به 30 سپتامبر 2022 مغایرت را کشف کرد. شرکت اسکوتر الکترونیکی و اشتراک دوچرخه مستقر در سانتا مونیکا همچنین گفت که ارائه گزارش مالی سه‌ماهه سوم خود را که در ابتدا برای دوشنبه برنامه‌ریزی شده بود، به تاخیر خواهد انداخت. .

برد گفت که حتی زمانی که مشتریان «موجودی کیف پول از پیش بارگذاری شده» کافی نداشتند، درآمد خود را در سفرهای خاص ثبت کرده است. این شرکت گفت که باید مانده های پرداخت نشده را در صورت های مالی خود به عنوان درآمد معوق در نظر می گرفت.

یک تحقیق داخلی نشان داد که “کنترل ها و رویه های افشای شرکت در سطح معقولی از امنیت موثر نیستند.”

Bird که در نوامبر 2021 در یک قرارداد SPAC که ارزش شرکت را حدود 2.3 میلیارد دلار اعلام کرد، اعلام کرد که قصد دارد نتایج سه ماهه سوم خود را در اسرع وقت ثبت کند و نتایج مالی قبلی خود را مجدداً اعلام کند.

در ماه آگوست، Bird تخمین درآمد سه ماهه دوم را با ضرر خالص 310.4 میلیون دلار در درآمد 76.7 میلیون دلار گزارش کرد. این سازمان گفت تعداد کل سفرهای آن نسبت به سال گذشته دو برابر شده است، اما میانگین قیمت و تعداد سفرهای هر وسیله نقلیه کاهش یافته است.

به طور کلی، این شرکت یک سه ماهه دوم پر فراز و نشیب را پشت سر گذاشت و اعلام کرد که قصد دارد کسب و کار خرده فروشی خود را از بین ببرد، فعالیت های خود را در بازارهای غیر سودده تعطیل کند و نزدیک به 140 شغل را کاهش دهد. تراویس وندرزاندن، مدیرعامل این شرکت در ماه ژوئن، اندکی پس از آنکه بورس نیویورک هشدار داد این شرکت ممکن است به دلیل معامله کمتر از 1 دلار از فهرست خارج شود، از سمت خود کناره گیری کرد.

برد طی گزارش مالی سه ماهه دوم خود گفت که در سه ماهه سوم از اقدامات کاهش هزینه صرفه جویی خواهد کرد.